Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Toshim

[Propozycja] [Serwer] Znerfienie Policji + Lepsza Maska - Toshim

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Toshim

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: Proponuję aby znerfić policję, która na ten moment ma bardzo łatwą robotę oraz ulepszenie maski. 

W tej chwili gracz nie ma pojęcia o położeniu policji, a policja zna dokładne położenie gracza. Tacy policjanci mogą bez problemu w kilka osób złapać osobę np. niszcząc bronią palną samochód (jeżeli nie mogą go dogonić). Osobiście spotkałem się z sytuacją gdy w pojedynkę uciekając goniło mnie kilku policjantów strzelając w moje auto, a gdy już nie było zdatne do jazdy po prostu zostałem zabity (nie atakowałem policji) oraz przewieziony do więzienia w którym nawet nie mogłem się przez połowę czasu ruszać ani korzystać z chatu, bo przecież byłem nieprzytomny przsz 15min z 30 które siedziałem w więzieniu. 

Proponuję aby policja nie znała naszej lokalizacji np gdy idziemy pieszo oraz nie mogła do nas strzelać jeżeli policja nie zostanie zaatakowana przez uciekającego. 

Jeśli chodzi o maskę, która na ten moment tak naprawdę nie daje nic przydatnego, można dodać, że podczas sytuacji gdy normalnie byśmy dostali dodatkową gwiazdkę posiadając maskę na sobie owej gwiazdki nie doda. Jeżeli coś takiego zostanie dodane cenę maski można zwiększyć do np. 3k żeby gangsterzy też nie mieli zbyt łatwo. 

Edytowane przez Toshim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja nieaktualna. Przez dłuższy czas SAPD oraz organizacje przestępcze były modyfikowane i wyrównywane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności