Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
SaeM

[Propozycja] [Serwer] Decentralizacja Los Santos.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SaeM
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer,]
Opis propozycji: Witam, otóż Chciałbym podzielić się swoją propozycją, która powstała na badaniu opinii innych graczy na Serwerze Paradise-RPG. Propozycja ta ma na celu decentralizacje marketu znajdującego się w Los Santos. Jak by to miało wyglądać ? Otóż aktualnie na serwerze posiadamy tylko jedno "żywe" miasto, a dokładniej sam market, jak dobrze wiemy na serwerze przybywa co raz więcej graczy, co jest dobrą informacją dla nas, lecz im więcej graczy tym bardziej tłocznie się robi na markecie, skutkiem tego jest chociażby mega spadek FPS na słabszym sprzęcie, tak samo na markecie gangsterzy mają duże pole do popisu, aby okradać graczy którzy chociażby odejdą na chwile od komputera. Tak naprawdę jak by na to nie patrzeć to na serwerze żywe są dzielnice Grove St. oraz market, pozostała część Los Santos nie jest zbytnio zagospodarowana. Teraz rodzi się pytanie zatem co moja propozycja miała by na celu? Otóż już przedstawiam, zbierałem opinię miedzy graczami na serwerze i najlepszym wyjściem było by zrobienie czegoś w stylu takiego Marketu tylko we wszystkich trzech miastach tj. Los Santos, Las Venturas oraz San Fierro.
Nadal gracze mają wszystko na miejscu tylko w 3 miastach, ponadto była by to dobra inicjatywa w późniejszym czasie do rozbudowy biznesów, pojawia się więcej ciekawych lokacji, na założenie takowej firmy. Pytanie co z transportem ? Wystarczyło by dodać przystanki, tak aby nowy gracz bez problemu się przemieszczał, ponadto Firmy taksówkarskie miałyby więcej zleceń i transport na serwerze mógł się rozwijać. skoro nowe biznesy to i nowe zlecenia dla firm logistycznych itd. Od siebie mógłbym dodać tyle, że fajnym pomysłem było by również wdrążenie wioski w życie, która by mogła być tak skupiona jak market, szczerze osobiście nie widziałem nigdzie takiego czegoś na żadnym serwerze, więc Paradise mógłby być pierwszym serwerem, który by wdrążył wioskę w życie.
Myślę że moja propozycja jest dosyć ciekawa i warta uwagi i jak by na to nie patrzeć mogła by ona spowodować przyrost graczy, a bardziej utrzymanie starych graczy jak by był rozwój biznesu w San Andreas. 

Z tego miejsca chciałbym podziękować graczom, którzy udzielili swojej opinii na ten temat.
Mam nadzieję, że ta propozycja nie zostanie odrzucona tak łatwo i będzie można z niej
 wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Pozdrawiam! 
SaeM,
Sebastian O'Hara

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak, masa pojazdow jeden obok drugiego sprawia nie raz spadek FPS ( okolice Ideal Car, Siłowni ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Przez centrum jest duża monotonia oraz ogromne spadki FPS. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie jestem na NIE, raczej wątpię aby ktoś spawnował się w centrum San Fierro lub Las Venturas skoro nic tam nie ma, Brzysiek może dodać takie centrum - ale co by to dało? Brak biznesów, jedynie co mogłoby tam być to siłownia oraz przebieralnia. (Chyba że ktoś złoży aplikację na biznes w takim miejscu.) Propozycja jest dobra, ale graczy musi jeszcze trochę przybyć. Gdyby grało po 500 osób to można zaczynać rozwijać kolejne miasto. Aktualnie? Nie ma co, według mnie lepszym rozwiązaniem było by zrobienie drugiego centrum w Los Santos oraz dodanie tam spawna. Takie rozwiązanie pozbyło by lagów a gracze mieli by wszędzie blisko.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Hawanek napisał:

Aktualnie jestem na NIE, raczej wątpię aby ktoś spawnował się w centrum San Fierro lub Las Venturas skoro nic tam nie ma, Brzysiek może dodać takie centrum - ale co by to dało? Brak biznesów, jedynie co mogłoby tam być to siłownia oraz przebieralnia. (Chyba że ktoś złoży aplikację na biznes w takim miejscu.) Propozycja jest dobra, ale graczy musi jeszcze trochę przybyć. Gdyby grało po 500 osób to można zaczynać rozwijać kolejne miasto. Aktualnie? Nie ma co, według mnie lepszym rozwiązaniem było by zrobienie drugiego centrum w Los Santos oraz dodanie tam spawna. Takie rozwiązanie pozbyło by lagów a gracze mieli by wszędzie blisko.

Zgadzam się z opinią tego pana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Hawanek napisał:

Co do spawnów: Są spawny w Fort Carson jak i Red County a tam też praktycznie nic nie ma. Biznesów również nie ma w innych miastach dlatego że tam właśnie nie ma spawnów i nikomu się nie chce jechać do SF albo LV. Gdyby taki spawnpoint tam powstał, wtedy zakładanie biznesów tam byłoby sensowne. Uważam że 200+ graczy w godzinach popołudniowych w zupełności wystarcza aby pobudzić kolejne miasto do życia. Drugi spawnpoint w LS też nie ma sensu bo samo miasto jest tak małe że z centrum do praktycznie każdego miejsca można nawet bez pojazdu dotrzeć w 2 minuty, a taksówki nie są aż takie drogie (co to jest nawet te 100$ dla kogoś kto zarabia 3000/h na duty).

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Hawanek napisał:

Słuchaj moja propozycja ma na celu, aby powoli dążyć do rozbudowania serwera na całej mapie San Andreas oraz rozładowanie ruchu na całej mapie.
Bierz pod uwagę, że jeśli serwer od początku nie byłby skupiony tylko na samym Los Santos to biznesy na serwerze byłyby rozrzucone po całym stanie San Andreas,
Ale dlaczego tak nie ma? Odpowiedź jest banalnie prosta, otóż biznesy powstają najbliżej spawnu bo są łatwe w zlokalizowaniu, co przekłada się na dużo większy zarobek dla danego biznesu. Jeśli na serwerze w momencie otworzenia (zmienienia) 2 nowych spawnpointów na SF oraz LV powstały w okolicy podstawowe interiory typu bank urząd miasta, oraz jakieś tam podstawowe biznesy założone przez graczy, wówczas jest duża szansa na to, aby ożywić całe San Andres i nie skupiać się w 85% na Los Santos.

Pozdrawiam,
SaeM,
Sebastian O'hara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na TAK. Dobrze by było trochę rozluźnić miasto, gdyż sama jazda przez centrum i wbijanie się na inne auta bo "komuś się zlagowało" doprowadza do szewskiej pasji. A potem tylko płać i płać.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak. bo fest lagi na tej głównej i każdemu z lagów napierdalam

+ trudno byłoby to zrobić, bo każdy biznes który ma interior taki, że szyby itp.   że widać co na zewnątrz musiałby zmienić interior

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie naprawdę fajna sprawa, może nie odrazu wszystkie miasta ale np samo LV, wydaje mi się że gracze szybko by się przystosowali oraz daje to więcej możliwości do odgrywania RP można by wtedy wyprowadzić wreszcie te lotniska i samoloty firmowe/prywatne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, na 20 fps da się grac, a przecież całego czasu w grze nie spędzasz w centrum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności