Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
DominikTDW

[PROPOZYCJA][Serwer] Skiny gangowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DominikTDW
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Podczas, gdy wejdą organizacje ITP. Niech ZGP (Zoorganizowane Grupy Przestępcze) mają prawo wyboru 3 lub większej ilości skinów z GTA S.A., aby nie było kolejnych komplikacji tak jak na Filmie WolfPiotrK2 przykładowo. Oczywiście wszystko, gdy wejdzie już aktualizacja z Cryminal Update II bo wtedy zapewne będą już organizacje przestępcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś opisać jaka sytuacja zaszła na filmie @WolfPiotrK2 bo nie każdy go śledzi - zacznijmy od tego.

Zresztą myślę, że administracja nie jest na tyle głupia by czegoś takiego nie wprowadzić - raczej na każdym

serwerze z organizacjami przestępczymi są skiny gangu, no po prostu nie ma mowy by czegoś takiego nie

było. Według mnie trochę zbędna propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to, aby norlani gracze nie mieli możliwości brać skinów gangówych. Tylko członkowie organizacji, bo już była w filmie wolfa, że tam wyzywał GSF 16min22sek ? JBC odcinek o update: p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że teraz to zauważyłem. Jak najbardziej przydałoby się coś takiego ponieważ na tą chwilę wiele osób ma takie skiny jak inne gangi i gdy te osoby odwalają przynoszą wstyd gangą gdy te nic nie zrobiły. Zdecydowanie na TAK!!!

sygfryt.png

Edytowane przez Fryta112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za skiny czarnuchow skiny chłopów i bab zeby byly dostepne jestem na tak   urozmaici gre     bedzie mozna sie wcielac na tak ,    zamykam

Edytowane przez LukeStraznikParadise

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nakładamy przymusu zmiany skinów wobec gangu. Każda organizacja przestępcza ustala jednak sobie sama skiny organizacyjne dla ciekawszego odgrywania i wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności