Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
DominikTDW

[PROPOZYCJA][Serwer] SAPD robiące RP

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DominikTDW
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: W propozycji chodzi o to, aby pracownicy @Akashi, oraz   Bartx. Którego nie moge oznaczyć. Aby robili te podstawowe RP. Bo farmię sobie boty najwyższe, oni nagle wpierdalają się jak do Siebie, oraz nawet nie wiem czy kogoś ścigają czy to do mnie, nawet mi rąk nie kazali podnieść czy coś. Niech chociaż odegrają te RP. już w te RP adwokatów itp. wyjebane. Nie chce robić z tego problemów, ale daje propozycję aby tak robili. Bo przed chwilą napotkała mnie taka sytuacja, oraz nawet nie wiedzialem, że oni coś ode mnie chcą.

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to skarga tylko propozycja ?. A taka sytuacja zaistniała u dużego grona osób. Bo w ciągu 10 minut wsadzili 20 poszukiwanych do paki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili 40% graczy na serwerze jest poszukiwanych. Sapd na serwerze też nie ma super dużo, przy takich ilośćach sapd przy łapaniu poszukiwanych lapala by wsyztskich z dobry tydzien, plus codzienna lista poszukiwanych się zwiększa. Patrz dookoła sobie i uważaj czy w twoim pobliżu nie ma policji, proste. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem wytyczne od brzyśka że mamy ich uprzątnąć wszelakimi metodami bo gangster zdaje się być zbyt OP
To tak zrobiliśmy, jeżeli @Brzysiekzezwoli wrzucę screeny z rozmowy z nim.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sapd może robić aresztowania bez rp gdy osoba poszukiwana na mapie jest oznaczona na czerwono

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności