Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiany okradania biznesmenów - Dzik.alkus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dzik.alkus
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Na obecną chwilę gangster może zabierać biznesmenowi 10% jego $.
Większość biznesmenów jest za zniesieniem okradania, więc jak przychodzę z propozycją kompromisu.
Klasa gangster może nadal okradać biznesmenów ale do maksymalnie 10k/5k (zniesienie limitu 10%)
Dodania systemu wypłat automatycznie przelewających się na konto + ulepszenie karty płatniczej (możliwość płacenia nią na stacjach/restauracjach/salonach itd).
Moim zdaniem jest to zmiana na + i nikt nie będzie zbytnio poszkodowany.

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jeżeli moglibyśmy okradać maksymalnie do np 10k. To bez sensu jest wtedy trzymać procentowe zawiasy. Albo zostalibyśmy przy procentach albo wprowadzili możliwość okradania całego majątku (Maksymalnie do 10k). Płacenie kartą płatniczą byłoby nawet fajnym pomysłem, ale jaki sens to by miało dla gangsterów skoro wszyscy mieli by wszystko w bankomatach.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem także za zniesieniem % już edytuję zapomniałem sorki, a co do gangsterowania to gangsterzy nie utrzymują się tylko i wyłącznie z kradzieży to jest tylko dodatek na którym my tracimy ale jestem w stanie to zaakceptować

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do odpowiedzi

Racja nie utrzymują się tylko z tego. Ale jeżeli byśmy usunęli te prawdę mówiąc znaczące smaczki pracy gangstera, klasa ta przestałaby mieć jakikolwiek sens.

Edytowane przez Jages
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy