Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Tworzenie Gangu - Jages

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczy: Serwera
Opis: Chodzi mi o zwyczajne zniesienie opłaty w wysokości 250,000$ za założenie gangu. Myślę, że kwota ta jest zbyt wysoka. W moim odczuciu powinna ona być zniesiona do 0 lub też kwoty bardziej przystępnej dla startującej organizacji przestępczej np. wysokości 20-50 tysięcy. Jest to nie fair w biorąc pod uwagę jak długo trzeba było czekać na te aktualizację, poza tym biznesmeni mieli ogromne wsparcie na samym starcie. Administracja opłacała im większość zachcianek. Taki lider biznesu prawde mówiąc miał pieniądze od tak za darmo. Liczę na wyrozumiałość administracji i wsparcie kolegów z serwera! ❤️  

Odnośnik do odpowiedzi

Co do biznesmenów to wytłumacz mi jak mieliśmy na samym starcie serwera zakupić pojazdy np. na złomowisko ? Jeżelibyśmy mieli wszystko sami z kieszeni finansować te pojazdy?
A co do ceny jest ona mała biorąc pod uwagę to ile czasu macie na to od startu serwera sam nie gram od początku ale majątek 800k zdobyłem bez problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Dzik napisał:

Co do biznesmenów to wytłumacz mi jak mieliśmy na samym starcie serwera zakupić pojazdy np. na złomowisko ? Jeżelibyśmy mieli wszystko sami z kieszeni finansować te pojazdy?
A co do ceny jest ona mała biorąc pod uwagę to ile czasu macie na to od startu serwera sam nie gram od początku ale majątek 800k zdobyłem bez problemu.

Dałoby się na to zarobić tak samo jak my musimy zarabiać na założenie organizacji. Ta sytuacja jest niesprawiedliwa. Nie każdy ma tyle czasu, żeby siedzieć dniami i nocami przed komputerem. Nie dość, że musieliśmy czekać na aktualizacje najdłużej to jeszcze tylko my mamy robić wszystko na własną kieszeń. Jeżeli to Biznesmeni byliby na naszym miejscu też by im się to nie podobało. ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem twoje oburzenie, ale popatrz na to z innej perspektywy jak złomowisko po 2 godzinach od startu serwera miało mieć 100 mananek dla graczy ? Serwer startował w grudniu jest 21 luty trochę czasu minęło od tego startu więc takie pieniądze to zbytnio duży wydatek nie jest.
A gang się nie zakłada w 1 osobę tylko np zbierzesz 10 osób to masz 25k na głowe co dużym wydatkiem nie jest.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Dzik napisał:

Rozumiem twoje oburzenie, ale popatrz na to z innej perspektywy jak złomowisko po 2 godzinach od startu serwera miało mieć 100 mananek dla graczy ? Serwer startował w grudniu jest 21 luty trochę czasu minęło od tego startu więc takie pieniądze to zbytnio duży wydatek nie jest.
A gang się nie zakłada w 1 osobę tylko np zbierzesz 10 osób to masz 25k na głowe co dużym wydatkiem nie jest.

Wiem co chcesz mi przekazać. Raz, że nie znam osób które za ładne oczy dałyby mi 25k gdzie jeszcze tylko ja mógłbym być liderem. To w dalszym ciągu jest to nie uczciwe.

Odnośnik do odpowiedzi

NA NIE. Ponieważ założenie organizacji to zł być obowiązek A osoba może nabierać 50 k w dwa dni i co z takiej organizacji jak ona może upaść za jakiś czas. Tak to świadczy o odpowiedzialności organizacji, że zapłacili te 250 k i są składki itd.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KennT napisał:

NA NIE. Ponieważ założenie organizacji to zł być obowiązek A osoba może nabierać 50 k w dwa dni i co z takiej organizacji jak ona może upaść za jakiś czas. Tak to świadczy o odpowiedzialności organizacji, że zapłacili te 250 k i są składki itd.

Zgadzam się z tobą w pełni, bo powinny być z 4 gangi maks, ale ogarnięte, a nie że jest ich 20 i każde po 5 osób

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Z jednej strony i tak są aplikacje i będą weryfikowane, lecz z drugiej strony będzie tego pełno a tak trzeba się po męczyć. Sam jestem gangsterem i po prostu wprowadziliśmy do ekipy składki co tygodniowe 10k - 10*10000=100000$ - 2 tygodnie i masz

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy