Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Jages

[Propozycja] [Serwer] Bankomaty (Hakowanie) - Jages

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczy: Serwera
Opis: Mlę, że fajnym pomysłem jest samo hakowanie bankomatów. Jednak myślę, że opcja typu " Na serwerze musi być conajmniej 2 policjantów " psuje już ten cały urok. Po co mi policjanci do hakowania bankomatu? Napadanie na bankomaty czy inne tego typu punkty gdy policja jest uśpiona to wręcz punkt taktyczny każdego napadu. Myślę, że administracja powinna zrezygnować z tej opcji. W dodatku odczekiwanie 5 minut przed następnym napadem, powiedzmy że jest do zniesienia. Teraz 10 minut żeby znów uderzyć w ten sam bankomat, byłoby do zniesienia jeżeli to my sami nie moglibyśmy wracać do tego bankomatu w przeciągu 10minut. Jeżeli zaś ktoś inny go hakował przed nami nie widzę sensu blokowania go dla nas. Jeżeli zaś blokowanie bankomatu ma zostać w takim stanie jakim teraz jest. Myślę, że bankomat powinien się blokować dla każdego. Nikt inny nie powinien wpłacać lub wypłacać z niego pieniędzy przynajmniej 10 minut po napadzie. Jedyną opcją wtedy byłaby wizyta w banku i tam dopiero wpłacenie gotówki.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej strony na NIE. Pomyśl jaki chaos zrobiłby się gdyby nie było policji i wszyscy by  się ścigali o to kto okradnie dany bankomat.

sygfryt.png

Edytowane przez Fryta112
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest przemyślane. Hakowanie bankomatów celowo ma ustaloną minimalną ilość osób na duty by frakcja mogła zareagować na łamanie prawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności