Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
MILOS2

[Propozycja] [Serwer]- Gangsterzy nie mogą okradać biznesmenów i strużów prawa-MILOS2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MILOS2
Czego dotyczy propozycja?:  [Serwer]
Opis propozycji: Gangsterzy nie mogą okradać biznesmenów i stróżów prawa.Propozycje daje dla tego bo jestem BARDZO ZDNERWOWANY ponieważ jakiś (nie będę dawać epitetów)pseudo "gangster" okradł mnie na 30.000$ gdy biegłem do bankomatu albo że przynajmniej SAPD łapie takiego delikfenta i ten oto "pseudo gangster" musi oddać pieniądze przynajmniej 75%.Jest to dla mnie nienormalne że jakaś osoba może tak o podejść i okraść i zabiera jeszcze  moje pieniądze i dostaje za to epx a kary żadnej nie ma bo jest mu to wręcz wynagradzane .

• Lubię To 1
  • Irytujące 1
  • Przykre 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Nie. Na tym polega RP. Myślę, że wprowadzenie np. zbierania haraczu z biznesów byłoby dobrym pomysłem.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Twój problem, że nosisz 300k w portfelu XD po to jest bank aby tam trzymać swoj hajs XD 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, Jages napisał:

Na Nie. Na tym polega RP. Myślę, że wprowadzenie np. zbierania haraczu z biznesów byłoby dobrym pomysłem.

No to w takim razie biznesmenów dużo nie będzie na serwie, bo już lepiej gangsterem być i zarobić na okradaniu ludzi niż zarabiać te przeciętne 3,3k/h 
Jestem za wprowadzeniem limitu nie na % tylko na ilość np. 5k optymalna kwota. Najlepiej gdyby była działająca już karta płatnicza i wypłata by sama na konto wpływała, bo inaczej ktoś nas może przejechać i nas okraść a tak to chociaż nas nie okradnie i nie będzie miał powodu do przejechania nawet.

Edytowane przez Dzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty gościu gadasz ze biegłeś do bankomatu jak ty reconecta po zdechnięciu z głodu pewnie walnąłeś i na spawnie leżałeś sztywny jak decha to się dziwisz ze cie okradł XD Pseudo biznesmanie 

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK! No bo kurna w jaki sposób Biznesmen ma się bronić? NO NIE MOŻE! Ani spluwy nie kupi, ani żadnego noża, no nic nie może. A przyjdzie ci taka pała i cie okradnie z majątku 

• Lubię To 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Aby było sprawiedliwie, to dajcie DM dla biznesmena, albo 5% lub mniej zysku dla złodzieja z okradniecia graczy 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, WolfPiotrK2 napisał:

Jestem na TAK! No bo kurna w jaki sposób Biznesmen ma się bronić? NO NIE MOŻE! Ani spluwy nie kupi, ani żadnego noża, no nic nie może. A przyjdzie ci taka pała i cie okradnie z majątku 

Ale wiesz ze biznesmen zdechnie tylko z głodu? (gangster nie może zabić biznesmena ani stróża prawa) XD więc, trzeba dobrze grać i pamiętać o jedzeniu, a jak się nie pamięta to właśnie takie rzeczy się dzieja, potem małolaty płaczą że ich okradamy z hajsu, trzeba uważać. 

Edytowane przez szumlasikg
  • Lubię To 4
  • Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DominikTDW napisał:

@szumlasikg Dla Ciebie to tam plus bo ty masz gangstera na głównej postaci hahaha to możesz napierdalac każdego dzbana. hahaha

Nie mam gangstera na głównej postaci XD biznesmen jest na głównej, gangstera mam tylko pobocznie

1 minutę temu, MILOS2 napisał:

ale biznesmen nie może sie bronić a gangster tak

Ale ty nie rozumiesz?! GANGSTER NIE MOŻE ZAJEBAC BIZNESMENA ANI STRÓŻA PRAWA, okrada go jedyne poprzez bw, a jak już zdechniecie z głodu to tak macie XD 

• Lubię To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DominikTDW napisał:

Dobra to jest propoyzcja a nie kurwa jakieś kurwa  temat z problemami. hahah

Życie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szumlasikg @DominikTDW @MiksuU @WolfPiotrK2 @MILOS2
Jestem za wprowadzeniem limitu nie na % tylko na ilość np. 5k optymalna kwota. Najlepiej gdyby była działająca już karta płatnicza i wypłata by sama na konto wpływała.
To jest takie pokojowe porozumienie i gangsterzy będą mogli okradać i biznesmeni nie będą tracić 10% swojego majątku ja tu widzę tylko jedno rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Dzik napisał:

@szumlasikg @DominikTDW @MiksuU @WolfPiotrK2 @MILOS2
Jestem za wprowadzeniem limitu nie na % tylko na ilość np. 5k optymalna kwota. Najlepiej gdyby była działająca już karta płatnicza i wypłata by sama na konto wpływała.
To jest takie pokojowe porozumienie i gangsterzy będą mogli okradać i biznesmeni nie będą tracić 10% swojego majątku ja tu widzę tylko jedno rozwiązanie.

Jakoś gangster musi zarabiać, 10% to jest okey. Jak napisałem wyżej, jeżeli mamy np: jak kolega 300k przy sobie i dostanie bw, i gangster przyjdzie i pojebie 30k z tego więc gościu jest 30k na co z tego wynika? A to że trzeba zacząć wrzucać odrazu zarobiony hajs do bankomatu, a nie trzymać nawet te 800k XD trzeba dobrze grać gangsterem a biznesmen XD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, szumlasikg napisał:

Jakoś gangster musi zarabiać, 10% to jest okey. Jak napisałem wyżej, jeżeli mamy np: jak kolega 300k przy sobie i dostanie bw, i gangster przyjdzie i pojebie 30k z tego więc gościu jest 30k na co z tego wynika? A to że trzeba zacząć wrzucać odrazu zarobiony hajs do bankomatu, a nie trzymać nawet te 800k XD trzeba dobrze grać gangsterem a biznesmen XD 

Chwilowo póki nie dodadzą działających kart płatniczych to wolę limit te 5k/10k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale co mi z tego że "mogłem mieć w bankomacie" nie miałem i mi chodzi o to aby odzyskać pieniądze rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MILOS2 napisał:

ale co mi z tego że "mogłem mieć w bankomacie" nie miałem i mi chodzi o to aby odzyskać pieniądze rozumiesz?

Ale ty ich nie odzyskasz XDDDDDDDDDD, że swojej winy je straciłeś XD 

3 minuty temu, Dzik napisał:

Chwilowo póki nie dodadzą działających kart płatniczych to wolę limit te 5k/10k

Jak niby nie działa Ci karta płatnicza? 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności