Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
CsSkrouble

Problemy z MTA - Możliwe rozwiązania.

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadasz problemy z MTA? Wolno ładują ci się serwery, masz lagi, crashuje ci często gra? Mam dla ciebie możliwe rozwiązania!

1. Sprawdź menedżer zadań, żeby zobaczyć co zużywa tyle procesora, ramu lub dysku, najczęściej jest to wina przeglądarek, programów typu Photoshop, inne gry odpalone w tle.

2. Jeśli masz problem z dyskiem, polecam wyłączyć rzeczy typu Module Installer, przeglądarki.

3. Jeśli masz problem z ramem najpewniej to problem z małą ilością ramu, jeśli masz powyżej 6gb wyłącz proces zużywający dużo ramu za wyjątkiem samej gry + procesów systemowych.

4. Jeśli masz problem z procesorem najpewniej masz włączone gry w tle.

5. Polecam obniżyć ustawienia w grze na niskie, powyłączać ENB itp.

6. Gra crashuje ci przy panelu interakcji? Pod panelem F2 w ustawieniach możesz wyłączyć podświetlenie (crashfix).

Nie mam na razie pomysłów na więcej sposób, jeśli masz jakiś, zarzuć go w odpowiedzi, na pewno go dodam do posta.

Pozdro, CsSkrouble ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z MTA ale robiłem następujące rzeczy by to zmienić : reinstallowałem, zwiększałem priorytety itp. przy graniu w mta mam tylko i wyłącznie włączonego tsa a ustawienia gry mam na najmniejsze a i tak gdy mam przez ok. 8 minut płynną grę zaczynają się spadki które trwają 5 minut po czym na 5 minut wraca płynna gra i tak w koło. Proszę o odpowiedź ponieważ tak sie nie da grać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi