Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
vexus37

[Propozycja] [Wszystko] Wprowadzenie rangi kretyn miesiąca - vexus

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: vexus37
Czego dotyczy propozycja?: Serwer, Forum , Discord
Opis propozycji: Wprowadził bym range kretyna ( głuptaska, dzbanuszka bądz kurtyzany) miesiąca dla graczy którzy swoim zachowaniem i idiotyzmem tracą czas innych. 

Co zrobić żeby ją dostać ? : To proste , wystarczy być skończonym kretynem , przeszkadzać notorycznie innym mieć wydupiste ego, trollować nickami na komunikatorze, podszywać się pod frakcje i biznesy czy zmierzając do sedna PISAĆ BEZSENSOWNE SKARGI W NADMIERNEJ ILOŚĆI  

dlaczego było by to dobre i co by dawała ? : myślę że graczom było by wstyd za taką rangę i na następny miesiąc może by zmądrzeli. Gracze mieli by mute na discordzie ,  zablokowany dział skarga oraz skarga na funkcjonariusza SAPD, SAFD, SAMD oraz dział do wrzucania zdjęć z gry.

OPCJONALNE - jeżeli brzysiu będziesz miał chwilę możesz dawać takim osobą skina CJ'a z jakąś frajerską czapką , ewentualnie wyświetlający się nad głową napis np. DZBAN żeby gracze wiedzieli z kim mają do czynienia i unikali takiego gracza.

@Virelox @Brzysiek @ReD_Devil 

@Trev @Gunter  @inni_ludzie_z_wyższą_rangą ... i @NyksereQ bo chłop dobrze gada

Edytowane przez vexus37
  • Lubię To 4
  • Zabawne 2
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zgadzam się w pełni, jest jeden taki gracz który potrafi w ciągu tyogdnia napisac kilka skarg
na TAK

Edytowane przez NyksereQ
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłaby taka opcja zagościć na serwerze ? . Jak już to gracz  dostaje skina Cj na jakiś okres czasu + do tego mógłby mieć czapkę na głowie z X napisem . Jestem na Tak .

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by było też dodać coś w stylu Kapitału Społecznego, czyli robimy dobry uczynek , np podwozimy kogoś wtedy gracz może nam dać na 4um Repa czy coś, ale generalnie to na TAK po dużo jest takich osób co robią z siebie pajaca. 

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Topek napisał:

Trochu ostry ten tekst ale jestem za xD 

Z 12 latkiem ( nie obrażając dobrych mord bo wiem że niektórzy ino są mega spoko ) bądź poprostu tępym inaczej niż systemem kar za bycie życiowym idiota niestety nie pogadasz . Ostro ? Być może ale jest to tutaj wymagane 

Jestem osobą która nie przebiera w słowa ani czyny w stosunku do szarej masy i jako członek PD i były sztabowiec w grupie a3 uwierz twardą ręką nie jednego naprostujesz ino będzie ci potem dziękować że pozmieniałes im w głowie

Edytowane przez vexus37
  • Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ośmieszaj sie okej? co to jest? zwierzyniec jakkiś? nie wydaje mi sie takze sam piszac ta propozycje robisz z siebie "dzbana"

• Lubię To 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@KobaaaWidzę że mamy na tym serwerze ludzi na poziomie.Propsy dla ciebie kolego.Oczywiście można wprowadzić taką rangę kretyna na serwer,a ty  @vexus37 będziesz pierwszy który taką rangę otrzyma.Ps.Płacz dalej xd.

Edytowane przez MlecznyPL21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prędzej nadałbym ograniczenie do pisania jednej skargi na jakiś okres czasu bo to co niektórzy gracze robią to zaśmiecanie działu skarg i totalna błazenada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to trochę nie profesjonalne podejście do sprawy. Serwer musi dawać masę zabawy ale nie przesadzajmy i nie róbmy z tego serwera już takiego zwierzyńca. Bez obrazy. Na nie.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ostro, ale jestem na TAK

może zadziałałoby na tych cejotków, którzy ledwo założyli profil na serwie i trują mi tyłek w pracy, dostaną mute a później płacz na forum „dlaczego..” „ale ja nikogo nie wyzywałem..”. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności