Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[KONKURS] Nagraj promocję naszego serwera!

Szlachcic
 Share

Recommended Posts

png2.png.1c2fed1eff40b65c236dd9ee2b25dc2e.png

Witajcie! Z okazji uruchomienia oficjalnego profilu Paradise-RPG na tiktoku, przygotowaliśmy dla Was konkurs z wielkimi nagrodami!

💸Nagrody💸

1 miejsce - 100zl PSC + 600 000$*

2 miejsce - 50zl PSC + 300 000$*

3 miejsce - 20zl PSC + 150 000$*

(* - w serwerowej gotówce.)

Na czym on polega

Głównym motywem naszego konkursu jest promocja naszego serwera, dlatego też zadaniem konkursowym będzie stworzenie filmiku mającego na celu zareklamowanie naszego serwisu, a następnie opublikowaniu go na swoim profilu Tiktok.

Biorąc udział w konkursie macie wolna rękę co do formatu, jednakże musicie spełniać nasze poniższe wytyczne:

1. Uczestnikiem konkursu zostaje każdy użytkownik, który zamieści tiktoka z hashtagiem #paradiserpg #konkurs

2. Tiktok musi zawierać treści promujące serwer.

3. Tiktok musi być oryginalny i w pełni autorski.

4. Dodatkowym atutem będzie wykorzystanie obecnych trendów.

5. Nagranie nie może urażać żadnego użytkownika serwisu Paradise-RPG oraz osób postronnych.

6. Format wykonania oraz długość tiktoka nie jest narzucana uczestnikom, każda osoba może wykonać go dowolnie wybranym przez siebie sposobem.

7. Tiktok nie może zawierać treści propagujących do nienawiści, erotycznych, rasistowskich i podobnych do obok wymienionych.

8. Musisz obserwować nasz oficjalny profil tiktok.com/@paradisemp

9. Konkursowy Tiktok MUSI zawierać:

- hashtagi w opisie #paradiserpg #konkurs

- Logo Paradise wraz z adresem do naszego forum www.paradise-rpg.pl widoczne przez minimum 5 sekund na końcu filmiku

- Oznaczenie naszego oficjalnego profilu tiktok @paradisemp

10. Wszelkie nagrania, które będą łamały regulamin, zostaną odrzucone w etapie wyłaniania zwycięzców/zwycięzcy.

Przewidywana data zakończenia konkursu: 21 grudnia o 23:59.*

* - Data może ulec zmianie

Liczymy na waszą kreatywność i życzymy powodzenia!

Edited by Szlachcic
  • Lubię To 3
  • Zabawne 1
  • Urocze 1
  • Kocham To 4

• ReD_Devil changed the title to [KONKURS] Nagraj promocję naszego serwera!

Niby akcja spoko, ale nie wiem czy to da sporo, bądź w ogole. Ostatnia aktualizacja była x tygodni temu. Na takie promocje trzeba wjechać z czymś mocnym na serwerze, nie skłonisz graca na opuszczenie 4l/projekta czymś słabym. Tym bardziej, że gracze tam nie żyją pod kamieniem i na pewno wiedzą co tutaj na serwerze się dzieje. Pozdro brzys, wgraj mi skina do 2115

Edited by Stuba
  • Lubię To 2
  • Szokujące 1
  • Kocham To 1

• Zarząd
W dniu 21.11.2022 o 19:08, Stuba napisał:

Niby akcja spoko, ale nie wiem czy to da sporo, bądź w ogole. Ostatnia aktualizacja była x tygodni temu. Na takie promocje trzeba wjechać z czymś mocnym na serwerze, nie skłonisz graca na opuszczenie 4l/projekta czymś słabym. Tym bardziej, że gracze tam nie żyją pod kamieniem i na pewno wiedzą co tutaj na serwerze się dzieje. Pozdro brzys, wgraj mi skina do 2115

A co nam brakuje co ma 4life czy inne projekty? Gracze lubią nowości, a 4life ma już swój staż. Aktualizacje są dodawane rzadziej ze względu na prace nad serwerem na platformie RAGE, aktualizacje na MTA są obecnie planowane i niebawem pojawią się nowości, nie porzucamy MTA na rzecz RAGE więc nie ma co się martwić jeśli chodzi aktualizacje. Konkurs może nie sprawi że nagle będziemy TOP 1 serwerem w Polsce, jednak jest to konkurs od nas dla graczy ponieważ nie było dawno żadnego konkursu, a myślę że w obecnych czasach tworzenie filmików na platformę TikTok nie jest czymś trudnym i każdy może sobie taki filmik stworzyć i wygrać coś dla siebie, a przy okazji przypomnimy innym o sobie czy ogólnie o platformie MTA.

• Lubię To 3
  • Kocham To 2

W dniu 21.11.2022 o 19:34, Virelox napisał:

A co nam brakuje co ma 4life czy inne projekty? Gracze lubią nowości, a 4life ma już swój staż. Aktualizacje są dodawane rzadziej ze względu na prace nad serwerem na platformie RAGE, aktualizacje na MTA są obecnie planowane i niebawem pojawią się nowości, nie porzucamy MTA na rzecz RAGE więc nie ma co się martwić jeśli chodzi aktualizacje. Konkurs może nie sprawi że nagle będziemy TOP 1 serwerem w Polsce, jednak jest to konkurs od nas dla graczy ponieważ nie było dawno żadnego konkursu, a myślę że w obecnych czasach tworzenie filmików na platformę TikTok nie jest czymś trudnym i każdy może sobie taki filmik stworzyć i wygrać coś dla siebie, a przy okazji przypomnimy innym o sobie czy ogólnie o platformie MTA.

Nie potraktuj tego jako atak tylko opinie gracza. 

Gracze składający propozycje jednak widzą czego brakuje serwerowi, więc lepiej poczytać propozycje i ostatecznie je wykonać jeśli coś jest zatwierdzone.
Aktualnie paradise nie dosięga nawet do pięt 4life, czy projectowi. Na konkurencji nie zauważymy nowych prac, czy nowych skryptów, lecz zauważyłem, że taki 4life wprowadza co chwile ciekawe smaczki np. warianty pojazdów lub bardzo ładne modele. 4life w oczach graczy MTA bardzo dużo zyskuje, ponieważ takie zmiany nadają ciekawą oprawę oraz sam klimacik. Dodam jeszcze, że 4life cały czas aktualizuje oprawe graficzną i bardzo fajnie im to wychodzi. 
Na paradise co aktualnie mamy? No właśnie nic ciekawego, żadnego ładnego modelu, czy wariantów. Dodajecie wyścigówki np. venom, fusion i inne denne pojazdy dodane z internetu. Proponowałbym zatrudnienie modelera który ma wiedze na ten temat i chciałby dzielić się pracami na serwerze. Na 4life handlingi pojazdów są dobrze zoptymalizowane, przykładowo SAPD na tym serwerze nie wszczynają pościgu za takim fusionem ze względu na prędkość oraz sterowność pojazdu. A zwykla radiolka na 4lagu podejmuje normalnie pościg za bulletem. 
Dużo osób bierze też pod uwagę optymalizacje serwera. Na 4life/project które mają mnóstwo modeli, podmianek itd. nie laguje na giełdach i fps trzymają się na stałych 60 fps, a paradise? 5/6 pojazdów i fps spadają. Cały czas jest mówione, że pracujecie nad optymalizacją, ale nic od ponad roku pod tym względem się nie zmienia.
Tak wgl 4life ma swój staż na MTA, lecz project jest dosyć świeżym serwerem, a jest bardziej rozbudowany, więc tutaj chodzi głównie o chęci a nie staż.
Biorąc też pod uwagę propozycje zatwierdzone przez zarząd to też dużo świadczy, akceptujecie coś i propozycje stoją nieruszone od ponad 2 lat.

Pozdro 600

• Kocham To 6

Zamiast reklamować serwer byście dodali coś ciekawego albo po prostu usunęli projekt na MTA bo to jest już przykre jak wy nieudolnie próbujecie żeby serwer był bardziej zaludniony i grany przez graczy spójrzmy prawdzie w oczy ten serwer już nie żyje można to stwierdzić po tym jak co raz więcej stałych graczy wy*******a z serwera może zapytacie dlaczego tak się dzieje??? Odpowiem wam bo nikomu nie chce się grac na tym je****m pseudolu usuncię ten projekt i nie róbcie jeszcze większego pośmiewiska z siebie proszę 

W dniu 21.11.2022 o 21:47, Sparky napisał:

akceptujecie coś i propozycje stoją nieruszone od ponad 2 lat

Nie ma co ratować tylko zamykać projekt pora zakończyć ten cyrk 

• Przykre 2
  • Zabawne 2
  • Kocham To 1

W dniu 21.11.2022 o 23:14, ice napisał:

Nie no az tak to nie. Wystarczy przestać ignorować graczy MTA i dodawać coś na serwer. Juz lepiej przedluzyc start RAGE:MP niz olewac serwer MTA ktory jest waszym "dzieckiem". 

• Kocham To 1

• Zarząd

Nie potraktuj tego jako atak tylko opinie gracza. 

Gracze składający propozycje jednak widzą czego brakuje serwerowi, więc lepiej poczytać propozycje i ostatecznie je wykonać jeśli coś jest zatwierdzone.
Aktualnie paradise nie dosięga nawet do pięt 4life, czy projectowi. Na konkurencji nie zauważymy nowych prac, czy nowych skryptów, lecz zauważyłem, że taki 4life wprowadza co chwile ciekawe smaczki np. warianty pojazdów lub bardzo ładne modele. 4life w oczach graczy MTA bardzo dużo zyskuje, ponieważ takie zmiany nadają ciekawą oprawę oraz sam klimacik. Dodam jeszcze, że 4life cały czas aktualizuje oprawe graficzną i bardzo fajnie im to wychodzi. 
Na paradise co aktualnie mamy? No właśnie nic ciekawego, żadnego ładnego modelu, czy wariantów. Dodajecie wyścigówki np. venom, fusion i inne denne pojazdy dodane z internetu. Proponowałbym zatrudnienie modelera który ma wiedze na ten temat i chciałby dzielić się pracami na serwerze. Na 4life handlingi pojazdów są dobrze zoptymalizowane, przykładowo SAPD na tym serwerze nie wszczynają pościgu za takim fusionem ze względu na prędkość oraz sterowność pojazdu. A zwykla radiolka na 4lagu podejmuje normalnie pościg za bulletem. 
Dużo osób bierze też pod uwagę optymalizacje serwera. Na 4life/project które mają mnóstwo modeli, podmianek itd. nie laguje na giełdach i fps trzymają się na stałych 60 fps, a paradise? 5/6 pojazdów i fps spadają. Cały czas jest mówione, że pracujecie nad optymalizacją, ale nic od ponad roku pod tym względem się nie zmienia.
Tak wgl 4life ma swój staż na MTA, lecz project jest dosyć świeżym serwerem, a jest bardziej rozbudowany, więc tutaj chodzi głównie o chęci a nie staż.
Biorąc też pod uwagę propozycje zatwierdzone przez zarząd to też dużo świadczy, akceptujecie coś i propozycje stoją nieruszone od ponad 2 lat.

Pozdro 600

Jeśli chodzi o modele to faktycznie mamy tutaj pewne braki, wszelkie nowe rzeczy które wprowadzamy na serwer mają lekko odświeżoną oprawę graficzną aby wszystko pasowało do siebie, i gdy będziemy mieli więcej czasu to odświeżymy stare interfejsy jednak myślę że oprawa graficzna to nie jest problem bo 4life przykładowo kiedyś bazował na samym gui z mta, więc to raczej jest tylko i wyłącznie twoja opinia, jeśli chodzi o dorastanie do pięt jakiemukolwiek z projektów to co masz konkretnie na myśli? 4life nie wprowadzał nie raz aktualizacji przez rok oprócz dodawania jakichś nowych modeli pojazdów, a o samym halloweenowym evencie już nie wspomnę gdzie zrobili tylko zbieranie dyń i cukierków po domach, i to jest ciekawe dla graczy? Nie rozumiem tu czegoś. Co do handlingów czy samego SAPD nie będę się zbytnio odwoływał bo nie zajmuje się frakcjami tylko są wyznaczone do tego odpowiednie osoby, ale z tego co wiem to są specjalne jednostki pościgowe aby właśnie takie szybsze pojazdy gonić. Co do tych fpsów na giełdach to poproszę cię o nagranie jakiegoś filmiku przedstawiającego tą różnice i zgłoszenie błędu, bo dropy fps nie wynikają tylko z modelów tylko jest sporo rzeczy za to odpowiedzialnych jak twój komputer, ustawienia graficzne u nas gdzie możliwe że włączyłeś sobie daleki dystans rysowania, czy opcje właśnie związaną z pojazdami dzięki której widzisz pojazdy z dużych odległości, u mnie jest drop 2 fps a nie mam komputera z kosmosu

image.png

jeśli chodzi o projecta to uważam że mocno inspiruje się naszym projektem na RAGE patrząc na interakcje z botami, system dialogów, questy, czy niektóre prace, poza tym oni jak i 4life w pełni skupiają się na serwerach MTA więc mają więcej czasu, nie uważam tego za jakiś duży argument, jednak na paradise obecnie nie widzę nic czego nam brakuje, oprócz tych modeli, nowych prac czy odświeżenia obecnych systemów, a jeśli chodzi o propozycje to realizujemy je na bieżąco a to że znajdują się tam tematy których zapomnieliśmy usunąć a propozycje są zrealizowane, poza tym też dobieramy kolejność według własnego uznania bo niektóre propozycje wymagają sporych zmian na całym serwerze gdzie zostawiamy to na później

W dniu 21.11.2022 o 23:14, ice napisał:

Zamiast reklamować serwer byście dodali coś ciekawego albo po prostu usunęli projekt na MTA bo to jest już przykre jak wy nieudolnie próbujecie żeby serwer był bardziej zaludniony i grany przez graczy spójrzmy prawdzie w oczy ten serwer już nie żyje można to stwierdzić po tym jak co raz więcej stałych graczy wy*******a z serwera może zapytacie dlaczego tak się dzieje??? Odpowiem wam bo nikomu nie chce się grac na tym je****m pseudolu usuncię ten projekt i nie róbcie jeszcze większego pośmiewiska z siebie proszę 

Zastanawiałem się czy w ogóle ci odpisywać na ten post ale napisze tylko tyle, w dupie byłeś i gówno widziałeś bo nawet nie chce mi się wysilać aby odpisać ci inaczej 😄

image.png

To jest dla Ciebie nieżyjący serwer?
Może nie mamy tyle graczy co kiedyś i inne projekty mają więcej graczy niż my, jednak są to nowe projekty a gracze lubią nowości.

Podsumowując
Nie mamy serwera MTA w dupie, nie mamy zamiaru porzucić MTA na rzecz RAGE, a aktualizacja pojawi się niebawem, Was tylko proszę o cierpliwość, i zapraszam do działu propozycji.

• Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 3

W dniu 21.11.2022 o 23:55, Virelox napisał:

Jeśli chodzi o modele to faktycznie mamy tutaj pewne braki, wszelkie nowe rzeczy które wprowadzamy na serwer mają lekko odświeżoną oprawę graficzną aby wszystko pasowało do siebie, i gdy będziemy mieli więcej czasu to odświeżymy stare interfejsy jednak myślę że oprawa graficzna to nie jest problem bo 4life przykładowo kiedyś bazował na samym gui z mta, więc to raczej jest tylko i wyłącznie twoja opinia, jeśli chodzi o dorastanie do pięt jakiemukolwiek z projektów to co masz konkretnie na myśli? 4life nie wprowadzał nie raz aktualizacji przez rok oprócz dodawania jakichś nowych modeli pojazdów, a o samym halloweenowym evencie już nie wspomnę gdzie zrobili tylko zbieranie dyń i cukierków po domach, i to jest ciekawe dla graczy? Nie rozumiem tu czegoś. Co do handlingów czy samego SAPD nie będę się zbytnio odwoływał bo nie zajmuje się frakcjami tylko są wyznaczone do tego odpowiednie osoby, ale z tego co wiem to są specjalne jednostki pościgowe aby właśnie takie szybsze pojazdy gonić. Co do tych fpsów na giełdach to poproszę cię o nagranie jakiegoś filmiku przedstawiającego tą różnice i zgłoszenie błędu, bo dropy fps nie wynikają tylko z modelów tylko jest sporo rzeczy za to odpowiedzialnych jak twój komputer, ustawienia graficzne u nas gdzie możliwe że włączyłeś sobie daleki dystans rysowania, czy opcje właśnie związaną z pojazdami dzięki której widzisz pojazdy z dużych odległości, u mnie jest drop 2 fps a nie mam komputera z kosmosu

image.png

jeśli chodzi o projecta to uważam że mocno inspiruje się naszym projektem na RAGE patrząc na interakcje z botami, system dialogów, questy, czy niektóre prace, poza tym oni jak i 4life w pełni skupiają się na serwerach MTA więc mają więcej czasu, nie uważam tego za jakiś duży argument, jednak na paradise obecnie nie widzę nic czego nam brakuje, oprócz tych modeli, nowych prac czy odświeżenia obecnych systemów, a jeśli chodzi o propozycje to realizujemy je na bieżąco a to że znajdują się tam tematy których zapomnieliśmy usunąć a propozycje są zrealizowane, poza tym też dobieramy kolejność według własnego uznania bo niektóre propozycje wymagają sporych zmian na całym serwerze gdzie zostawiamy to na później

Zgadza się, oprawa graficzna nie jest problemem, ale praktycznie nic co zostało dodane 1/2 temu nie ma odświeżonej grafiki. Czasy się zmieniają, każdy serwer bazował na gui mta w latach powstania 4life który bodajże powstał w 2013/2014, a mamy 2022. Aktualnie czasy są inne i każdy serwer bazuje już na grafikach które są z czasem aktualizowane. 
Co do dorastania do pięt mam na myśli staczanie własnego serwera przez własne błędy które popełniacie przez co aktualnie jest mniej graczy, na konkurencji nie zobaczymy takich błędów popełnianych przez administracje która coś wprowadza. Tutaj napomnę głupie ruchy, jakie wykonaliście, które doprowadziły do chaosu w gospodarce serwera. Wprowadzenie WR'y, po czym ja usuwanie na jakiś czas i dodanie ją do kontyenrów. Osoby co miały WR, czuły się jak bogowie i wystawiali pojazdy cennikiem z kosmosu. Dodanie "unikatów", spoko fajna opcja co miesiąc w salonie. Szkoda, że zrezygnowaliście z tego pomysłu i dodaliście jeszcze więcej unikatów w jakiś licytacjach. Zauważ, że na pracowitej sobocie są ciągle te same osoby, co czasami wchodzą w tygodniu tylko na pracowitą, żeby zrobić import/export. Dzięki czemu mają dziennie limit wypłat. Co przekłada się na ogromne majątki i to, że każdy chce to ma, więc nie ma takiego zapalnika do gierki. Nie mowa tutaj o jakimś Farm update 2 wielkim, czy tam CU6, lecz o małe smaczki dla graczy. Ostatnie pojazdy do salonów były same sportowe powyżej 1kk, nie liczymy garbusa i baron'a. Gracze liczą na smaczki w postaci tańszych pojazdów ogólno dostępynch dla kolekcjonerów. Każdy wspomina czasy gdy turki FT chodzily po 2.5kk, a aktualnie? Odpowiedz sam sobie na to pytanie. Gospodarka została solidnie zniszczona przez wasze błędy. Spróbujcie naprawić gospodarke i przestańcie dalej brnąć w pojazdy które mają kosmiczne ceny, jeszcze chwila i znowu dodacie auta i będą chodziły po 70kk. 
Pamiętasz może w którym roku nie było aktualizacji na 4life? bo mi się wydaje że zawsze coś dodawali, a jeśli dodawali chociaż te modele to i tak było coś świeżego na serwerze. Tak wgl według Ciebie zbieranie dyń które jest ciekawe dla graczy? Ten pomysł jest już dosyć przeruchany przez każdy możliwy serwer który powstał. Jedynym ciekawym pomysłem który dodaliście jest walka z duchem oraz eventy tworzone przez administracje. 
Jasne, w SAPD są jednostki pościgowe, lecz co im z tego skoro i tak mają problemy żeby dogonić takie pojazdy? Dodajecie US 6/7 przez co nawet jednostki pościgowe mają z tym problem, do tego grawitacja i jest miodzio ^_^ 
FPS spadają niezależnie od komputera, aktualnie mam RTX 2060 + Ryzen 5 2600 i odczuwam spadki pomimo najniższych ustawieniach, ale to dodam jeśli wejde na serwer. Spadki nie występują tylko na giełdzie, lecz też na DM. 

Co do projecta to bym nie powiedział. Jedynie dialogi o ile się nie myle występują tylko na rybaku który był już na insideMTA, a taka sama praca która jest na RAGE i project to rybak, więc to samo można powiedzieć o RAGE:MP o inspiracja pracy rybaka z Inside, ulepszanie wedki do 9 lvl i różne przynęty. Project bardziej opiera się na 4life, a nie paradise. 

Tak tylko wam przedstawie kanał pytania/problemy, gracze czekają ponad rok na odpowiedź, a tematy są dla administracji wyższej. Tutaj czegoś nie rozumiem, od ponad roku nikt z adm+ nie zlazł czasu żeby pomóc lub nawet zamknąć te pytania? Mógłbym rzec, że administracja troszku olewa ten temat. To tylko sugestia żeby się tym zainteresować. 
image.png.46399ed1f01d927a4c76a51bd82617c4.png

• Lubię To 1
  • Kocham To 5

Proponowałbym zatrudnienie modelera który ma wiedze na ten temat i chciałby dzielić się pracami na serwerze.

Tylko kurwa nie toksyk 🙏

W dniu 22.11.2022 o 23:35, BARCIU napisał:

Tylko kurwa nie toksyk 🙏

Jest ktoś taki jak @Lisiu, udostępnia prace na offtopie. Ostatnio przeglądałem zagraniczne forum i napotkałem się właśnie na jego modele które sprzedaje, więc zawsze można się zapytać. Modele budynków robi bardzo ładne ☺️

• Kocham To 4

• Zarząd

@Sparky
Jedynym programistą który jest w stanie dodawać istotniejsze zmiany na MTA jestem ja i to ode mnie zależy w jakim tempie zmiany są dodawane na serwer.
Jednocześnie nie ma możliwości dodawania na serwer większych zmian przez innych, np. zatrudnionych programistów: Paradise ma tyle połączonych zasobów skryptowych między sobą, że taki programista musiałby mieć dostęp do całego kodu serwera. Nie zaufamy nikomu, kto nie jest naszym graczem.

Jestem wypalony działalnością na MTA i żadne pieniądze czy ilość aktywnych graczy tego nie zmieni.
Rzecz jasna to w żaden sposób nie oznacza zamykania serwera ale cały projekt jest aktywnie zarządzany a nowości cały czas będą się pojawiać, ale na pewno nie takie fajne jak kiedyś dopóki nie wróci mi zajawka. Tylko tyle i aż tyle 😉

• Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2

W dniu 23.11.2022 o 13:15, brzys napisał:

@Sparky
Jedynym programistą który jest w stanie dodawać istotniejsze zmiany na MTA jestem ja i to ode mnie zależy w jakim tempie zmiany są dodawane na serwer.
Jednocześnie nie ma możliwości dodawania na serwer większych zmian przez innych, np. zatrudnionych programistów: Paradise ma tyle połączonych zasobów skryptowych między sobą, że taki programista musiałby mieć dostęp do całego kodu serwera. Nie zaufamy nikomu, kto nie jest naszym graczem.

Jestem wypalony działalnością na MTA i żadne pieniądze czy ilość aktywnych graczy tego nie zmieni.
Rzecz jasna to w żaden sposób nie oznacza zamykania serwera ale cały projekt jest aktywnie zarządzany a nowości cały czas będą się pojawiać, ale na pewno nie takie fajne jak kiedyś dopóki nie wróci mi zajawka. Tylko tyle i aż tyle 😉

Oby zajawka wróciła jak najszybciej  @brzys🙏🙏

@Sparky

jak jestes wypalony i mało co tutaj już robisz to daj mozliwosc kupienia uniaktow w sklepie za bliczka, sianko będzie wpływac, a gracze będą zadowoleni 🤠

@Sparky

ale po co ty odpisujesz jakiemus ziutkowi ktory w ogole nie wie jak dziala ten system xd, co do 4life to gratuluje mu porownywanie go do paradise pomijajac wszystkie wieksze promocje w tym Husbona ktora duzo pomogla serwerowi z czterema kwadratami w logu aby byc tam gdzie teraz jest, co do modeli to rzeczywiscie jest lisek na ktorego modelach gram juz ponad 2 lata na serwerku role play i sa one dociete, tylko czy nada sie to na serwer rpg gdzie jest inna polityka i odbior graczy xd? czy taki model zmieni cos w waszej rozgrywce? Modele budynków lub cała rekonstrukcja osiedla na serwerach Role Play jest odbierana pozytywnie bo w takich miejscach gracze mogą rozwijać swoje postacie i projekty, serwery rpg prócz spawna i autka co stoi na nowym osiedlu nie maja nic bo kazdy ma to kolo ch**a. Warto wziasc pod uwage ze monopol na serwery rpg jest spory i ciezko sie przebic, jesli rzeczywiscie czujecie ze serwer odbiega od innych to sprawa lezy w skrypcie bo to najczesciej nowe roboty dawały najwieksze zainteresowanie graczy i trzymały serwer przy życiu a nie w modele ktore najczesciej sa dodatkiem do takiej pracy i uzupelnieniem pracy developerow, podejrzewam ze sytuacja sie zmienila po obserwacji kilku serwerow. 

Uwazam rowniez ze za wielka iloscia graczy na serwerkach rpg stoi ta prostota serwera, masz taki project rpg, serwer nie wyrozniajacy sie niczym innym moglbym powiedziec nawet odbiegajacy skryptowo od paradise, co oni maja czego parasol nie ma?  gralem na tym serwerze i du*y nie urywa - robota na start przeruchany magazyn zbieranie grzybow, mechanik zautomatyzowany, rozjebana strefa dm ktora nie nadaje sie do niczego.
przychodzi prosty event fabularny na serwerze nagle gra 800 ludzi. Mnie osobicie serwery rpg po prostu znudzily moze sie zestarzalem, jedyne co mnie trzyma przy tych rpgach to strefa dm z paradise ktora jest unikatowa i prosta, przejmowanie terenow - napierdalanie sie - ewentualny napad.

• Lubię To 1

W dniu 23.11.2022 o 17:41, poludnik napisał:

ale po co ty odpisujesz jakiemus ziutkowi ktory w ogole nie wie jak dziala ten system xd, co do 4life to gratuluje mu porownywanie go do paradise pomijajac wszystkie wieksze promocje w tym Husbona ktora duzo pomogla serwerowi z czterema kwadratami w logu aby byc tam gdzie teraz jest, co do modeli to rzeczywiscie jest lisek na ktorego modelach gram juz ponad 2 lata na serwerku role play i sa one dociete, tylko czy nada sie to na serwer rpg gdzie jest inna polityka i odbior graczy xd?

Chłopaku, wychylasz się nie grając wgl na tym serwerze, nie wiesz co się nawet tutaj dzieje, więc ja mając ponad 2.4k godzin na tym serwerze mam o wiele większą wiedze o funkcjonowaniu tego serwera. 
Teraz zadam Ci pytanie, do czego mam porównać serwer polski serwer MTA z trybem gry RPG? MultiRPG/MegaRPG/project/4life? Sam członek zarządu zapytał się co brakuje paradise pod względem 4life? Zamiast pi*******ć głupoty przeczytaj wszystko od A do Z. 
Myślisz, że hubson nagrywając 3/4 filmiki z 4life robił to za darmo i dużo osób nagle wbiło na 4life? No mi się wydaje, że nie. Zbyk posmarował dosyć dużo kasiorki za te filmiki, a ile to im dało? Zeby gracze grali na serwerze to musi się coś dziać i działać zapalnik do gry. Aktualnie z paradise więcej graczy odchodzi niż dołącza.

W dniu 23.11.2022 o 17:41, poludnik napisał:

czy taki model zmieni cos w waszej rozgrywce? Modele budynków lub cała rekonstrukcja osiedla na serwerach Role Play jest odbierana pozytywnie bo w takich miejscach gracze mogą rozwijać swoje postacie i projekty, serwery rpg prócz spawna i autka co stoi na nowym osiedlu nie maja nic bo kazdy ma to kolo ch**a. Warto wziasc pod uwage ze monopol na serwery rpg jest spory i ciezko sie przebic, jesli rzeczywiscie czujecie ze serwer odbiega od innych to sprawa lezy w skrypcie bo to najczesciej nowe roboty dawały najwieksze zainteresowanie graczy i trzymały serwer przy życiu a nie w modele ktore najczesciej sa dodatkiem do takiej pracy i uzupelnieniem pracy developerow, podejrzewam ze sytuacja sie zmienila po obserwacji kilku serwerow. 

No ta z tego co napisales mozna z tego wywnioskowac ze modele sa ch**a warte na serwery RPG, to teraz zadam pytanie po jakiego ch**a taki project i 4life maja wlasnych modelerów i im placa? Skoro modelerzy sa, to raczej gracze sa zadowoleni czyli modelerzy na serwerach sa potrzebni. Na serwerze powinny wystepowac smaczki w postaci autorskich modeli a gracze musza wiedziec ze cos sie na tym serwerze dzieje. Na takim 4life od poczatku graja stali gracze ktorzy zaczeli swoja rozgrywke w 2k14/15, więc na serwerze coś się dzieje, nawet te modele coś dają. Chociaż dodać modele na bazy frakcji, czy spawny. Wszystko opiera się na map editorze, a wszystko się rozwija i za jakis czas nie zobaczymy pracy map editora, tylko modelera. 

• Lubię To 3
  • Przykre 1

W dniu 24.11.2022 o 17:18, ecstasy napisał:

Jak dla mnie spoko akcja promocyjna i nie wiem po co ta burza w kom 

No powinniście się trochę odmulić, i zamiast krytykować że to że tamto. To poprostu się pośmiać lub nie wiem wziąć udział, bo wsm to fajny pomysł, akurat przed świetami. 

WIĘC SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJEGO TIK TOKA www.tiktok.com/@1svprxmebg

W dniu 23.11.2022 o 19:13, Sparky napisał:

Chłopaku, wychylasz się nie grając wgl na tym serwerze, nie wiesz co się nawet tutaj dzieje, więc ja mając ponad 2.4k godzin na tym serwerze mam o wiele większą wiedze o funkcjonowaniu tego serwera. 
Teraz zadam Ci pytanie, do czego mam porównać serwer polski serwer MTA z trybem gry RPG? MultiRPG/MegaRPG/project/4life? Sam członek zarządu zapytał się co brakuje paradise pod względem 4life? Zamiast pi*******ć głupoty przeczytaj wszystko od A do Z. 
Myślisz, że hubson nagrywając 3/4 filmiki z 4life robił to za darmo i dużo osób nagle wbiło na 4life? No mi się wydaje, że nie. Zbyk posmarował dosyć dużo kasiorki za te filmiki, a ile to im dało? Zeby gracze grali na serwerze to musi się coś dziać i działać zapalnik do gry. Aktualnie z paradise więcej graczy odchodzi niż dołącza.

No ta z tego co napisales mozna z tego wywnioskowac ze modele sa ch**a warte na serwery RPG, to teraz zadam pytanie po jakiego ch**a taki project i 4life maja wlasnych modelerów i im placa? Skoro modelerzy sa, to raczej gracze sa zadowoleni czyli modelerzy na serwerach sa potrzebni. Na serwerze powinny wystepowac smaczki w postaci autorskich modeli a gracze musza wiedziec ze cos sie na tym serwerze dzieje. Na takim 4life od poczatku graja stali gracze ktorzy zaczeli swoja rozgrywke w 2k14/15, więc na serwerze coś się dzieje, nawet te modele coś dają. Chociaż dodać modele na bazy frakcji, czy spawny. Wszystko opiera się na map editorze, a wszystko się rozwija i za jakis czas nie zobaczymy pracy map editora, tylko modelera. 

Kolesiu malinowy jak ja grałem na tym serwerze to ty na chleb mowiłeś pep, przedstawiłem ci realne działanie tego bagiennego systemu na przykładzie project rpg i ich eventów fabularnych.
Odpowiadając na te twoje wypociny nie wnoszące nic do tej wypowiedzi prócz lików od ziutków, myślę ze kanał z basem ponad stu tysięcy subków o tematyce i widowni skierowanej wprost pod gta sa dużo pomógł serwerowi i część społeczności jest od niego, może dlatego że pokazał na swoim kanale gta sa tylko że w wersji online xD? 

Co do modeli, twierdze tak bo przytoczyłeś liska który przeważnie zajmuje sie modelingiem budynków a nie aut jak miało się to na 4life bo słyną z modeli aut DreeY głąbie xD. Wytłumacz mi teraz kwestie aut, jak ma przyciągnąć gracza model bulleta/sultana/turismo na który on najpierw musi zarobić żeby go mieć i przegrać min 500h na serwerze, bo wątpie, że nowy gracz będzie obeznany i zacznie speed run wbijania buletka, modele tańszych aut sie nawet nie opłacają bo tym gównem nikt nie jeździ po zarobieniu na droższe, albo służy jako schowek.
Teraz przytocze twoją wypowiedź do ziomów grających od 2014/15 na serwerze, podziwiam ich psychike i wytrwałość grając 8 lat na jednym serwerze. Podziwiam ich matki za dokarmianie ich uzależnienia i wyżywiania prawdopodobnie już pełnoletnich chłopów którzy prócz Mta nie mają swojego prywatnego życia. Zacznij patrzyć na serwer jak zdrowo myślący człowiek, co przyciąga graczy do serwera? model auta czy rozwinięcie kilku prac, rozwinięcie półświatka, biznesów, dodanie nowej lokacji? model auta czy nowa baza policjantów należy ewentualnie do changeloga a nie do updateu który ma przyciągnąć gracza.
Wytłumacz mi również kwestie jeśli już piszesz że na paradise więcej ludzi odchodzi niż przychodzi - dosłownie tak samo było z 4life w 2017, z serwerem który wtedy miał już ponad 3 lata, a paradise który świeżo wystartował wj****ł go w nie cały miesiąc, odejście gracza a przyjście go to coś całkowicie naturalnego, ktoś kto osiągnie wszystko na serwerze jest po prostu znudzony i ma gdzieś nowy model tylko idzie na konkurencyjny serwer, tak samo jest na odwrót i musisz to skumać koleś.

Edited by poludnik
  • Lubię To 1

Nie chce mi sie juz ciągnąc tego tematu z jakimś petem który od ponad 2 lat siedzi na pi****e z permem, więc wyjaśnie w krótszej wersji. Na serwerze aktualnie nic się nie dzieje, więc można byłoby urozmaicić grę równego typu modelami budynków, czy pojazdów jeśli brzysiek nie ma czasu aktualnie na skrypty. A  jakie aktualnie są modele pojazdów na serwerze? ro******e fusiony i inne wyścigówki które idealnie są pod multirpg. Ostatnia ciekawa aktualizacja była 9 lutego i oprócz eventów nic się aktualnie na serwerze nie dzieje.

Przejrzyjcie w końcu na oczy, że dalsze prowadzenie serwera z takim podejściem spowoduje odejście graczy i zostaniecie z serwerem na którym będzie grało 50 osób, jak na jakimś pseudolu z paczka z neta. Przestańcie popełniać błędy i w dalszym ciągu brnąć w rozpierdalanie gospodarki, ale jeśli chcecie zbliżyć się do kwot pojazdów takich jak na multirpg to róbcie to co robicie.

Jeśli nikt nie potrafi wam tego powiedzieć, to napisałem co o tym wszystkim sądzę. Chciałem wrócić na rangę, ale pewnie za skrytykowanie działań administracji nie dostane powrotu wiadomo dlaczego, prawda w oczy kole oraz spłakanego tobiaszka. W administracji siedziałem na utkanej ku***e ze względu na problemy w momencie wypowiedzi pod jedną propozycją na temat administracji. Prawda w tamtym momencie zabolała jedną z wyżej postawionych osób w administracji, ajajaj... no ale cóż, bywa. 

W dniu 25.11.2022 o 10:00, poludnik napisał:

Wytłumacz mi teraz kwestie aut, jak ma przyciągnąć gracza model bulleta/sultana/turismo na który on najpierw musi zarobić żeby go mieć i przegrać min 500h na serwerze

Serwer mialby wtedy wiecej mozliwosci do handlowania pojazdami, czy robienia kolekcji. 500h? Co ty gadasz, wystarczy grac po max 2h godziny na dm i codziennie bedziesz leciał na limicie. Grajac tak przez 55 dni bedziesz mogl kupic turka lub bulleta na FT, jeśli dodasz do tego inne biznesy robi się o wiele krótszy czas. Moglbys nawet w 100h latac turkiem, czy bulletem. 

Edited by Sparky
  • Przykre 1
  • Kocham To 2

W dniu 25.11.2022 o 14:51, Sparky napisał:

Nie chce mi sie juz ciągnąc tego tematu z jakimś petem który od ponad 2 lat siedzi na pi****e z permem, więc wyjaśnie w krótszej wersji. Na serwerze aktualnie nic się nie dzieje, więc można byłoby urozmaicić grę równego typu modelami budynków, czy pojazdów jeśli brzysiek nie ma czasu aktualnie na skrypty. A  jakie aktualnie są modele pojazdów na serwerze? ro******e fusiony i inne wyścigówki które idealnie są pod multirpg. Ostatnia ciekawa aktualizacja była 9 lutego i oprócz eventów nic się aktualnie na serwerze nie dzieje.

Przejrzyjcie w końcu na oczy, że dalsze prowadzenie serwera z takim podejściem spowoduje odejście graczy i zostaniecie z serwerem na którym będzie grało 50 osób, jak na jakimś pseudolu z paczka z neta. Przestańcie popełniać błędy i w dalszym ciągu brnąć w rozpierdalanie gospodarki, ale jeśli chcecie zbliżyć się do kwot pojazdów takich jak na multirpg to róbcie to co robicie.

Jeśli nikt nie potrafi wam tego powiedzieć, to napisałem co o tym wszystkim sądzę. Chciałem wrócić na rangę, ale pewnie za skrytykowanie działań administracji nie dostane powrotu wiadomo dlaczego, prawda w oczy kole oraz spłakanego tobiaszka. W administracji siedziałem na utkanej ku***e ze względu na problemy w momencie wypowiedzi pod jedną propozycją na temat administracji. Prawda w tamtym momencie zabolała jedną z wyżej postawionych osób w administracji, ajajaj... no ale cóż, bywa. 

Serwer mialby wtedy wiecej mozliwosci do handlowania pojazdami, czy robienia kolekcji. 500h? Co ty gadasz, wystarczy grac po max 2h godziny na dm i codziennie bedziesz leciał na limicie. Grajac tak przez 55 dni bedziesz mogl kupic turka lub bulleta na FT, jeśli dodasz do tego inne biznesy robi się o wiele krótszy czas. Moglbys nawet w 100h latac turkiem, czy bulletem. 

Żeby latać turkiem ft wystarczy przegrać 50h i tylko zrozumieć jak działa ta gospodarka tutaj, nauczyć się kilku wyzwań i do gangu wbić. 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy