Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Rejestracje samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PatrykPL
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Jeżeli kupimy samochód z salonu to czeba go zarejestrować, rejestrację samochodu można wyrobić w urzędzie i sobie ją założyć na samochód Przód/Tył. Możemy sobie wybrać nazwę rejestracji. Jeżeli nie zarejestrujemy auta to nas będzie gonić Policja i będziemy musieli zapłacić mandat w wysokości 1,000$, Koszt Rejestracji auta 500$

Edytowane przez PatrykPL
  • Lubię To 2
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Proszę jak piszesz propozycje to chociaż patrz na to czy poprawnie piszesz. Chodzi mi o słowo,,czeba''. Co do samej propozycji jestem na tak. 

Edit#1

- Zwiększenie ceny

- dodało by możliwość rp podczas nieudanego pościgu ( ja osobiście zawsze zmieniałem kolor samochodu żeby nie było że jest poszukiwany) 

Edytowane przez Kimaru
Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja z rejestracją auta bardziej pasuje mi do serwera RP niż RPG, co do ceny rejestracji, jeżeli miałby już takowa być powinna ona być w miarę niska w granicach 100$-500$, abyśmy kupując auto ze złomowiska nie musieli płacić ceny, która znacznie przeważa wartość samochodu.

Odnośnik do odpowiedzi

Auto ze złomu załóżmy, że już zarejestrowane więc płacimy 50$ za zmianę dokumentów, a auta z salonu załóżmy 150$ za rejestrację. Dodatkowo można dodać spersonalizowane rejestracje po 1500$. To by było dobre. Jestem na tak :).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy