Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zaawansowany tunning wizualny - Jages

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczy: Serwera
Opis: Najprościej w świecie mówiąc chodzi mi o rozbudowany Tunning Wizualny. Coś więcej niż podstawowe spojlery, zderzaki, progi. Podstawki z GTA SA powinny zostać zaktualizowane na ładniejsze, poza tym powinny zostać dodane nowe opcje np. maski, body kity, kształt i wygląd lamp, ważną rolę odegrałyby też winyle. Takie proste naklejki na autko.
Znam kilka serwerów gdzie taki tunning możemy spotkać sam nie wiem czy podanie ich nazw będzie tutaj odpowiednie więc tylko naprowadzę:

Spoiler

Need For Speed, w Gta Sa

Spoiler

Drift Paradise, imiennik naszego serwera

Odnośnik do odpowiedzi

@frossty, Nie mówię o tuningu w którym będziemy spędzać 3 godziny i zarabiać na niego miesiącami. Mówię o drobnych lecz rozległych urozmaiceniach. Myślę, że odpicowanie swojego auta to jedna z lepszych zabaw i wizytówek gracza na serwerze RPG. W dodatku Gangi czy inne mogłyby mieć swoje oryginalne projekty.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Jages napisał:

@frossty, Nie mówię o tuningu w którym będziemy spędzać 3 godziny i zarabiać na niego miesiącami. Mówię o drobnych lecz rozległych urozmaiceniach. Myślę, że odpicowanie swojego auta to jedna z lepszych zabaw i wizytówek gracza na serwerze RPG. W dodatku Gangi czy inne mogłyby mieć swoje oryginalne projekty.

Tak jak wspomniałem, system vinyli będzie dodany, nie wiem kiedy ale będzie -- więc gangi nadal będą mogły robić swoje rozpoznawalne "tagi" oraz "malowania".
Aktualny tuning jaki oferuje nam GTA:SA do zabawy na serwerze RPG jest według mnie wystarczający, nie jest to serwer tunerski lub nastawiony pod wyścigi, tylko pod odgrywanie RP.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy