Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Jages

[Propozycja] [Serwer] Parkowanie pojazdów - Jages

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dotyczy: Serwera
Opis: Myślę, że cały zachód z szukaniem wolnego miejsca i parkowaniem auta panelem pod F2. Późniejsze problemy ze spawnem pojazdu i cała reszta jest nie potrzebna. Myślę, że można to usunąć i zostawić sprawdzony sposób który obowiązuję na innych serwerach. Mianowicie auto zawsze stoi tam gdzie je zostawiamy, w przypadku kiedy wpada do wody, odebrać je możemy w dokach np Los Santos a przy ewentualnym wybuchu auto respiłoby się np. na parkingu policyjnym. Parking policyjny działa tutaj jako przechowywalnia.

Edytowane przez Jages

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.
System aktualny dobrze funkcjonuje, jeżeli ktoś ma problem w znalezieniu miejsca do zaparkowania to jego indywidualny problem -- tak samo jest w świecie realnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@frossty W świecie realnym auta nie znikają gdy pójdziemy spać. Myślę, że auta powinny stać w miejscu gdzie je zostawiamy do momentu aż je zabierzemy. Tak jak to jest w świecie realnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Jages napisał:

@frossty W świecie realnym auta nie znikają gdy pójdziemy spać. Myślę, że auta powinny stać w miejscu gdzie je zostawiamy do momentu aż je zabierzemy. Tak jak to jest w świecie realnym.

W takim razie według Ciebie auta zostawione na środku drogi powinny tam stać? Auta są despawnione w celu uzyskania lepszych FPS oraz aby zniwelować lagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@frossty Tak, powinny stać na środku drogi. W takim wypadku powinniśmy dzwonić po Policje bądź Pomoc Drogową. Jedna z tych frakcji bądź też przez współpracę zabierali by takie auto na parking policyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jages napisał:

@frossty Tak, powinny stać na środku drogi. W takim wypadku powinniśmy dzwonić po Policje bądź Pomoc Drogową. Jedna z tych frakcji bądź też przez współpracę zabierali by takie auto na parking policyjny.

Tak też się dzieje. Auta które przeszkadzają w ruchu drogowym są
a) Odholowywane przez Pomoc Drogową
b) Oznaczane przez SAPD do odholowania na Parking Policyjny
c) W przypadku gdy nie ma kto odholować zwyczajnie despawnowane.
Taka jest kolej rzeczy, jeżeli coś przeszkadza w rozgrywce to jest usuwane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@frossty Opcję c) można zastąpić przekierowywaniem pojazdów na parking policyjny gdy zostanie ono oznaczone przez SAPD czy np. PSP (gdy nikt go nie odholuje to po załóżmy 30 minutach od oznaczenia samo teleportowane byłoby na parking policyjny) 

(przecież każdy może zaparkować auto przez panel na środku drogi i co wtedy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jages napisał:

@frossty Opcję c) można zastąpić przekierowywaniem pojazdów na parking policyjny gdy zostanie ono oznaczone przez SAPD czy np. PSP (gdy nikt go nie odholuje to po załóżmy 30 minutach od oznaczenia samo teleportowane byłoby na parking policyjny) 

(przecież każdy może zaparkować auto przez panel na środku drogi i co wtedy)

Też jakaś opcja, lecz zazwyczaj gdy auto jest oznaczone na Parking Policji po chwili jest odholowywane.
Ale dobry pomysł, popieram.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie powinni wrócić do przechowalni, problem z szukaniem, a tak to będzie problem z zaparkowaniem, a nie wspomnę o przypale kiedy wywali nas z gry. Mój głos jest neutralny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności