Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Jages

[Propozycja] [Serwer] Prace zespołowe - Jages

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dotyczy: Serwera
Opis: Prace w pojedynkę są już nudne. Więc chciałem zaprezentować pomysł prac zespołowych. Np. te wszystkim znane śmieciarki, w takich możemy pracować np w zespołach 1-4 osobowych. Kierowca oraz 3 kumpli noszących śmietniki do naszej śmieciarki (dwóch siedzi w kabinie i dwóch stoi na stopkach na tyłach śmieciarki).
To samo można zrobić np. ze składaniem pojazdów, tu znowu zespoły 1-5 osobowe i jeden pojazd na montażu dla wszystich.
Można by zrobić coś takiego z całkiem nowymi pomysłami, np. zespół 1-2 osobowy, gdzie jeździmy autem, lecimy zabrać narzędzia z paki auta, naprawiamy latarnie uliczne, sygnalizacje czy łatamy dziury na drogach.

Edytowane przez Jages

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lulok Widziałem podobne rozwiązania na innych serwerach, więc myślę, że pomysł jest jak najbardziej do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby jest do zrobienia ale martwie się o to że będzie jakieś odwalanie itp zachowania. Do tego nie zawsze może znaleźć się tylu graczy i trzeba będzie czekać i się nudzić aż ktoś zakończy trasę. Mój głos jest neutralny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Jages napisał:

@Lulok Widziałem podobne rozwiązania na innych serwerach, więc myślę, że pomysł jest jak najbardziej do zrobienia.

Paradise ma być oryginalny.. Po co zarząd serwera ma kopiować pracę innych? Jestem na nie! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie musi ich kopiować. Może zrobić autorski projekt. Żeby nie było żadnych nie potrzebnych głupich zachowań, można by stworzyć grupę otwartą bądź z hasłem, wtedy moglibyśmy pracować tylko z osobami przez nas chcianymi. Pamiętajcie, że pracę taką można by podjąć w pojedynkę! (Zespoły 1 - bądź więcej osobowe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomniał szumlasikg:

16 minut temu, szumlasikg napisał:

Paradise ma być oryginalny.. Po co zarząd serwera ma kopiować pracę innych? Jestem na nie! 

Paradise ma być serwerem oryginalnym, nie ma sensu dodawać prac które już gdzieś były.

12 minut temu, Jages napisał:

Wcale nie musi ich kopiować. Może zrobić autorski projekt. [...]

W jaki sposób chcesz zrobić autorskie śmieciarki? Te pomysły które wymieniłeś już gdzieś były -- w dzisiejszych czasach na MTA ciężko jest wymyślić oryginalną pracę. Zarząd mógłby się tego podjąć lecz jest to czasochłonne.

Zostawiam neutralny głos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wszystkie aspekty Paradise są oryginalne w 100% choć mają swoją autorską inicjatywę. Jeżeli pojawiłaby się praca podobna do pracy z innych serwerów, na pewno byśmy nie ucierpieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności