Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Przystanek "Akademia SAPD" oraz przystanek "Lotnisko Las Venturas" - Bosik.

Bosik
 Share

Recommended Posts

Nick: Bosik.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Siema. Otóż proponuje zmianę nazwy przystanku "Akademia SAPD, Montgomery" na po prostu Montgomery. Dlaczego? Otóż od dawna jest tam baza Special Enforcement Unit, a nie Akademii SAPD.
Druga propozycja dotyczy przeniesienia przystanku "Lotnisko Las Venturas" spod głównej bramy pod bramę, którą wjeżdza się na parking by wziąć pojazd lotniczy. Ewentualnie zostawić dotychczasowy przystanek z nazwą "Salon Pojazdów Lotniczych". Czemu tak? Otóż przystanki służą po to, by ułatwić grę graczom, a teraz jadąc na Lotnisko Las Venturas trzeba przebiec całe lotnisko by odebrać pojazd lotniczy.

Edited by Bosik
Jezu ja tam napisałem dillimore a to jest Montgomery xD. Poprawiłem

Chyba propozycja przeszła, bo widzę, że jest już przystanek Dillimore, a przystanek Lotnisko Las Venturas został przeniesiony.

Teraz przydałoby się dodać przystanki w Las Barrancas (tu mile widziany byłby również parking wirtualny) i Las Payasdas oraz ewentualnie na tamie i może w dokach LS (np. koło bankomatu, mniej więcej w połowie drogi z magazynu do miejsca eksportów). Natomiast w Fort Carson wystarczyłby tylko 1 przystanek, ten koło giełdy. Są tuż obok siebie.

• Lubię To 1

Nie ma co dodawać za dużo parkingów wirtualnym bo wtedy SARA nie będzie miała co robić. Kto  normalny to zaparkuje poprawnie i potem podjedzie z kimś z organizacji po to auto. A komu nie zalezy to da zarobić sarownikom :).

Dlatego napisałem tylko, że parking byłby mile widziany. Wystarczyłby skromny przystanek autobusowy.

Jeśli chodzi o importy z Las Barrancas to wystarczy zostawić auto w Fort Carson, trochę podbiec i przepłynąć wpław. Czasu spokojnie starczy, by jeszcze dojechać na mechanika w SF i dowieźć import do magazynu w LS. Generalnie wszystkie importy są tak zlokalizowane, że nie trzeba porzucać wozu na ulicy.

Edited by Outlawek

W dniu 24.09.2022 o 22:42, Outlawek napisał:

Dlatego napisałem tylko, że parking byłby mile widziany. Wystarczyłby skromny przystanek autobusowy.

Jeśli chodzi o importy z Las Barrancas to wystarczy zostawić auto w Fort Carson, trochę podbiec i przepłynąć wpław. Czasu spokojnie starczy, by jeszcze dojechać na mechanika w SF i dowieźć import do magazynu w LS. Generalnie wszystkie importy są tak zlokalizowane, że nie trzeba porzucać wozu na ulicy.

ja tam zawsze wrzucam fure do wody 20min jest w przecho jak jest przypisana na organizacje to wlasciciel bedzie mial w przecho tez

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy