Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Borkowsky

[Propozycja] [Serwer] Możliwość wyproszenia gracza z Transfer Club przez ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WaleWiadro (Jack Heisenberg)
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Fajnie by było, jakby była możliwość obezwładniania gracza i wynoszenia go z klubu przez ochronę w Transfer Club. Wielokrotnie miałem już taką sytuację, że nie było nikogo z SAPD na serwerze a na reporty nikt nie odpowiadał i nieprzyjemny gracz biegał sobie po biurach i innych pokojach i psuł zabawę innym graczom a my jako ochrona klubu nie mogliśmy nic z nim zrobić, bo z klubu wyjść nie chciał, odegraliśmy akcję RP (proces obezwładniania itp..) a gracz po przebudzeniu nadal robił to samo i trwało to tak czasami ponad 30 min. Proponuję dodanie jakiejś komendy, że gracz jest, jakby obezwładniony (przy ciele ochroniarza, który obezwładnia) i po podejściu do wyjścia gracz zostaje wyrzucony na zewnątrz lub poprzez przycisk "e" i interakcję np. prawy przycisk na gracza>wyproś z klubu i po wyrzuceniu ma np. na 30 min zakaz wchodzenia. aby przemyślał i przestał odwalać.

• Lubię To 6
  • Szokujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK, w restauracjach również by się przydała taka funkcja, bo przychodzą „cejoty” i „odwalają”, latają po zapleczach i biurach, nie słuchają pracowników, że mają wyjść albo stoją na ladzie przy kasie i /walekonia, nie wiadomo co robią.. czasem ciężko zapanować nad takimi „graczami”. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł w zamian za to powinna zostać wam odebrana pałka, którą wiecznie tłuczecie nawet niewinnych. 

• Lubię To 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Topek napisał:

Dobry pomysł w zamian za to powinna zostać wam odebrana pałka, którą wiecznie tłuczecie nawet niewinnych. 

Nie bijemy za nic ? Zrozum to... To, że kiedyś tak było nie znaczy, że jest teraz. Gracze odwalają to co mamy robić? Po to owe pałki są ale nie bijemy nie winnych bez przesady. 

Pracownicy nie bija od razu, lecz proszą o uspokojenie się itd. w prawdziwym klubie już dawny by takie osoby wynieśli z klubu ? 

-----------------------------------------------

Co do propozycji pisałem, że jestem na TAK. Dlaczego? Ponieważ gracze odwalają a jak dostaną pałką to robią wielką aferę, owe wynoszenie bardzo by nam się przydało. Wynieśli byśmy gracza po czym zabrało by go SAPD. Przeważnie jest tak, że jak wezwiemy SAPD to owy gracz albo ucieka albo mówi, że to nie on itd. a SAPD w tym miejscu nic mu nie zrobi więc. 

Edytowane przez Harry
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Harry napisał:

Nie bijemy za nic ? Zrozum to... To, że kiedyś tak było nie znaczy, że jest teraz. Gracze odwalają to co mamy robić? Po to owe pałki są ale nie bijemy nie winnych bez przesady. 

Pracownicy nie bija od razu, lecz proszą o uspokojenie się itd. w prawdziwym klubie już dawny by takie osoby wynieśli z klubu ? 

-----------------------------------------------

Co do propozycji pisałem, że jestem na TAK. Dlaczego? Ponieważ gracze odwalają a jak dostaną pałką to robią wielką aferę, owe wynoszenie bardzo by nam się przydało. Wynieśli byśmy gracza po czym zabrało by go SAPD. Przeważnie jest tak, że jak wezwiemy SAPD to owy gracz albo ucieka albo mówi, że to nie on itd. a SAPD w tym miejscu nic mu nie zrobi więc. 

Nie wkładam wszyztskich do jednego wora. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak, przyda się coś takiego bo sam niejednokrotnie byłem świadkiem takiego zajścia. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, myślę że najlepszą opcją byłoby coś w stylu kajdanek że osoba która byłaby wynoszona nie miała być szans się uwolnić

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega wspomniał wyżej powinny zostać odebrane pałki jeżeli ta opcja wypraszania zostałaby zaakceptowana. Każdy zna transfer Club i w rekrutacji wystarczy napisać że potraficie ''Napier****ć ludzi pałką''. 

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak. Bo potem kurwa chodzą plotki, że są pałowani z du*y, a nawet kurwa nie wiedzą, że się ich wypraszam po czym mają najzywczajniej w świecie ból du*y. Bo nie znają zasad

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności