Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Topek

[propozycja] [serwer] mechanik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Topek 
Czego dotyczy propozycja?: Serwer 
Opis propozycji Witam jestem współwłaścicielem warsztatu Ideal Car Workshop. Smieszkujac sobię na discordzie wpadłem na pomysł według mnie nie głupi ale czy wam się spodoba? Nie mam pojęcia, warto spróbować. Przechodząc moja propozycja jest wprowadzenie do warsztatów możliwości mycia pojazdów. Pewnie stwierdzić że od tego są myjnie, nic mylnego ale chciałabym tutaj wspomnieć o myjce ciśnieniowej. Otóż tak myjka ciśnieniowa. Jak by miało to działać? Sprawa jest prosta. Aby w miarę to urealistycznić mycie pojazdów odbywało by się poza wnętrzem warsztatu. Przechodzę więc do samej interakcji. 

- Klient zastwaia swój pojazd przed warsztatem i prosi o umycie pojazdu. 

-Pracownik warsztatu bierze myjke ciśnieniową do ręki i wychodzi wraz z klientem. Pracownik wystawia ofertę i klient ja przyjmuje. 

Po przyjęciu oferty pokaże nam się panel chociaż nie wiem czy to panel, mam na myśli coś na zasadzie tego na górniku tylko. Zamiast czerwonego punktu pokazałby nam się bród który musimy spłukać, ustrzelic jak kto woli. Co do tego co pokazuje nam się w panelu może być to część samochodowa np. Drzwi. 

Auto umyte. 

Co zmienia taka myjka ciśnieniowa? Proste, mechanik ma więcej do pracy, może być w ruchu i ma więcej do zrobienia, a wy jako gracze utrzymujecie estetykę swojego pojazdu na właściwym poziomie. 

Wiem że nie wsyztsko jest do zrobienia ale brzysiek z ekipą robi naprawdę robotę i większość rzeczy jest już na wyciągnięcie ręki, wystarczy to jakoś edytować. Co do samej podmianki lub dodatnia myjki nie wiem jak to może wyglądać. 

A wy co o tym myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie widzę sensu dawania tego dla Warsztatu bo na mapie są już myjnie bez dotykowe przy stacjach paliw (CPN) + można zrobić aby klient sam mył auto, co teraz jest strasznie popularne w każdym stanie USA. Wymodelowac mylnie ładnie i już.

Dziękuję i pozdrawiam ♡

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, MrMatej napisał:

A ja nie widzę sensu dawania tego dla Warsztatu bo na mapie są już myjnie bez dotykowe przy stacjach paliw (CPN) + można zrobić aby klient sam mył auto, co teraz jest strasznie popularne w każdym stanie USA. Wymodelowac mylnie ładnie i już.

Dziękuję i pozdrawiam ♡

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, MrMatej napisał:

Dziękuję i pozdrawiam ♡

Ten pomysł jest też dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności