Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Fryzjer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BluriiQ
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Urozmaiceniem serwera oczywiście według mnie byłoby dodanie fryzjera do gry. Ukazało by to różnorodność wśród graczy. Każdy miałby do wyboru fryzurę i jej kolor, za odpowiednią cenę, dzięki temu każdy mógł by się wczuć w swoją postać. Zrobienie tego skryptu może być trudno, ale zmieni to nastawienie graczy na serwer. Zauważą, że to coś innego niż inne serwery RP. Proszę o rozważenie mojej propozycji.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, frossty napisał:

Okej, ale wytłumacz mi jak chcesz to zrobić skoro jedyną postacią w grze która ma edytowalne włosy / ubrania / akcesoria jest CJ?
Może i da się to zrobić jako kapelusz / maskę, lecz wątpię że będzie to potrzebne.
Na nie.

+1

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.01.2019 o 20:28, frossty napisał:

Okej, ale wytłumacz mi jak chcesz to zrobić skoro jedyną postacią w grze która ma edytowalne włosy / ubrania / akcesoria jest CJ?
Może i da się to zrobić jako kapelusz / maskę, lecz wątpię że będzie to potrzebne.
Na nie.

Tak tu ten gracz ma rację jedynie CJ może być edytowany chyba że trzeba robić peruki ale to trochę pracy i nie wiadomo czy to ma jakiś sens więc jestem nastawiony na neutralne.

Dziękuję i pozdrawiam ♥

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał gracz @frossty, jedynie CJ może być edytowany, ale jeśli brzysiek ogarnął by aby modelerzy zrobili peruki itp, to czemu nie, byłbym wtedy na tak, ale to też jest bardzo dużo pracy i na pewno trzeba by było czekać długo na taką możliwość ponieważ są teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia. O wiele ważniejsze.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy