Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
KejWi

[Propozycja] [Serwer] Zarząd Transportu Publicznego- KokosoV/KejWi/c15

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KejWi/KokosoV/c15
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:

System transportu publicznego na tym serwerze według mnie ma potencjał ale pozostawia wiele do życzenia. System teleportacji do odpowiedniego pomieszczenia stylizowanego na wnętrze autobusu jest skrajnie irrealistyczny. Z uwagi na to iż osobiście jestem zaciętym miłośnikiem transportu publicznego potrafiłbym go przebudować aby był możliwie najlepszy. Nie wiem jak sądzi admimistracja, ale według mnie prace powinny być dla społeczności serwera a nie dla poszczególnego gracza. Wyglądałoby to tak:

1. Utworzyć należałoby ZTP zatrudniające chętnych kierowców.

2. Praca kierowcy ZTP byłaby pracą stałą czyli by trzeba było CV napisać do prezesa ZTP. (Krok w stronę realizmu)

3. Ustalić i uskryptować rozkład jazdy i umożliwić pasażerom zapoznanie się z nim na przystankach (realizm...)

4. Jako autobus użyć zmodyfikowanej podmianki pod serwer paradise oraz z wnętrzem dostępnym dla osób które nie wsiadają żadnym przyciskiem na klawiaturze, tylko wchodzą na legalu (takie podmianki istnieją i mają sie dobrze)

5. Kilku ludzi jeszcze zatrudnić jako nadzór ruchu ZTP, do których zadań należy sprawdzanie czy kierowcy wykonują zadanie zgodnie z normami (również ukłon w stronę realizmu)

6. Kierowca zarabiałby pieniądze za każdy zaliczony przystanek na trasie, gdzie wsiadaliby pasażerowie jako realni gracze.

Reszta wedle uznania administracji. Jakby coś trzeba było do poprawki to proszę o kontakt na pw.

Dziękuję

Edytowane przez KejWi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby coś to z uwagi na szeroką wiedzę o tym mogę poprowadzić tym biznesem, dobrać odpowiedni pojazd i jegoż przygotować. Mogę również trasy wytyczyć. Teraz co administracja powie co o tym sądzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie autobusy są dlatego że gdy jest mało taxi gracz ma możliwość przemieszczania się bez pomocy innego gracza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie do ogółu, lepszy serwer w którym gracze są jak w singlu w pracach czy lepszy gdy praca dla gracza daje poza zyskami dla pracującego, profity dla innych? A swoją drogą jak mi wiadomo tu na tym serwerze realizm jest stawiany na pierwszym miejscu. Realizm dla wszystkich a nie dla clienta. Aktualnie jest dostosowywane wszystko pod clienta, a według mnie powinno być dostosowane do społeczności zamiast do clienta. Jak ciebie teleportuje do pokoiku na jakiś czas to czy to nie jest dla clienta? Lepiej dla gracza jest oglądać na przykład trasę przejazdu. Może są jacyś gracze nie znający miasta to czegoś się nauczą a przy okazji będzie alternatywa dla taksówek taka jaka jest w rzeczywistości. A przy okazji zobaczcie, że to będzie innowacja we wszystkich serwerach MTA, gdyż jeszcze nie ma żadnego serwera z tak rozbudowanym systemem transportu publicznego. Jakby ktoś miał problem że za mało graczy to powiem, że wystarczy dać odpowiednie zarobki dla kierowców i nadzorców. Na własnym prywatnym jednoosobowym serwerze wypróbowywałem takie podmianki. Doskonale pasują do realizmu serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca kierowcy autobusów działa inaczej, dodatkowo mamy automatyczny skrypt autobusów który nie ogranicza graczy do bycia aktywnego pracownika na duty. Dodatkowo biznesu nie są już na serwerze, a jako praca dorywcza raczej się ona nie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności