Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] [Do biznesu lawet] Ciastek15

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Ciastek15
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Dotyczy Serwera a konkretnie rozwinięcie pracy w biznesie  holowników .
Opis propozycji: Mam pomysł na rozwinięcie pracy holowników ,że np na mapie stoją gdzie auto np na środku drogi i za  odholowanie np. 50$ ponadto dodanie koguta pomarańczowego na dach lawety i dodanie do niej podjazdów z tyły które mogą się złożyć i dodać wciągarkę do samochodów i coś takiego że koła mogą się przedziurawić i my przyjedziemy i możemy je wymienić graczowi ale tak samo żeby nie było fałszywych wezwań jak gracz zamawia lawetę  i ją zamówił i jak wyjdzie z gry to zgłoszenie się usuwa bądź jak odejdzie na np. 200 metrów od miejsca zgłoszenia ale też zablokowanie czegoś takiego że gracz wzywa lawetę z każdej firmy po co to jedna z jedne firmy chyba wystarczy proszę o realizacje to na prawdę się przyda i poprawi rozgrywkę pozdrawiam Kacper.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja chaotyczna masz wszytko napisane w jednym zdaniu może rozdziel to na paragrafy i opisz bardziej każdą część propozycji. To pomoże dokładnie zrozumieć o co chodzi. Bo teraz masz napisane o holowaniu za 50$ i nagle że też dodać koguty i zaraz o podjazdach i wyciągarka i opony i i i i. Musisz opisać czemu każda z twoich propozycji mam sens.

Wracając co myślę o propozycjach to opony i koguty jedyne mają tu sens bo reszta to tylko albo zabić czas albo wyg wizualny. Pod jazdy nie miały by żadnego zastosowania bo auto i tak tp się na lawete.

Dziękuję Pozdrawiam. ♥

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy