Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
brzys

Zmiany w balansie rozgrywki

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie ze zdaniem społeczności, wprowadzamy zmiany w gospodarce serwera na korzyść wszystkich.

System poziomów

• wprowadzenie limitów poziomów na kupno pojazdów (na podstawie typu) w salonach oraz giełdach/sprzedaży
    Złom - 1 poziom
    - Pojazdy osobowe - 10 poziom
    - Motocykle - 15 poziom
    - Ciężarówki - 20 poziom
    - Muscle cary - 20 poziom
    - Pojazdy sportowe - 30 poziom

• dojście do biznesu / frakcji - minimum 5 poziom
  • założenie własnego biznesu / organizacji - minimum 30 poziom

Nowe limity / profity związane z systemem poziomów będą przedstawiane wraz z wprowadzaniem kolejnych rzeczy na serwerze, m. in. tuning czy domki.
Dzięki takiemu systemowi unikniemy przypadków transferu majątku za realną gotówkę osobom, które zupełnie niesprawiedliwie nie włożyły w to żadnego wysiłku.

Prace dorywcze

• zniesienie limitów poziomów na pracach
  • średni zarobek na pracach dorywczych to 2,2k - 2,5k / h i 6 - 10 EXP za każde $100
  • prace korzystniejsze pod względem EXP to składanie pojazdów, celnik oraz górnik: na tych pracach zarobki mogą być mniejsze niż na reszcie

Podane zarobki są oszacowane przez nas, oczywiście jeśli ktoś mocno 'przynerdzi' to może wyjść poza widełki.

Biznesy

• wprowadzenie nowej rangi 'Starszy Pracownik'
  • Zmiana widełek w biznesach:
    - Stażysta: 2,5k/h
    Pracownik: 3k/h
    - Starszy pracownik: 3,4k/h
    Menadżer: 3,8k/h
    Zastępca kierownika: 4,2k/h
    Kierownik: 4,5k/h
  • zwiększenie limitu zarabianej gotówki po przepracowaniu 5h na kwotę $1000 / h -> $2000 / h.

Frakcje

• zwiększenie limitu zarabianej gotówki po przepracowaniu 6h na kwotę $2000 / h -> $2500 / h
  • zwiększenie stawek dla mniejszych rang

W skrócie
Widełki zarobków na serwerze przedstawiają się następująco:

• Prace dorywcze: 1,5k - 2,7k / h, progresywne stawki exp i $ >>>>>> 2,2k - 2,5k / h, brak limitów LVL
  • Frakcje: niższe rangi mają wyższe zarobki (2,5k - 6k / h)
  • Biznesy: 2k - 4,2k / h >>>>>> 2,5k - 4,5k / h

Gospodarka na serwerze aktualnie jest w bardzo dobrym stanie i uważamy, że majątki na 100-200 h gry są niskie. Mamy nadzieję, że sytuacja będzie teraz bardziej dynamiczna a same zmiany wam się spodobają.

• Lubię To 13
  • Przykre 3
  • Szokujące 1
  • Kocham To 18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<333 na takie zmiany czekałem i nie mówię tego jako nowy gracz który się nudził wbijając level, aktualnie posiadam 31 poziom. Oby tak dalej to serwer rozkwitnie 

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie wykorzystanie poziomów jest ok ale nadal mnie boli że ja od starty serwera, tyralem parę dni żeby myć głupie okna a od teraz każdy se może. Dobrze ze chiciaz te lvl zostały i mamy z nich korzyści. 

• Lubię To 3
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Topek napisał:

Takie wykorzystanie poziomów jest ok ale nadal mnie boli że ja od starty serwera, tyralem parę dni żeby myć głupie okna a od teraz każdy se może. Dobrze ze chiciaz te lvl zostały i mamy z nich korzyści. 

Fakt, też po 3 dniach miałem chyba 30 godzin na serwerze ale nie narzekam. Co nam to dało ? Jesteśmy jednymi z tych co brali udział w tym  wyścigu szczurów. Można powiedzieć że jesteśmy" elitą" serwera (chociaż to za duże określenie) ale inne cj,e czują respekt jak otwierają tabelę i widzą że masz 30 lvl gdy oni mają 6 

Może i mi pasowało to jak było, trzeba było się napracować żeby coś osiągnąć, aczkolwiek jeżeli serwer ma odżyć to takie zmiany są konieczne bo większy głos ma 500 osób niż garstka 50 która wolała system lvl

To jest zmiana dla dobra serwera , nie dlatego żeby dopiec tym którzy wiele godzin grali.

Edytowane przez vexus37
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Topek napisał:

To prawda, jeszcze pamietam jak na składaniu robiłem z @szumlasikg całą noc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie wiem co o tym myśleć, ale wydaje mi się, że zmierza to w dobrym kierunku, zobaczymy jak wyjdzie to w praniu. 

Edytowane przez Kapitalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to już nie to samo, nie ma tego trybu harda żeby wbić ten lvl na pracę, słaby był ten pomysł żeby to znieść teraz każdy kto zaczyna zarabia prawie tyle samo co taki 30lvl który leciał do celi długi czas by zarabiać więcej . Według mnie zniesienie tego to głupi pomysł był to zmieniło wszystko to już nie to samo co zaczynałem teraz to mnie odpycha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie pomysł dobry, ponieważ nie będzie serwer nastawiony na powiedzmy "grindowanie" na konkretnej pracy, żeby pracować na następnej i tak w kółko. Oczywiście jest to wszystko w jakiś sposób odpychające dla starych graczy ale uważam, że powinno to przyciągnąć nowe osoby. Wbijanie lvl'a jest teraz lepiej wykorzystane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Alaneczek napisał:

Teraz to już nie to samo, nie ma tego trybu harda żeby wbić ten lvl na pracę, słaby był ten pomysł żeby to znieść teraz każdy kto zaczyna zarabia prawie tyle samo co taki 30lvl który leciał do celi długi czas by zarabiać więcej . Według mnie zniesienie tego to głupi pomysł był to zmieniło wszystko to już nie to samo co zaczynałem teraz to mnie odpycha

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to zły pomysł, że zostały zdjęte lvl, no ale jak większa ilość graczy ma być zadowolona no to nie ma sprawy.
Mimo, że mam 3 lub 4 lvl to jednak wbijanie tego poziomu mnie w pewien sposób przyciągało. Może jakby więcej prac o podobnych zarobkach było na dany poziom to zarówno graczom co dużo czas poświęcili na to jak i nowym graczom by się spodobało, no ale niestety już za późno, żeby tak gdybać ?
Miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej - więcej graczy oraz lepszy rozwój serwera jak i gospodarki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ludzie.. o co wam chodzi? Macie ból du*y, że teraz zwykły gracz wejdzie na serwer po raz pierwszy i bedzie mogl od razu cisnac na celniku? Bo poświecaliscie swoje nudne zycie na granie w gre 10h dziennie?
Przeciez macie teraz korzysci, m.in jak macie 30lvl to mozecie sobie kupic infka, a nowy gracz nie, bo musi troche posiedziec na serwerze, aby kupic sportowe auto...

Zmiana jak najbardziej na +

• Lubię To 1
  • Irytujące 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, cholernie mi miło, że uwzględniliście tak bardzo moją opinię pod poprzednią ankietą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więcej tych zbędnych poziomów na pojazdy, organizacje to rozumiem i frakcje, tylko sobie tym niszczycie opinie i tracicie na tym graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności