Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Zniżenie "opłaty" za jedzenie> - <ithedarkwolf>

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzenie mogło by być tańsze o 40%, to fakt  nakarmienie sporo  kosztuje A szybko spada i gracze wola poczekać ta 1min niż wydawać około 100$   na cos co beda musieli powtorzyc po krótkim okresie czasu

Za usunięciem jestem na NIE 

Ale

Zmniejszenie szybkości spadania głodu lub zmniejszeniem cen produkcji na TAK

Edytowane przez Ksono
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

ogolnie system jest upierdliwy i w większości nie ma go nawet na serwerach ściślej związanych z rp. tu mamy tylko serwer rpg, czyli troche luźniejsze zasady, aczkolwiek ja bym tego systemu nie usuwał.

wg. mnie należy wydłużyć czas spadania głodu co najmniej dwukrotnie, jeśli nie trzykrotnie. wtedy nie będzie to aż tak upierdliwe i zauważalne w codziennej grze, a zajechanie do baru czy klubu po coś do jedzenia będzie większą przyjemnością, możliwością odegrania spotkania ze znajomymi w barze, a nie przymusem tak jak teraz. a ceny jedzenia według mnie są git.

Edytowane przez vanos
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 hours ago, eswu said:

Wtedy biznesy z klubami nie miało by sensu i by były do usunięcia. Jakbyś był właścicielem jednego z biznesów to byś nie chciał żeby to zostało usunięte.

1 hour ago, Topek said:

Nie wiesz jakie to za sobą konsekwencje niesie. 

1.Barow by nie było. 

2.Firmy logistyczne by miały mniej zamówień. 

3.Ludzie stracili by pracę

4.Ten system jest świetny

55 minutes ago, vanos said:

ogolnie system jest upierdliwy i w większości nie ma go nawet na serwerach ściślej związanych z rp. tu mamy tylko serwer rpg, czyli troche luźniejsze zasady, aczkolwiek ja bym tego systemu nie usuwał.

wg. mnie należy wydłużyć czas spadania głodu co najmniej dwukrotnie, jeśli nie trzykrotnie. wtedy nie będzie to aż tak upierdliwe i zauważalne w codziennej grze, a zajechanie do baru czy klubu po coś do jedzenia będzie większą przyjemnością, możliwością odegrania spotkania ze znajomymi w barze, a nie przymusem tak jak teraz. a ceny jedzenia według mnie są git.

Przepraszam, zapomniałem, że mamy biznesy na serwerze, zedytowałem propozycję. Zgadzam się z <b>vanos</b>, wydłużyć czas!!!

Edytowane przez ithedarkwolf
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy