Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Odświeżenie rdzy na pojazdach

Rekomendowane odpowiedzi

• Zarząd

mta-screen_2019-01-13_18-35-35.png

Zapewne każdy z was kojarzy masę zardzewiałych aut ze złomowiska w często uczęszczanych miejscach.
FPS (klatki na sekundę) w takich miejscach mocno spadały przez efekt rdzy.
Deweloper @l0nger i modeler @Rupek odświeżyli system rdzy na pojazdach, w sposób bardziej optymalny.

Od teraz pojazdy ze złomowiska będą bardziej estetyczne, kolor pojazdu będzie bardziej uwidoczniony a sama wydajność wzrośnie conajmniej dwukrotnie.

• Lubię To 5
  • Irytujące 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, xdTURBOmax napisał:

To powinna być opcja dostępna pod F2. Bo na przykład mi się to zmiana nie podoba i wolał bym wrócić do poprzedniej rdzy gdyż nie miałem z nią problemów.

Skoro masz jakieś problemy z działaniem, to czemu nie zgłaszasz tego administracji. ?

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
28 minutes ago, xdTURBOmax said:

To powinna być opcja dostępna pod F2. Bo na przykład mi się to zmiana nie podoba i wolał bym wrócić do poprzedniej rdzy gdyż nie miałem z nią problemów.

To ma się TURBO nie podobać, tylko właśnie taki był zamierzony docelowy efekt, ale dopiero Rupek ogarnął siatki UV modeli, aby ta rdza wyglądała tak jak wygląda : D
To nie jest zabieg upiększający auta, tylko celowo auta ze złomowiska mają byc oszpecone.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Jurandovsky napisał:

To ma się TURBO nie podobać, tylko właśnie taki był zamierzony docelowy efekt, ale dopiero Rupek ogarnął siatki UV modeli, aby ta rdza wyglądała tak jak wygląda : D
To nie jest zabieg upiększający auta, tylko celowo auta ze złomowiska mają byc oszpecone.

Dobra to jeszcze bardziej zacznijmy oszpecać serwer a nikt nie będzie na nim grać. Nie ma co się oszukiwać, ta rdza wygląda okropnie. Zwłaszcza na Previonie któremu wycięto całe wnętrze... 

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest właśnie celowy zabieg! Rdzę mają tylko auta ze złomu, one nie mają ładnie wyglądać, to sa pojazdy dla początkowych graczy, aby tylko jeździły... Ta rdza miała wyglądac od początku, tak jak wygląda teraz, ale dopiero niedawno dołączył do ekipy modeler, który ładnie skomponował siatkę modelu.

Przecież auto z salonu nie będzie miało rdzy, tylko te ze złomowisk

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Jurandovsky napisał:

Ale to jest właśnie celowy zabieg! Rdzę mają tylko auta ze złomu, one nie mają ładnie wyglądać, to sa pojazdy dla początkowych graczy, aby tylko jeździły... Ta rdza miała wyglądac od początku, tak jak wygląda teraz, ale dopiero niedawno dołączył do ekipy modeler, który ładnie skomponował siatkę modelu.

Przecież auto z salonu nie będzie miało rdzy, tylko te ze złomowisk

Rozumiem o co Ci chodzi. Tylko ja mówiąc o rdzy mam na myśli CAŁĄ MODYFIKACJE. Co pomyśli sobie gracz gdy przy zakupie swojego pierwszego auta, nie ma ono wnętrza ani świateł i wygląda jak wygląda. 

Gdy ja kupiłem tu sobie pierwsze auto byłem pod wrażeniem. ,, WOW ale mod, ten serwer wyróżnia się na tle innych, jest jakiś taki bardziej realistyczny bo mają rdze na pojazdach, to musi być bardzo dopracowany serwer.

A teraz gracz który TERAZ kupuję auto. ,, Co oni odjebali ??? Czemu przez te auto widzę drogę a moja postać siedzi w powietrzu ??? WTF czemu to nie ma świateł ??? Co to za badziew To pewnie później jest jeszcze gorzej... Ide szukać innego serwera. "

Odnośnik do odpowiedzi
  • brzys zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy