Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
H4S1K

[Propozycja] [Serwer] Plecak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:H4S1K
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:Plecak który by dodawał 5kg więcej do noszenia w ekwipunku rzeczy  przez to by więcej jedzenia się brało i Alkoholu bo czasami jest tak że chcesz kupić se 20x kebaba ale masz już zajęte 2kg i nie masz samochodu teraz więc już niema miejsca żeby zabrać i trzeba mieć trochę prowiantu do pracy gdzie zapominasz o głodzie i jesz dużo jedzenia i za chwile będzie ci brakować jedzenia żeby się najeść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że do dyspozycji jest siłownia, na której możesz zwiększyć swój "udźwig".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak @BishoQ powiedział polecam iść na siłownię, ale plecak sam w sobie nie jest w sumie złym pomysłem trochę by to bardziej dodało realizmu na wyspie niż chowanie masy rzeczy po kieszeniach. TAK i NIE 50/50

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak ale pod jednym jak dla mnie warunkiem by to było dobre gdy zdobędziesz 50% siłki możesz taki plecak zakupić lub dostać coś na bazie ala osiągnięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, killer_cyc[DDS] napisał:

Na tak ale pod jednym jak dla mnie warunkiem by to było dobre gdy zdobędziesz 50% siłki możesz taki plecak zakupić lub dostać coś na bazie ala osiągnięcia

Popieram ta wypowiedź, jest z sensem i popycha ludzi by częściej odwiedzali siłownię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wogole jestem na nie. Ja zrozumiem jakby już połowa serwera miała na 100%, targala już bronię itp. A tu nie ma nic z tych dwóch rzeczy i już plecak chcecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności