Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Virelox

Ankieta dotycząca systemu prac

Zmiana dotycząca systemu prac dorywczych.  

404 użytkowników zagłosowało

1. 1. Przed oddaniem głosu prosimy o zapoznanie się z treścią tematu.

• Zostawcie tak jak jest.
    • Usuńcie wymagania poziomów z prac i zróbcie przybliżone zarobki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Po analizie funkcjonujących systemów na serwerze zauważyliśmy pewien błąd, mowa tutaj oczywiście o pracach dorywczych. Postaramy się przedstawić to w sposób zrozumiały dla wszystkich. Jak wiemy prace są dostępne od danego levela, wraz z wbijaniem levela na pracy podstawowej w tym przypadku składanie pojazdów, która jednym graczom odpowiada, a drugim nie koniecznie, odblokowujemy kolejną pracę, gdzie są większe zarobki, no to pracujemy znowu na nowo odblokowanej pracy aby odblokować kolejną pracę, i męczymy się, no i odblokowuje się kolejna praca, i teraz co się dzieje? Nie wracamy do poprzednich prac ponieważ nie dość że spędziliśmy trochę czasu aby odblokować inne prace, to w dodatku zarobki na niej będą niższe i nie będzie to opłacalne. Gdy już przejdziemy do odblokowania ostatniej pracy jakim jest kosmonauta, to zostaje nam tylko pracowanie na pracy kosmonauty, bo nie wrócimy przecież do poprzednich z powodów przedstawionych powyżej.

Jakie rozwiązanie proponujemy?
Chcemy usunąć wymagania leveli na wszystkich pracach oraz ustawić przybliżone zarobki na każdej z prac, dzięki czemu gdy znudzi nam się jakaś praca możemy popracować sobie na innej. Tworząc ten system chcieliśmy aby prace dorywcze miały zastosowanie tylko na początku gry a potem w zależności od klasy rozwijać postać gdzie w przypadku biznesmena jest praca w jakimś biznesie a potem założenie swojego własnego, jednak niestety zapomnieliśmy o jednym że Wy gracze lubicie prace dorywcze, dlatego nie chcemy Was już zmuszać do rozwijania postaci, chcemy dać Wam wolną rękę, nie chcesz rozwijać postaci tylko pracować na pracach dorywczych? Nie ma problemu. 

Co z osobami które wbijały level?
Na serwerze zostaną wprowadzone pewne zmiany abyście się nie czuli urażeni. 
Przykładowo:

• Wymagania poziomu dotyczące kupna pojazdu danej klasy.
  • Wymagania poziomu dotyczące kupna domu, mebli, ulepszeń. 
  • Wymagania poziomu dotyczące tuningu.
  • Wymagania poziomu do założenia własnego biznesu, organizacji, czy wstąpienia do frakcji.

Powyższe opcje to tylko przykłady, nie gwarantujemy wprowadzenia powyższych ograniczeń, ani na tym byśmy nie skończyli, ale zapewniamy jedno że gracze z wyższym poziomem nie będą czuć się urażeni.

Zapraszamy do oddania głosu w ankiecie.

• Lubię To 9
  • Przykre 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony pomysl dobry, a z drugiej? Jedyne ograniczenie, ktore wprowadzaja levele sa te ograniczenie na pracach. Gdy usuniecie wymagania lvli na pracach, to do czego wlasciwie beda te levele? 

• Lubię To 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, YuszoM napisał:

Z jednej strony pomysl dobry, a z drugiej? Jedyne ograniczenie, ktore wprowadzaja levele sa te ograniczenie na pracach. Gdy usuniecie wymagania lvli na pracach, to do czego wlasciwie beda te levele? 

W przyszłości na pewno znajdą zastosowanie, na ten moment chcemy wprowadzić wymagania levela do założenia własnego biznesu, organizacji czy wstąpienia do frakcji.

• Lubię To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwazam że lepiej byłoby zrobić przybliżone zarobki w każdej pracy, ni jeżeli miałoby zostać tak jak jest. Nie każdy pracowałby jako kierowca autobusu czy kosmonauta, a wybierałby pracę którą spodobała mu się najbardziej. Nie byłoby sytuacji, gdzie 3/4 osób pracuje na tych wyższych obecnie pracach zarobkowych, a pozostałości na składaniu; jakąś równowaga musi być. 

Oczywiście to moje zdanie. 

• Lubię To 2
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że można zrobić tak, żeby na jednej pracy zarabiało się więcej exp, na drugiej więcej kasy, a na innej po równo, tak żeby gracz miał wybór na czym mu bardziej zależy.

Dodatkowo żeby system levelow dalej miał rację bytu zwiększyłybym jego zastosowanie, np im wyższy lvl tym wyższe zarobki z danej pracy, szybciej wbijane punkty na siłowni itp ?

• Lubię To 3
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zostawił to tak jak jest, pomyślimy o graczach którzy od początku nabijali ten poziom. Według mnie to jest dobra motywacja dla graczy aby wbijali level- wkieszy level większą zarobki, plus zwiększa aktywność graczy. To jest moja opinia. 

• Lubię To 8
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunięcie lvla z prac to po co będzie teraz ten level no chyba, że w przyszłości będzie coś dodane z wymaganiem poziomu a jeżeli nie to moim zdaniem usunięcie levla z pracy jest bez sensu pierwszy argument taki, że system lvla tylko będzie do frakcji ogr i biznesu a obecnie te wbijanie lvla robi jakąś satysfakcje, że masz lepszą prace ?

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunięcie lvli będzie spoko moim zdaniem. Moglibyście dodać jeszcze pozostałe prace z v1 przerobione w innych miastach aby je rozwinąć bo jest pustka na mapie trochę. Ulepszenia prac też byłyby git

• Lubię To 2
  • Irytujące 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem za aby usunać! system lvli na pracach to serio niepotrzebna rzecz..nowym graczom nudzi się pracowanie paru h na skladaniu aut zanim wbije sie te kolejne pare lvli na next prace..

• Lubię To 1
  • Irytujące 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Virelox napisał:

W przyszłości na pewno znajdą zastosowanie, na ten moment chcemy wprowadzić wymagania levela do założenia własnego biznesu, organizacji czy wstąpienia do frakcji.

Bez sensu. Zanim wprowadzicie zastosowanie dla leveli, to 3/4 graczy bedzie mialo odblokowane wszystko. A gdyby zamrozic/wylaczyc chwilowo te lvle i zdjac wymagania z prac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak usuniecie wymagania w pracach.

-  To co nagle z osobami które spędziły X czasu na wbijanie tych poziomów aby odblokować prace?
Dostaną jakieś wynagrodzenie? Czy zostaną odesłane z kwitkiem? 

- Czy lvl'e będą mieć jakiś wpływ na zarobek w pracach gdy one będą już dla wszystkich dostępne?

Edytowane przez Garru
  • Lubię To 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę żę wiele osób nie przeczytało treści tematu a od razu się wypowiada, bardzo proszę o zapoznanie się z treścią.
Jeśli chodzi o system leveli to z pewnością znajdą one zastosowanie w przyszłych systemach, jednak nic na ten moment nie możemy powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli usuniecie z serwera ograniczenia to trzeba to jakoś zrekompensować graczom z wyższymi LVL, aby nie czuli uczucia, że level im nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za! Ludzie którzy wchodzą pierwszy raz na serwer i zaczynają prace na składaniu, to po kilku minutach im się to nudzi, bo myślą ile to oni muszą wbić lvl na następna prace. Nie raz ludzie do mnie pisali, ze długo się wbiją itp itd. 

Edytowane przez szumlasikg
  • Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Garru napisał:

Jak usuniecie wymagania w pracach.

-  To co nagle z osobami które spędziły X czasu na wbijanie tych poziomów aby odblokować prace?
Dostaną jakieś wynagrodzenie? Czy zostaną odesłane z kwitkiem? 

- Czy lvl'e będą mieć jakiś wpływ na zarobek w pracach gdy one będą już dla wszystkich dostępne?

Osoby które wbijały level na odblokowanie pracy zarobiły więcej, zarobki by były przybliżone, a w systemach które mamy zamiar wprowadzić level będzie istotny więc to nie jest na zasadzie tego że level nie będzie miał znaczenia u nas na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

//edit

Powiem tak, z czasem i tak pewnie się znudzą prace. Jak już będziecie zmieniać, to polecam dodać ulepszenia do prac  tak jak było na v1.

Edytowane przez unnamed
  • Lubię To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie jest to spoko pomysł ale lekko do zmodernizowania, np. górnik, drwal, składanie aut od 0 lvl, a mycie okien, celnik , lodziarnia od 5, astronauta od 8. Na rozgrywkę do praktycznie nie wpłynie a gracze nadal będą mieli cel.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest już za późno. Zniechęcicie jedynie tą resztkę graczy jaką macie bo oni musieli nabijać punkty, a nowi mają to co starzy i to od początku xD
Wystarczyło dodać coś takiego jak pułap zarobkowy, czyli jak wbijesz 5 lvl to odblokowujesz powiedzmy drwala ale automatycznie na magazynie masz takie same zarobki jak na drwalu. Jak odblokujesz kolejną pracę to zarobki idą w górę do poziomu najlepszej pracy znów. 
Ale przecież to było za trudne, zagłosuję na "tak" pomimo że wiem iż teraz to będzie dla was tylko strzał w kolano. 

• Lubię To 1
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zniesienie Levela jest ok pomysłem jednak jeżeli to zrobicie trzeba natychmiast wprowadzić coś co będzie miało zastosowanie do tych leveli.
Moja propozycja ograniczyć zakupowane pojazdy np żeby kupić jakieś auto musimy mieć dany level (Sultan - wymagany level 20).
To tylko przykład ale jest dużo rzeczy które można zastosować do leveli.

• Lubię To 4
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minutes ago, szumlasikg said:

Jestem za! Ludzie którzy wchodzą pierwszy raz na serwer i zaczynają prace na składaniu, to po kilku minutach im się to nudzi, bo myślą ile to oni murza wbić lvl na następna prace. Nie raz ludzie do mnie pisali, ze długo się wbiją itp itd. 

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Akashi napisał:

Zniesienie Levela jest ok pomysłem jednak jeżeli to zrobicie trzeba natychmiast wprowadzić coś co będzie miało zastosowanie do tych leveli.
Moja propozycja ograniczyć zakupowane pojazdy np żeby kupić jakieś auto musimy mieć dany level (Sultan - wymagany level 20).
To tylko przykład ale jest dużo rzeczy które można zastosować do leveli.

za mało moim zdaniem. Można też zrobić, że co np 10 poziomów odblokowuje się umiejętność zarabiania czyli dostajesz x% więcej zarobków na każdej pracy

• Lubię To 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności