Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Lina holownicza - Yellow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Yellow
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Cześć, przychodzę z propozycją liny holowniczej. Zakup jej byłby dostępny w sklepe 24/7 cenę ustaliła by już Administracja. Na pewno by ułatwiło to rozgrywkę, ponieważ przejeżdżając przez Los Santos widać masę ludzi którzy pchają swoje auta do najbliższego warsztatu. A tak kupujemy linę i można pomóc a to koledze czy innym graczom. Pozdrawiam Yellow.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, szumlasikg napisał:

Ooo bardzo dobra propozycja, ale te line holownicza można byłoby zakupić warsztatach samochodów, według mnie warsztaty mieliby więcej do zarobku. 

Jakaś skrzynka z narzędziami jest w sklepie 24/7 to czemu lina miała by być w warsztatach. No nie wiem decyzja by należała do RCON.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Yellow napisał:

Jakaś skrzynka z narzędziami jest w sklepie 24/7 to czemu lina miała by być w warsztatach. No nie wiem decyzja by należała do RCON.

No jest to obojetenie, mogłoby to być w sklepie 24/7 oraz w warsztatach /

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszy mnie to jak w sklepach 24/7 można kupić linke holowniczą? Przecież to sklep tak zwany "monopolowy" no więc można tam kupić artykuły spożywcze lub gazetę a nie linkę holowniczą jeśli ktoś wyśle mi zdj linki holowniczej w sklepie 24/7 to zwracam honor.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Fanta napisał:

Śmieszy mnie to jak w sklepach 24/7 można kupić linke holowniczą? Przecież to sklep tak zwany "monopolowy" no więc można tam kupić artykuły spożywcze lub gazetę a nie linkę holowniczą jeśli ktoś wyśle mi zdj linki holowniczej w sklepie 24/7 to zwracam honor.

A jednak skrzynke z narzędziami można kupić.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Kapitalny napisał:

Propozycja całkiem spoko, tylko pozostaje pytanie czy po wprowadzeniu tego na serwer ktoś by korzystał z usług firm holujących?

Nie chodzi o to żeby liną zastąpić firme, lecz nie zawsze ktoś z firmy jest aktywny.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już miałoby być coś takiego wprowadzane, to powinna być lina do jednorazowego użycia i droższa od usług pomocy drogowej. Jeżeli tak nie będzie, to biznesy pomocy drogowej upadną. Wtedy by to działało tak jak jedzenie na serwie, taniej w biznesie ale jak nikogo nie ma to mozesz kupic w sklepie 24/7 drożej. Więc wiadomo, że jak jest obecny pracownik biznesu, to w pierwszej kolejności gracz będzie chciał skorzystać z usług biznesu, a w drugiej kolejności z linki.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przeciw. Od tego jest pomoc drogowa (sa dwie firmy) lacznie mamy moze maksymalnie  50 zgloszen dziennie na dwoch, a pracownikow prawie tyle samo. No chyba, ze taka lina mialaby kosztowac jakies 3000$, ale to wtedy  malo kto bedzie z niej korzystal, wiec bedzie bezuzyteczna. Bez sensu.

Edytowane przez YuszoM
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Jestem na nie, od tego jest pomóc drogowa gdyby dodano coś takiego to wtedy biznesy mogłyby upaść a gdyby lina była droższa - nikt by jej nie kupował, więc albo dzwonisz po pomoc i płacisz ale za to oszczędzasz dużo czasu, albo pchasz i tracisz czas.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy