Skocz do zawartości
Misiek

[Propozycja] [Serwer] Dowóz jedzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Misiek*
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Moją propozycją jest aby restauracje typu Silent Pub itp. rozwoziły jedzenie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi którzy np. nie mogą wyjść z pracy, albo są gdzieś daleko gdzie nie ma żadnej restauracji. Również mogła by powstać organizacja w stylu PizzaPortal, albo Pyszne.pl, ale to już jest raczej pomysł na biznes.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Misiek
  • Lubię To 3
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, dzięki temu praca w restauracji byłaby urozmaicona, myślę że gracze również będą zadowoleni.
Martwi mnie jednak to że po takowym updacie w restauracjach wiałyby pustki a restauracje zamieniłby się w serwis dostarczający jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli restauracje otrzymałyby własny panel zleceń jak firmy taksówkarskie, to pewnie właściciele sami zorganizowaliby dowóz jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, BishoQ napisał:

Jeśli restauracje otrzymałyby własny panel zleceń jak firmy taksówkarskie, to pewnie właściciele sami zorganizowaliby dowóz jedzenia.

Dokładnie takie coś wprowadzić.. 🙂 Bo myślę, że nie ma sensu wprowadzania biznesu takiego jak pyszne.pl - bo jednak mało osób będzie korzystać, więc lepsza propozycja wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w 100% z graczem @frossty. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych propozycji jakie powstały na forum. Propozycja ma swoje + i - ale na pewno mogłaby wnieść sporo do gry i jeszcze bardziej porównać ją do życia realnego. Jestem na TAK. Proszę o dokładne rozpatrzenie tej propozycji. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam chciałem założyć takowy biznes ale dowiedziałem się ze trzeba pisac nowy skrypt a na to czasu nie ma.

Jak najbardziej na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności