Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Dowóz jedzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Misiek*
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Moją propozycją jest aby restauracje typu Silent Pub itp. rozwoziły jedzenie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi którzy np. nie mogą wyjść z pracy, albo są gdzieś daleko gdzie nie ma żadnej restauracji. Również mogła by powstać organizacja w stylu PizzaPortal, albo Pyszne.pl, ale to już jest raczej pomysł na biznes.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Misiek
  • Lubię To 3
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, dzięki temu praca w restauracji byłaby urozmaicona, myślę że gracze również będą zadowoleni.
Martwi mnie jednak to że po takowym updacie w restauracjach wiałyby pustki a restauracje zamieniłby się w serwis dostarczający jedzenie.

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, BishoQ napisał:

Jeśli restauracje otrzymałyby własny panel zleceń jak firmy taksówkarskie, to pewnie właściciele sami zorganizowaliby dowóz jedzenia.

Dokładnie takie coś wprowadzić.. ? Bo myślę, że nie ma sensu wprowadzania biznesu takiego jak pyszne.pl - bo jednak mało osób będzie korzystać, więc lepsza propozycja wyżej.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w 100% z graczem @frossty. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych propozycji jakie powstały na forum. Propozycja ma swoje + i - ale na pewno mogłaby wnieść sporo do gry i jeszcze bardziej porównać ją do życia realnego. Jestem na TAK. Proszę o dokładne rozpatrzenie tej propozycji. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy