Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Fired

[Propozycja][Serwer/Regulamin] Pościgi RP - Fired

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fired
Czego dotyczy propozycja?: Serwer/Regulamin
Opis propozycji: Proponuję wprowadzić do regulaminu serwera, bądź też policji punktu, który mówiłby, że wraz z rozpoczęciem pościgu rozpoczyna się akcja Role Play. Uważam, że byłby to dobry pomysł, bo dzisiaj jadąc spotkałem właśnie pościg za Stallion'em, gdzie to uciekający przejechał środkiem małego placu zieleni obok urzędu, na którym znajdują się dwa drzewa, a dwie radiolki uderzyły w siebie bokami. Sądzę, że zmniejszyłoby to chęci odwalaczy na prowokowanie policji, przez co mniej osób by traciło bezsensownie prawka.
Oczywiście za taki non-rp pościg powinna być kara w formie utraty prawa jazdy dla uciekającego, bądź/oraz policjanta, zależy który zawinił.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, śpieszę z wytłumaczeniem dlaczego:
Duża ilość graczy nie będzie przestrzegała tego punktu mimo wobec kary za owe przewinięcie, ilość tzw "odwalaczy" i "prowokantów" jest na tyle duża że mało kto przestrzegałby takowej zasady. Pomysł fajny lecz prawie niemożliwy w wykonaniu przez społeczność.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoby, które "odwalają" samochodem, są gonione przez policję tylko w celu zatrzymania i nałożenia mandatu. Tak jak napisał wyżej frossty - nawet po powstaniu takiego regulaminu ludzie będą robić to, co robią dalej i jedyne czym to poskutkuje to większą ilością zabranych prawek. 

Zostawiam neutralny głos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RP jest dla miękkich fryt takich jak ty fired, to ma być siłka karabin kokaina i siłka a nie bajdurzenie na czacie co tego i  tak nikogo nie interesuje co ty tam se wypisujesz. Jestem na nie

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2019 o 21:39, frossty napisał:

Duża ilość graczy nie będzie przestrzegała tego punktu mimo wobec kary za owe przewinięcie, ilość tzw "odwalaczy" i "prowokantów" jest na tyle duża że mało kto przestrzegałby takowej zasady. Pomysł fajny lecz prawie niemożliwy w wykonaniu przez społeczność.

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2019 o 21:39, frossty napisał:

+2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony było by to całkiem spoko. Wczoraj zdarzyła mi się sytuacja w której to ja ścigany przez kilka radiowozów byłem przez nich non stop taranowany, pitowany i zajeżdżany z dużą prędkością. Myślę, że ucieczka od departamentu który ciągle używa wyżej wymienionych prób na zatrzymania jest w 90% skazana na przegraną. Policjanci mogliby nauczyć się odróżniać graczy którzy uciekają no-rp i tych którzy uciekają w stylu RP ( nie skaczą autem, nie taranują wszystkiego czego napotkają, nie jeżdżą pod prąd) wtedy taki pościg wyglądał by całkiem inaczej gdyby to polcija dostosowała się do aktualnego pościgu, a nie wszystkich do jednego wora wrzucają. Dobrze przynajmniej, że areszt jest krótki, bo gdyby nie to była by to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Mnichu napisał:

Z jednej strony było by to całkiem spoko. Wczoraj zdarzyła mi się sytuacja w której to ja ścigany przez kilka radiowozów byłem przez nich non stop taranowany, pitowany i zajeżdżany z dużą prędkością. Myślę, że ucieczka od departamentu który ciągle używa wyżej wymienionych prób na zatrzymania jest w 90% skazana na przegraną. Policjanci mogliby nauczyć się odróżniać graczy którzy uciekają no-rp i tych którzy uciekają w stylu RP ( nie skaczą autem, nie taranują wszystkiego czego napotkają, nie jeżdżą pod prąd) wtedy taki pościg wyglądał by całkiem inaczej gdyby to polcija dostosowała się do aktualnego pościgu, a nie wszystkich do jednego wora wrzucają. Dobrze przynajmniej, że areszt jest krótki, bo gdyby nie to była by to porażka.

Policja dostosowuje się do tego czy gracz który jest goniony odgrywa RP czy też nie. Jeżeli gracz nie odgrywa po uderzeniu w lampę i zwyczajnie jedzie dalej lub skraca po krawężnikach z prędkością 100km/h to niech nie oczekuje że będzie goniony w sposób RP.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, frossty napisał:

Policja dostosowuje się do tego czy gracz który jest goniony odgrywa RP czy też nie. Jeżeli gracz nie odgrywa po uderzeniu w lampę i zwyczajnie jedzie dalej lub skraca po krawężnikach z prędkością 100km/h to niech nie oczekuje że będzie goniony w sposób RP.

Moim zdaniem to tak, że po dachowaniu czy zwykłemu uderzeniu zanim odegrasz akcje to skują ciebie w kajdanki i wsadzą do radiowozu, ale w sumie nie miałem jeszcze zbyt wielu pościgów więc to tylko pewnie moje błędne przypuszczenia. Może ktoś bardziej doświadczony w tym temacie się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Mnichu napisał:

Moim zdaniem to tak, że po dachowaniu czy zwykłemu uderzeniu zanim odegrasz akcje to skują ciebie w kajdanki i wsadzą do radiowozu, ale w sumie nie miałem jeszcze zbyt wielu pościgów więc to tylko pewnie moje błędne przypuszczenia. Może ktoś bardziej doświadczony w tym temacie się wypowie.

Jeżeli osoba po uderzeniu zatrzyma się i odegra to nie będziemy wywalać z auta i od razu zakuwać, natomiast jeżeli po uderzeniu pojedzie dalej to uznajemy to za pościg NoRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to serwer RP. Frakcje oraz gangi mają określone działanie podczas pościgów czy innych akcji. Nie ma sensu tego zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności