Skocz do zawartości
KacPRO

[Propozycja] [Serwer] Lokaty bankowe - KacPRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KacPRO
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Mówiąc lokata bankowa mam oczywiście na myśli pomnażania swojego majątku przy pomocy odkładania ich na dany okres w banku. Aktualnie nie widzę sensu posiadania pieniędzy na koncie bankowym, gdyż daje to jedynie możliwość wykonania przelewu co moim zdaniem jest trochę zbyt mało. Dzięki wprowadzeniu lokat bankowych gracze mogliby wpłacać swoje pieniądze do banku (albo osobno na lokatę) i dostać np. o 5% więcej po tygodniu pod warunkiem, że zostaną "zamrożone" czyli gracz nie będzie ich wypłacał przed czasem. Byłoby to moim zdaniem o tyle dobre, że o ile na samochód da się zarobić w normalnym czasie to np. na prawdopodobnie niedługo wprowadzone nieruchomości (tj. domy, mieszkania, które kosztowałyby realne kilkanaście tysięcy do kilku milionów) byłoby to uciążliwe by zebrać potrzebną na to sumę pieniędzy.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dosyć dobry pomysł . Jestem na TAK . Tylko jest pytanie co jeśli wpłacimy pieniądze podczas tego tygodnia

Edytowane przez maciumba10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, lecz musiałoby zostać wprowadzone jakieś ograniczenie co do możliwej ilości wpłaconych pieniędzy na lokatę.
Dodatkowo gracz musiałby przynajmniej raz w tygodniu zawitać na server aby owa lokata miała sens, ktoś wpłaca pieniądze na lokatę i wbija po długim okresie czasu i ma pieniądze, zapobiegałoby to farmieniu kasy bez grania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja podałem tylko ogólny projekt, gdy to przejdzie to postaram się opisać szczegółowo wszystko by nie było żadnych "luk" w systemie tej lokaty pod względem oszust zarobkowych itp.

Edytowane przez KacPRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi