Skocz do zawartości
makkenzi

[Propozycja]: [Serwer], ]Zestaw Naprawczy]- makkenzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: makkenzi

Czego dotyczy propozycja?: Serwer

Opis propozycji: Moją propozycją jest dodanie na serwer czegoś w stylu zestawu naprawczego. Byłoby go można kupić np. w warsztatach, lub w pomocy drogowej, ostatecznie w sklepach 24/7. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł, zwłaszcza dla nocnych marków. Często ( przynajmniej mi ) zdarza się taka sytuacja, że w srodku nocy ( irl ) mialem jakis wypadek, poniewaz sie zagapiłem i poważnie rozwaliłem swoje auto, co uniemozliwiało mi dalszą podróż, przeważnie dzieje się tak, gdy jestem daleko od LS. Najgorsze jest to, że zawsze podczas takich kolizji pomoc drogowa lub mechanicy są offline, więc wszelkiego rodzaju pomoc tu odpada. Mogłoby to wyglądać tak, że proces naprawy trwa jakis okres czasu, np 1min i naprawia on tylko silnik, lecz nie żeby az tak łatwo nie było, nie w 100%, tylko np 50%. Podczas naprawy mogą być również dodane jakieś animacje, np łączenia kabli, sklejania czegoś, lub coś w tym stylu.
Mam nadzieję, że udało mi sie w jasny sposób opisać moją propozycję.
Dziękuje za zapoznanie się z propozycją, oraz za poświęcony na nią czas, mam nadzieje, ze zostanie ona pozytywnie rozpatrzona 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności