Skocz do zawartości
Zex

[Propozycja] [Serwer] Antyafk Biznes - OCBSlim

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OCBSlim
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Witajcie, otoż moja propozycja ma na celu, zmienienie anty-afk'a w biznesach. Niestety jak zmieniamy jakiś tekst/cennik etc. to nie nabija nam 3/4 czasu.. 
Musimy się ruszyć co 10-30 sekund bodajże co jest trochę denerwujące :x.
Dziś zmieniałem teksty i zamawiałem potrzebne rzeczy, na duty byłem 3h, a naliczyło mi 1h. Świadkami są moi pracownicy którzy pracowali ze mną i widzieli, że jestem ale zmieniam coś.
Czas nie jest realny, nalicza minute co jakies 2 minuty. 
Można zastosować antyafk po 5minutach 🙂 wzamian za ściągnięcie tego czegoś co źle nalicza nam czas, i trzeba sie ruszac co 30sek.

Edytowane przez OCBSlim
  • Lubię To 6
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to trochę irytujące bo nie zalicza całego czasu. Ostatnio zaliczyło mi minutę po ok 4-5 minutach ;_; Wiadomo, chyba, że jak pracuję w restauracji to nie będę biegać co sekundę tylko stać za ladą i obsługiwać klientów 😉

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK
Pracuję w salonie samochodowym i jak nie ma klientów, to trochę denerwujące jest to, że muszę się ruszać co 30 sek...
Prawdą również jest to, że minuty nie nabijają się prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten system anty-AFK jest bardzo męczący szczególnie w biznesie restauracyjnym. Musimy stać przy kasie i nie nabijają nam się minuty, które spędziliśmy pracując normalnie, a nie "afcząc".

Zdecydowanie na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jest dobrze jak jest. Chcecie zarabiać? Tu ruszajcie się, a nie idziecie afk 1-2 min. a później narzekacie, że macie mniej czasu. Jeśli ta propozycja wejdzie, to ludzie będą  w nocy nabijać duty, kilkną kilka razy w klawiaturkę i znowu 1-2 min afczenia. Stanowczo na Nie!

• Lubię To 1
  • Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Admaxis napisał:

Jak dla mnie jest dobrze jak jest. Chcecie zarabiać? Tu ruszajcie się, a nie idziecie afk 1-2 min. a później narzekacie, że macie mniej czasu. Jeśli ta propozycja wejdzie, to ludzie będą  w nocy nabijać duty, kilkną kilka razy w klawiaturkę i znowu 1-2 min afczenia. Stanowczo na Nie!

Odzywa Się prowadzący biznes TAXI. 
No wam się godziny zgadzają 😉 W ciągłym ruchu jesteście. 
My nie jeździmy! 🙂 
A ruszać się co 30sekund jest irytujące jak się rp odgrywa czy też zamówienie daje. 
Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, OCBSlim napisał:

Odzywa Się prowadzący biznes TAXI. 
No wam się godziny zgadzają 😉 W ciągłym ruchu jesteście. 
My nie jeździmy! 🙂 
A ruszać się co 30sekund jest irytujące jak się rp odgrywa czy też zamówienie daje. 
Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy.

Człowieku, miałem Warsztat i każdy z  pracowników chodził jak nie było klientów, aby duty zgadzało się i nikt mi nie narzekał. Zmieniliśmy branżę nie po to, aby duty dobrze naliczało, tylko po to, aby Taxi było więcej i bardziej aktywne, bo dotychczas słabo to wyglądało.

Edit. My też często stoimy kilka/kilkanaście minut na postoju, więc też musimy ruszać  się, aby duty zgadzało się - nie ma tak kolorowo jak Ci się wydaje.

Edytowane przez Admaxis
  • Lubię To 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej pracowałem w warsztacie, teraz taxi. Cały czas zaliczalo mi wszystkie minuty kiedy nie byłem afk, wystarczyło się ruszyć raz na jakiś czas. Gdy miałem 58 minut w pracy, dostawałem pieniądze za pełną godzinę gry, czyli wszystko się zgadza i system anty afk działa poprawnie. Rozwiązaniem problemu jest nie afczyć. Pozdrowionka

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to po co zmieniasz co chwile cennik i zamawiasz rzeczy, lolz x d

Co do samej propozycji, to można trochę to zmienić, ale tak delikatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AFK lapie dopiero gdy nie wykażesz ani 1 aktywności przez 25 sekund. Osobiście uważam, że system jest dobrze zrobiony i nalicza prawidłowo. 
5 minut to zdecydowanie za długo, a tym "Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy." to mnie zmiażdżyłeś c;

Jestem na Nie

• Szokujące 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 hours ago, Jeffen said:

AFK lapie dopiero gdy nie wykażesz ani 1 aktywności przez 25 sekund. Osobiście uważam, że system jest dobrze zrobiony i nalicza prawidłowo. 
5 minut to zdecydowanie za długo, a tym "Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy." to mnie zmiażdżyłeś c;

Jestem na Nie

Oczywiście, system jest prawidłowo zrobiony ale ciekawe czemu w takim razie przy ruchu co pół minuty po 6 minutach nabija 2 na duty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako właściciel innego biznesu jestem na TAK ponieważ czasem też trzeba wdać się w dyskusję i trudne jest pisanie na określony temat + poruszać się co 10 sekund żeby nie dostać AFK. Dobry pomysł mordo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi