Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Antyafk Biznes - OCBSlim

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OCBSlim
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Witajcie, otoż moja propozycja ma na celu, zmienienie anty-afk'a w biznesach. Niestety jak zmieniamy jakiś tekst/cennik etc. to nie nabija nam 3/4 czasu.. 
Musimy się ruszyć co 10-30 sekund bodajże co jest trochę denerwujące :x.
Dziś zmieniałem teksty i zamawiałem potrzebne rzeczy, na duty byłem 3h, a naliczyło mi 1h. Świadkami są moi pracownicy którzy pracowali ze mną i widzieli, że jestem ale zmieniam coś.
Czas nie jest realny, nalicza minute co jakies 2 minuty. 
Można zastosować antyafk po 5minutach ? wzamian za ściągnięcie tego czegoś co źle nalicza nam czas, i trzeba sie ruszac co 30sek.

Edytowane przez OCBSlim
  • Lubię To 6
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jest to trochę irytujące bo nie zalicza całego czasu. Ostatnio zaliczyło mi minutę po ok 4-5 minutach ;_; Wiadomo, chyba, że jak pracuję w restauracji to nie będę biegać co sekundę tylko stać za ladą i obsługiwać klientów ?

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jest dobrze jak jest. Chcecie zarabiać? Tu ruszajcie się, a nie idziecie afk 1-2 min. a później narzekacie, że macie mniej czasu. Jeśli ta propozycja wejdzie, to ludzie będą  w nocy nabijać duty, kilkną kilka razy w klawiaturkę i znowu 1-2 min afczenia. Stanowczo na Nie!

• Lubię To 1
  • Irytujące 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Admaxis napisał:

Jak dla mnie jest dobrze jak jest. Chcecie zarabiać? Tu ruszajcie się, a nie idziecie afk 1-2 min. a później narzekacie, że macie mniej czasu. Jeśli ta propozycja wejdzie, to ludzie będą  w nocy nabijać duty, kilkną kilka razy w klawiaturkę i znowu 1-2 min afczenia. Stanowczo na Nie!

Odzywa Się prowadzący biznes TAXI. 
No wam się godziny zgadzają ? W ciągłym ruchu jesteście. 
My nie jeździmy! ? 
A ruszać się co 30sekund jest irytujące jak się rp odgrywa czy też zamówienie daje. 
Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, OCBSlim napisał:

Odzywa Się prowadzący biznes TAXI. 
No wam się godziny zgadzają ? W ciągłym ruchu jesteście. 
My nie jeździmy! ? 
A ruszać się co 30sekund jest irytujące jak się rp odgrywa czy też zamówienie daje. 
Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy.

Człowieku, miałem Warsztat i każdy z  pracowników chodził jak nie było klientów, aby duty zgadzało się i nikt mi nie narzekał. Zmieniliśmy branżę nie po to, aby duty dobrze naliczało, tylko po to, aby Taxi było więcej i bardziej aktywne, bo dotychczas słabo to wyglądało.

Edit. My też często stoimy kilka/kilkanaście minut na postoju, więc też musimy ruszać  się, aby duty zgadzało się - nie ma tak kolorowo jak Ci się wydaje.

Edytowane przez Admaxis
  • Lubię To 2
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej pracowałem w warsztacie, teraz taxi. Cały czas zaliczalo mi wszystkie minuty kiedy nie byłem afk, wystarczyło się ruszyć raz na jakiś czas. Gdy miałem 58 minut w pracy, dostawałem pieniądze za pełną godzinę gry, czyli wszystko się zgadza i system anty afk działa poprawnie. Rozwiązaniem problemu jest nie afczyć. Pozdrowionka

• Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

AFK lapie dopiero gdy nie wykażesz ani 1 aktywności przez 25 sekund. Osobiście uważam, że system jest dobrze zrobiony i nalicza prawidłowo. 
5 minut to zdecydowanie za długo, a tym "Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy." to mnie zmiażdżyłeś c;

Jestem na Nie

• Szokujące 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
12 hours ago, Jeffen said:

AFK lapie dopiero gdy nie wykażesz ani 1 aktywności przez 25 sekund. Osobiście uważam, że system jest dobrze zrobiony i nalicza prawidłowo. 
5 minut to zdecydowanie za długo, a tym "Powinien być ten system wyłączony - jest anty afk co 10 min i wystarczy." to mnie zmiażdżyłeś c;

Jestem na Nie

Oczywiście, system jest prawidłowo zrobiony ale ciekawe czemu w takim razie przy ruchu co pół minuty po 6 minutach nabija 2 na duty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy