Skocz do zawartości
Kornelosx

[Propozycja] [Serwer]Nagroda sla starszych graczy - Kornelosx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kornelosx
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Przychodzę z propozycją nagrodzenia graczy, którzy grają od startu serwera. Przykładowo wcześniej aby wbić 3 lvl potrzeba było 2h roboty, teraz to zaledwie 40 minut. Czujemy się nie fair ponieważ administracja nie myśli o starszych graczach tylko o tym, żeby nowsi gracze mieli coraz łatwiej. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że administracja nie robi tego celowo, tylko wyciąga wnioski i pracuje nad serwerem. Myślisz, że faworyzując "starszych" graczy Ci "nowsi" będą czuli się fair? Dla mnie to jakiś bezsens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche śmiesznie to nazywasz, gracze którzy są na serwerze 2 tygodnie zaliczają się do starszych graczy? Jak dla mnie pomysł totalnie niezrozumiały, jedynie dla mnie miałby prawo bytu nagroda za powiedzmy hmm 1 rok konta itd, nie przesadzajmy, że serwer ma 2 tygodnie, a zaczynają się waści, że starzy gracze są pokrzywdzeni, exp został zmieniony by każdemu przyjemniej spędzało się czas na serwerze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj mnie ktoś bo za chwile nie wytrzymam XDDDDDDDD 

Beznadziejna propozycja, nowi graczy czuli by się nie fair wobec starszych, tak zwana dyskryminacja. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja dopracowuje serwer i szlifuje swoj brylant, a tobie to nie odpowiada? Troche nie prawidlowe. Jezeli chcesz mozesz zalozyc nowe konto i wbic ten level co masz w 40 minut tak jak gracz nowy to teraz moze zaczac. Pamietaj, ze obecnie tez wbijasz juz szybciej level bo obecnie jest to dla wszystkich a nie tylko dla nowych graczy, wiec i tak bedziesz do przodu przed nowymi graczami, poniewaz masz juz wbity jakis lvl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi jest troche smutno bo na serwerze obecnie posiadam 26 LVL

Gram od startu, jako jedna z pierwszych osób wbiłem 10 lvl ( pracowało się wtedy na składaniu ) składanie i górnik dostało buffa, jako jeden z pierwszych wszedłem na mycie okien, reszta dostała buffa ...

Niestety, ktoś musi coś testować żeby to działało lepiej, polecam tak jak ja mieć satysfakcje pomocy dla serwera !

Pozdrawiam 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi