Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Serwer] Skarga na Alladyn05 oraz PrezesZbysiu

Dawidekk81
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Dawidekk81
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Alladyn05 oraz PrezesZbysiu
Data wydarzenia: 14.10.2021 godz; 21;16

Opis zdarzenia: Pracowałem na pracy dorywczej dokładnie złodziej wraz z użytkownikiem @Ahmedzikk, w praktycznie połowie naszej pracy ktoś nam przerwał.. a mianowicie wyżej wymienieni Panowie, po wyjściu z aktualnie "okradanego domu" dostałem parenaście kulek od tych graczy po czym umarłem a następnie przerwało nam prace, poniżej zamieszczam film z dowodem kare na DM dał jeden z moderatorów. 

Dowody i coś od siebie: Wydaje mi się że kara na DM to za mało bo jakby nie patrzeć straciliśmy pieniądze i dotychczas zarobionego expa. Droga Administracjo zwracam się z prośbą o jakieś uregulowanie tego co tych dwóch gagatków nam zabrało, kwota może i nie duża ale nie ukrywam bardzo zależało mi na expie a oni tego oddać mi nie mogą, już nawet nie będę wspominał o naszym prywatnym straconym czasie którego nie kupie za $ z mta. Proszę o poważne rozpatrzenie sprawy. Z góry dziekuję:) A tutaj dowodzik gdyby był problem z odtworzeniem tego proszę o info: https://streamable.com/zeo4cn 

• Global Moderator

Nie pisze się skargi za takie coś. Możesz odzyskać swoją kasę ze złodzieja, jak oskarżeni napiszą swoje apelacje z powodu kary, którą dostali.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy