Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] XeN - Ricky

XeN
 Share

Recommended Posts

Twój nick: XeN
Nick oskarżonego: APW_APWE - Ricky
Data zajścia: 14.10.2021 12:46
Powód skargi: Pomoc w terenach dla gangu, bezpodstawny ostrzał i specjalne wchodzenie pod celownik tylko po to, aby mieć powód do strzelania (pomocy w  przejmowaniu).
Opis zdarzenia: Wszystko na filmie oraz załączonych ssach.
Dowody: 
https://streamable.com/8y847m

image.png.e0d79eb034f9ea7b13f3afa475283d99.png
Gracz na nagraniu rozpoczyna ostrzał w stronę Quizorrka, jak się tłumaczył "dostał hita dlatego zaczął strzelać" - dostał hita, ale dziwny błąd skryptu przypadkiem nie wyświetlił dmg w konsoli.
unknown.png
unknown.png

Edited by XeN
  • Lubię To 2
  • Szokujące 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 3

Nie za bardzo wiem w czym jest problem, 5-20minut kochane Vice Wado postanowiło mnie zboxować na pościgu za jakimś bliżej nie określonym graczem (nie był to gangus), dostałem wtedy officer down, potem pod magazynem była strzelanina między policją a ukochanymi gangusami (przegrana przez nas), bym następnie dostał bw zza granicy DM (byłem na NO-DM), ale tam znów zaczęliście prowokować 🙂. Skończyło się to trochę ciekawie bo nie spodziewałem się że zaczniecie zza DM'a do mnie strzelać abym dostał poraz 3 officer down. Ze względu na panujące zasady, nie mogę zacząć do was strzelać bez powodu (dopóki wy nie zaczniecie strzelać). Jak zatrzymać szybko delikwenta który się poczuwa? Pojechać kampić pod przejmowanym terenem, wysiadłem z radiowozu by nie dostać poraz 4 officer down, udając afk do oddania strzałów w radiowóz. Jaka reakcja? Płacz i pisanie skargi, bo inaczej nie potraficie (oczywiście nie tyczy się to wszystkich).

Nie ma nigdzie napisane że nie mogę sobie stać i oddychać przy malowanym terenie. Przeprosiłem Cię tylko dlatego że nie przypominam sobie Ciebie na strzelaninie, aczkolwiek nie jest to wykluczone że byłeś bo było was tam sporo.
Ja nie mam pamięci fotograficznej by zapamiętać jak dokładnie wyglądała osoba która do mnie strzela, jaką ma rangę etc. Nie wszystkie strzały muszą być również trafione. W momencie gdy zaczynasz strzelać tak naprawdę nie ważne do kogo, mam prawo Cię do razu zatrzymać.

To jest jedyna moja odpowiedź, więcej nie będzie. Jeśli zawiniłem to proszę mnie ukarać, aczkolwiek pisanie skargi za coś za co się przeprasza jest trochę głupie, to tak jakbyś mnie staranował i napisał za******e "sr", a ja wysłał nagranie z tarana do administracji.

Nie pozdrawiam, zmarnowałeś mi ~15min na skargę.

• Przykre 1
  • Urocze 1

I uważasz to za normalne, specjalnie wchodzenie w strzelaninę żeby tylko mieć powód na aresztowanie kogoś?

O jakim udawaniu afk ty mówisz, teren był przejmowany od 10 sekund i od razu jak przyjechaliśmy wysiadłeś i biegałeś tylko po to abyśmy cię trafili, niestety pospieszyłeś i zacząłeś strzelać gdy nawet cię nie trafiliśmy.

Mówisz też coś o tym, że za samo użycie broni możesz nas zatrzymać to dlaczego oddajesz akurat w naszą stronę strzały skoro były jeszcze 4 osoby, które również to samo robiły? A nie przecież kolegów nie aresztujesz.

W dniu 14.10.2021 o 22:21, Ricky napisał:

Ja nie mam pamięci fotograficznej by zapamiętać jak dokładnie wyglądała osoba która do mnie strzela, jaką ma rangę etc. Nie wszystkie strzały muszą być również trafione. W momencie gdy zaczynasz strzelać tak naprawdę nie ważne do kogo, mam prawo Cię do razu zatrzymać.

IMG_20211014_223959.thumb.jpg.f90e265c559ff89465fc2c55094c12f7.jpg

Edited by XeN
  • Szokujące 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

• Global Moderator

Zacznijmy od tego, że nigdzie nie widzę(jeżeli się mylę proszę mnie poprawić) punktu w regulaminie który mówi o tym, że SAPD nie może się sojuszować z organizacjami przeciwko innym. Co do wypowiedzi Rickiego, ma on sporo racji bo gangi pokroju GOH, SDB, !JP zaczynają prowokacje, strzelanko itp. w naszą stronę a potem pojawia się płacz i takie skargi. Nie rozumiem również tego jak trzeba być zdesperowanym lub spoconym aby "sojuszować" się z gangiem który jest uznawany za wroga numer jeden. Za to funkcjonariusz otrzymuje minusa, dodatkowo otrzymuje reprymende słowną aby nie podchodził specjalnie pod celownik aby szukać pretekstu do otwarcia ognia. Skargę akceptuje.

• Kocham To 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy