Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Ban] szajbaa - Vexik

szajbaa
 Share

Recommended Posts

Nick na serwerze: szajbaa
Serial: 2EF27E1A43965BBF42C3D58B887CF5E4
Nick członka administracji: @Vexik
Data nadania kary: 12/10/21 20:35
Data zakończenia kary: 19/01/38 03:14
Powód: Multikonto 
Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Witam, nie wiem o jakie konto chodziło, ja zakładałem tylko to moje, czyli szajbaa, kiedyś Szajbisko. Wiem że to głupio zabrzmi ale możliwe ze mój brat założył konto na moim kompie, bo nie znał hasła do tego mojego konta i grał na nim jak jeszcze nie miał swojego komputera. Fajnie by było jakbyście chociaż dali te 1/2 tyg. Czekania ❤️ Bo fajnie sie na waszym serwerku grało i szkoda troche jak tam tyle czasu siedziałem. Pozdro 😄

• Moderator

Wyjaśnij swoje powiązanie z kontami:

NorberciK* 

Norbercik,

szajbaa2

pulok 

W dniu 13.10.2021 o 18:48, szajbaa napisał:

Wiem że to głupio zabrzmi ale możliwe ze mój brat założył konto na moim kompie, bo nie znał hasła do tego mojego konta i grał na nim jak jeszcze nie miał swojego komputera.

Przy okazji warto wspomnieć, że warto utrzymać szczerość z twojej strony. 😉

• Lubię To 1

@Vexik To tak, konto pulok to było konto od mojego brata, ale zapomniał do tego konta hasła, więc stworzył drugie szajbaa2 (najpierw była nazwa tego konta homer później sobie zmienił w ustawieniach serwera pod F2 na tą szajbaa2) A te konta Norbercik, czy NorberciK* nie wiem skąd się wzięły możliwe że to te konta które założył mój brat na moim komputerze jak nie miał swojego. Nie wiem jak mam Ci to udowodnić.

• Moderator
W dniu 13.10.2021 o 21:46, szajbaa napisał:

To tak, konto pulok to było konto od mojego brata, ale zapomniał do tego konta hasła, więc stworzył drugie szajbaa2 (najpierw była nazwa tego konta homer później sobie zmienił w ustawieniach serwera pod F2 na tą szajbaa2) A te konta Norbercik, czy NorberciK* nie wiem skąd się wzięły

Wytłumacz więc proszę dlaczego konta szajbaa / pulok / Norbercik, mają praktycznie taki sam e-mail przypięty do konta, skoro magicznym sposobem nie wiesz skąd 2 konta się wzięły? (różni się jedynie konfiguracją kolejności imienia i nazwiska oraz dodanymi liczbami).

W dniu 13.10.2021 o 21:46, szajbaa napisał:

A te konta Norbercik, czy NorberciK* nie wiem skąd się wzięły możliwe że to te konta które założył mój brat na moim komputerze jak nie miał swojego.

Kolejna sprawa, jak wytłumaczysz przelewy na spore kwoty z konta Norbercik, na konto twoje prywatne tj. szajbaa?

image.png.139d6affe207a2b25da31248e3b3055e.png

image.png.827d7d03edb77ccb72c51d8bb76bad70.png

tutaj parę przelewów z twojego konta również:

image.png.c387b5ce457bdb7d951a19c789907f4d.png

image.png.e9a6249d427a87e031385dc433548f94.png

^całość powiązana z kontem, którego rzekomo nie znasz pochodzenia.

Napewno większość ludzi posiada kilka emaili a że mój brat nie ma swojego to zarejestrowałem go na mój a że ma z 9 lat (xD) to nie ma swojego emaila ale następnym razem ogarnę mu swojego (jeden z emaili mu oddałem tylko że zapomniał do niego hasła xd)

• Moderator
W dniu 13.10.2021 o 22:01, szajbaa napisał:

Napewno większość ludzi posiada kilka emaili a że mój brat nie ma swojego to zarejestrowałem go na mój a że ma z 9 lat (xD) to nie ma swojego emaila ale następnym razem ogarnę mu swojego (jeden z emaili mu oddałem tylko że zapomniał do niego hasła xd)

Dalej nie odpowiedziałeś w pełni na moje pytanie, stwierdziłeś, że nie znasz pochodzenia konta Norbercik, a mimo to posiada prawie identyczny mail co konto twojego „brata” oraz twoje, poza tym czekam dalej na wytłumaczenie co z tymi przelewami.

A z przelewami to była taka akcja że raz grałem na serwerze raz nie grałem nawet kiedyś zrobiłem G1 o hajs i reszte siana oddałem mojemu bratu to zostawiłem mu kompa i se zrobił przelew a na jakie konto to ja nie wiem a te przelewy do mnie to potrzebowałem to mi pozyczył i tak mu z tego G1 oddałem

• Moderator

Jedyną opcją powrotu na serwer w twojej sytuacji jest skrócenie bana do 30 dni / usunięcie tych 3 kont (przy okazji czyszczenie ze względu na wspólne przelewy).

Jeżeli już Twój brat chcę grać, to nowe konto i brak transakcji między tobą a nim (+ najlepiej, żebyś wysłał nick tego konta, żeby nie wrócić do takiej sytuacji).

• Moderator
W dniu 14.10.2021 o 15:02, szajbaa napisał:

Mogę usunąć konto ale chodzi Ci o konta Norbercik,  NorberciK i pulok? Bo na tym koncie szajbaa2 mój brat gra 

chodzi o każde konto oprócz szajbaa 😉

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy