Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] zabicie bez powodu

miniorinio
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  miniorinio
Nick oskarżonego:  yosai , Jakooss 
Data zajścia: 12.10.2021
Powód skargi:  strzelanie i zabicie bez powodu
Opis zdarzenia:   uciekaliśmy autem z @Mikowskyy oraz  @Nerfikus. Siedziałem na miejscu pasażera kiedy uciekaliśmy. Nic nie robiłem. Kiedy nas zatrzymano yosai i Jakooss zaczęli strzelać do mnie bez żadnego powodu. oczywiście zabili mnie.  Nie byłem poszukiwany oraz nie miałem gwiazdek. Proszę o rozpatrzenie sprawy.
Dowody:

unknown.png

• Urocze 1

W dniu 13.10.2021 o 19:08, yosai napisał:

Odwalaliscie cały pościg, był kod czerwony, zwodowaliscie na koncu a dowódca pościgu rozkazał BW osoby. 🙂 tyle ode mnie dzieki.

Jako iż zostałem wspomniany w skardze wypowiem się. 

Kod czerwony nie upoważnia do taranowania osoby ściganej i wiesz dobrze o co chodzi nie będę się rozwalać już na ciebie. Zwodowaliśmy przez czaple od jednego z was jeśli dobrze pamiętam więc prosiłbym ostrożniej na następny raz. Nie widzę sensu wbijania bw osobie, która wychodzi z wody i się poddaje ale kto co woli. @minioriniow żaden sposób nie utrudniał pościgu, nie pomagał w pościgu więc został zatrzymany bezpodstawnie a za to mi chcieliście dać bana bo wam uciekłem drogą wodną po zwodowaniu. @minioriniozobacz czy zapisal ci się klip bo jeśli tak to możesz wstawić.

• Lubię To 1

W dniu 14.10.2021 o 02:06, Nerfikus napisał:

Zwodowaliśmy przez czaple od jednego z was jeśli dobrze pamiętam więc prosiłbym ostrożniej na następny raz. 

Dostaliscie lagpita na 26 do wody.

Wykorzystywaliscie handlingi aut skakaliscie po gorach gdzie nie da sie wjechac takze mielismy prawo do robienia tego co wy tylko z glowa tyle ode mnie 😉

W dniu 14.10.2021 o 19:49, yosai napisał:

Dostaliscie lagpita na 26 do wody.

Wykorzystywaliscie handlingi aut skakaliscie po gorach gdzie nie da sie wjechac takze mielismy prawo do robienia tego co wy tylko z glowa tyle ode mnie 😉

Skakanie a taranowanie to co innego 😉 tyle ode mnie 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy