Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Zostałem okradziony

Ziomal97
 Share

Question

Zostałem okradziony. Odzyskałem od administracji kwotę 1050k, która jest bardzo niska w porownaniu do wartości rynkowej aut. Proszę o zmianę kwoty, bo to 1050k to jest może 1/10 kwoty wartości skradzionych aut. 

• Lubię To 1

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
W dniu 9.10.2021 o 14:38, Apostol napisał:

Otrzymałeś kwotę jaką dało się odzyskać, prawdopodbnie nie było z czego oddawać a administracja nie dodaje pieniędzy do obiegu 

Moim zdaniem, administracja powinna cofnąć transakcje co kto za ile kupił wiadomo niektóre pojazdy już były u 10 właścicieli ale niektóre z nich dalej są na kontach graczy którzy je od niego zakupili w sumie nie od niego tylko z od pana włamywacza po 100/200k 😛 

@Apostolnie wiem czy 2# perek na serwerze czy tam 3# jest warty 100/150k a to jeden z pojazdów który został sprzedany za jakieś śmieszne pieniądze.

• 0
W dniu 9.10.2021 o 15:44, Jarus napisał:

Moim zdaniem, administracja powinna cofnąć transakcje co kto za ile kupił wiadomo niektóre pojazdy już były u 10 właścicieli ale niektóre z nich dalej są na kontach graczy którzy je od niego zakupili w sumie nie od niego tylko z od pana włamywacza po 100/200k 😛 

@Apostolnie wiem czy 2# perek na serwerze czy tam 3# jest warty 100/150k a to jeden z pojazdów który został sprzedany za jakieś śmieszne pieniądze.

A to myślałem że to inne auta, skoro te auta (ten perek) zostały sprzedane za tyle to powinno być cofnięte z pewnością a skoro dali bana za sprzedawanie unikatów tanio i wystawili ich majątki na kontenerach to tak samo powinno być i tu

• 0

Administracja nie dodaje do obrotu majątku.

Przykładowo użyczyłeś komuś pożyczki na kwotę 500.000$ na dwa tygodnie i nie dostaniesz po 14 dniach  powiedzmy 550.000$ więc piszesz skargę i administracja oddaje majątek taki jak ma gracz któremu pożyczyłeś.

Gracz któremu pożyczyłeś ma majątek 300.000$ to Ty otrzymujesz te 300.000$ w postaci np. pojazdów i gotówki a z tymi 200.000$ straty musisz się pogodzić.

• Lubię To 1

• 0
W dniu 9.10.2021 o 22:46, ReaR napisał:

Administracja nie dodaje do obrotu majątku.

Przykładowo użyczyłeś komuś pożyczki na kwotę 500.000$ na dwa tygodnie i nie dostaniesz po 14 dniach  powiedzmy 550.000$ więc piszesz skargę i administracja oddaje majątek taki jak ma gracz któremu pożyczyłeś.

Gracz któremu pożyczyłeś ma majątek 300.000$ to Ty otrzymujesz te 300.000$ w postaci np. pojazdów i gotówki a z tymi 200.000$ straty musisz się pogodzić.

Tutaj mówimy o stracie kilku milionów oraz aut o wartości sentymentalnej. 

• 0
W dniu 10.10.2021 o 12:03, Ziomal97 napisał:

Tutaj mówimy o stracie kilku milionów oraz aut o wartości sentymentalnej. 

Nawet jeśli był by to Venon US10 FT WR z każdym możliwym tunem to administracja i tak by oddała tylko majątek co posiadał gracz który ukradł.

• Lubię To 1

• 0
  • Zarząd

Z tego co widzę to sprawą na forum zajmował się administrator, który posiadał dobre pojęcie o serwerze i tym co jak funkcjonuje, więc cofnięcie transakcji nastąpiło na takim poziomie, na jakim było możliwe. Inną kwestią jest to, że sprawa o której mówisz miała miejsce 10 miesięcy temu i to wtedy zostałeś poinformowany o tym ile pieniędzy odzyskasz więc nie rozumiem czemu ewentualne zażalenia wychodzą dopiero teraz. Kolejna sprawa to to, że ktoś znał Twoje hasło, czyli albo komuś je podałeś, albo posiadałeś takie samo hasło gdzieś indziej, czego oczywiście nie należy robić. Gdybyś również korzystał z oferowanej przez serwer weryfikacji dwuetapowej to taka sytuacja nie miałaby miejsca, także przykro mi, ale nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej w tym temacie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy