Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[BAN] Dede - Avillen

Dede
 Share

Recommended Posts

Nick na serwerze: Dede
Serial: 325E75EDD2CFA1B69D73359D13296EF4
Nick członka administracji: Avillen
Data nadania kary: 12/07/21 17:05
Data zakończenia kary: 19/01/38 04:14
Powód: przyjmowanie / zakup majatku
Wyjaśnienie: No dostałem perma za kupno majątku które kupiłem przyznaj się do tego chciałbym dostać czystkę oraz unbana ponieważ chciałbym powrócić na ten piękny serwer ❤️ a bana dostała moja siostra które dałem jej moje stare konto które już nie było używane już ponad rok bo wtedy weszła zasada że nie można używać multikont mogę przesłać nie wiem wiadomość głosową nagranie czy coś jak moja siostra gra w mta lub coś podobnego bo nigdy bym nie okłamał administracje paradise ❤️

• Kocham To 11

Tak to jest moje drugie konto które zostało utworze bodajże rok temu i pewnego dnia po prostu oddałem dane konto mojej siostrze która zaczęła grać na Paradise krótko ale grała wkręciłem ją w organizacje której kiedyś byłem liderem ale ją oddałem a z multikonta przestałem korzystać ponieważ pewnego dnia dodali że jest zakaz multikont i tyle bodajże w logach jest nawet kiedy byłem ostatnio na tym koncie więc zapewne będzie widać ponad roczna przerwę więc do kupna majątku się przyznaje ale do omijania bana nie ponieważ go nie omijałem fakt mogłem powiedzieć coś administracji paradise że dane konto oddaje lub coś podobnego bo zapewne nie było problemu ale nie pomyślałem o tym 

Edited by Dede

• Global Moderator