Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Serwer] Skarga na oskarddl i CRAKUu [Rozpatruje: Destruktor]

Kowolek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Kowol
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): @oskarddl , @CRAKUu
Data wydarzenia: 06.10.2021
Opis zdarzenia: Kampienie na klientów, bieganie za przeproszeniem jak posrani po terenie mecha zamiast przebywać w obrębie swojego stanowiska i podbieganie do każdego samochodu obojętnie na którym stanowisku podjedzie oraz lekka hipokryzja i niezbyt wysoka kultura oskaraddl który wezwał policję bo ktoś przeklinał po czym bardzo kulturalnie odniósł się na czacie do mnie po tym jak ironicznie napisałem żeby jeszcze dalej wyszedł z tego stano to może będzie więcej klientów.
Dowody i coś od siebie: Nie jest to jakiś ciężki kryminał XD Ale bardzo irytująca sprawa gdy się pracuje i takie średnie zachowanie szczerze. Stanowisk jest kilka ,ruch na mechu lv zazwyczaj jest duży i a mimo to występuje podbieranie klientów i sytuacje gdzie ktoś sobie wybiega prawie na ulice żeby tam gracze podjeżdżali na naprawę (dotyczy to obu graczy) wydarzeń nie dzieliła nawet godzina czasu. Poniżej dowody w postaci ss i video. (Video zlepek klipów z dowodami https://streamable.com/o0o03k ) Jak już wcześniej wspomniałem nie jest to jakiś ciężki kryminał ale zachowanie irytujące i mało przyjemne dla innych graczy pracujących na mechaniku. Myślę że jakieś solidne upomnienie się należy za takie rzeczy bo to psuje grę jak przez godzinę trzeba toczyć walkę o pojazd na swoim własnym stanowisku gdy inne stoją nie zajęte XD (Video zlepek klipów z dowodami https://streamable.com/o0o03k )

ss2.thumb.png.71d358841f5883e13455e9fcb82d589f.pngimage.png.da68a887cf595295f47ad7cc2b043bc8.png

Edited by Kowolek
Dodanie SS
  • Zabawne 3
  • Kocham To 1

• Destruktor changed the title to [Serwer] Skarga na oskarddl i CRAKUu [Rozpatruje: Destruktor]
W dniu 7.10.2021 o 00:34, Destruktor napisał:

@Kowolekproszę o poinformowanie graczy na temat skargi.

@DestruktorCRAKUu poinformowany poprzez wiadomość forum oraz oznaczenie w temacie, gracza oskarddl nie potrafię znaleść na forum (Nie jestem w stanie wejść na serwer teraz)

• Szokujące 1

Posted (edited)

@Destruktor@CRAKUu Myślę że w ramach upomnienia 3k jest okej. Dla mnie to nie jakiś majątek. Fajnie gdyby po prostu było mniej takich sytuacji bo praca na mechaniku jest naprawdę okej, interakcja z graczami i spędzanie czasu w mniej wymagający sposób (Czytaj: stanie na stanowisku i czekanie na klientów), a przy takich akcjach jednak jest to średnio fajne jak trzeba o każdego klienta walczyć biegać jak Bolt bo ktoś ci zawija go sprzed stanowiska. A co do gracza oskarddl może jakiś warn za brak kultury bez większego powodu i wzywanie policji po to żeby po 3 minutach i wyzywać i uciekać przez płot będąc na służbie mecha dalej XDD. Pozdrawiam

Edited by Kowolek
  • Zabawne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy