Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na Jakooss.paradise

kysu
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Frano&Co.

Nick oskarżonego: Jakooss.paradise
Data zajścia3.10.2021 16:55
Powód skargi: Dostałem za pomoc w ucieczce (J03) 2h gdzie za to jest max 40 minut
Opis zdarzenia: No co pomagałem ziomowi uciec przed sapdami i dostałem 2h za J03
Dowody: https://imgur.com/a/6LgjNAF

• Supporter

Byłem tam i to ja powiedziałem, żeby dali ci 120 z uwagi na twoją pomoc w ucieczkę pojazdem powietrznym, czyli helikopterem. Prawdopodobnie osoba oskarżona tutaj, czyli akademik albo nie usłyszał, lub po prostu zapomniał dopisać K02 do powodu odsiadki.

@Kubson69 mogliśćie dłuzej obgadywać temat na ts co odpisac zwłaszcza ze kolega wyszedł dosłownie przed chwilą . Nie każdemu chce się siedzieć 2 godzinki w gierce i dosłownie nic nie robić zwłaszcza że jest weekend . Na przyszłość poprawnie wpisujcie  kody . Na zadość uczynienie @Kubson69 bądź @Jakooss który absolutnie nic tu nie napisał idzcie do jaila na 120 min badź za każe 10 min które siedziałem za długo oddajcie 10k 🙂

• Zabawne 4

No to tak był pościg, przeszedł on na czerwony i sie goniliśmy po ls. Po czym przyleciał on helką i zabrał tych uciekających to wjechaliśmy na baze do nich i go zawineliśmy i usłyszałem tylko kadety bierzcie go i dajcie mu 120. Ja później sie spytałem kolegi ze służby czy mam mu dać samo J03 bo po zakończeniu pościgu nie usłyszałem o wyższych rang ze mam mu coś innego dać. Po nadaniu kary spojrzałem że zapomniałem mu dopisac jeszcze K02. Mój błąd i raczej go nie powtórze.

• Przykre 1

Kara była słuszna i prawidłowa. Jedyny błąd jaki popełnił członek akademii jest to niedopisanie jednego powodu, za który zostanie rozliczony. Żadnego odszkodowania nikt Ci nie jest winień. Tak jak już wspomniałem akademik zostanie ukarany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy