Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] Zjebane ceny

Recommended Posts

Opis błędu: No ceny się zjebały. Od 2 tygodni praktycznie mam caly czas to samo w magazynie. Cena caly czas nie przekracza 1.5kk, a nie mam zamiaru byc stratny. Nie wiem czy sie cos zjebalo czy co sie stalo ale te infernusy za 900k juz mi sie po nocą śnią.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Caly czas 😎 
Screenshoty(opcjonalne): Imgur: The magic of the Internet

• Lubię To 3

Ceny? To jeszcze nic aczkolwiek to prawda,wywożę po śmiesznych cenach pojazdy. Przy 13,5k repki organizacja a w tym tygodniu nic dobrego,jeśli chodzi o drop pojazdów maksymalnie to najdroższy traf to infek i wyżej nic. Czy zarząd celowo to zrobił? To jest ciekawe pytanie.

W dniu 2.10.2021 o 11:17, garbol napisał:

Ceny? To jeszcze nic aczkolwiek to prawda,wywożę po śmiesznych cenach pojazdy. Przy 13,5k repki organizacja a w tym tygodniu nic dobrego,jeśli chodzi o drop pojazdów maksymalnie to najdroższy traf to infek i wyżej nic. Czy zarząd celowo to zrobił? To jest ciekawe pytanie.

+++ Przez kilka dni mój najlepszy drop to comet xD

W dniu 2.10.2021 o 11:33, Skay napisał:

+++ Przez kilka dni mój najlepszy drop to comet xD

Uważam,że zarząd powinien się wypowiedzieć na ten temat i poinformować o takich rzeczach bo to jest zauważalne. @brzys@Vireloxno i opiekun organizacji @MeKu

W dniu 2.10.2021 o 11:17, garbol napisał:

Przez spory czas tak miałem, a w ostatnim czasie sporo unikatów, fajne ceny itd. po prostu losowość, nie będziesz/będziecie mieć zawsze samych fajnych trafów, same najlepsze ceny

Nie no wiadomo kacperek nie liczę na to by same unikaty szły bo to losowość ale ja i niektórzy gracze co posiadają organizacje odczuwają jakiś spadek także warto zapytać wyższych rang a się wyjaśni.

W dniu 2.10.2021 o 12:17, kacper5091 napisał:

Przez spory czas tak miałem, a w ostatnim czasie sporo unikatów, fajne ceny itd. po prostu losowość, nie będziesz/będziecie mieć zawsze samych fajnych trafów, same najlepsze ceny

• Administrator

Ceny pojazdów w magazynie nie były w żaden sposób ruszane, to czego doświadczasz to po prostu losowość, na którą nie mamy wpływu. 

• Przykre 1

No nie do końca nie macie wpływu. 

A no i nie chce mi się wierzyć. Wszystko było okej i od jakiegoś czasu wszystko psu w dupe. Trafi się coś fajnego dosyć często nawet ale żeby to wywieść to już jest spory problem.

W dniu 2.10.2021 o 13:51, MeKu napisał:

Ceny pojazdów w magazynie nie były w żaden sposób ruszane, to czego doświadczasz to po prostu losowość, na którą nie mamy wpływu. 

Wiem,że to totalna losowość to prawda lecz chciałem mieć pewność od was w tym temacie. Ja osobiście Dziękuję za informację.

• Zarząd
W dniu 2.10.2021 o 21:02, ZRTSIM napisał:

Praktycznie po Twojej odpowiedzi wszystko ruszyło... I wciskajcie kit dalej 😄

W dniu 2.10.2021 o 21:16, garbol napisał:

Wiem,że to totalna losowość to prawda lecz chciałem mieć pewność od was w tym temacie. Ja osobiście Dziękuję za informację.

O wszystkich zmianach informujemy graczy tak jak jest - jak chcemy coś utrudnić to po co to ukrywać?
Ostatnia zmiana w magazynach czy import/export to były tylko ich ceny wynajmu i zmiany w progach losowań po wakacjach, od tamtego czasu nic innego nie było modyfikowane.

• Kocham To 1