Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] KaN05 - Szalek + grzyb9x + Alfonso_Russo

KaNo1
 Share

Recommended Posts

Twój nick: KaN05
Nick oskarżonego: Szalek + grzyb9x + Alfonso_Russo
Data zajścia: 23.09.2021
Powód skargi: Srzelanie bez uprzedzenia + brak możliwości odjechania.
Opis zdarzenia:  Śledziłem pościg który prowadził Alfonsso_Russo póżniej zatrzymał uciekniera i każdy wtedy stał. Alffonso_Russo napisał żebyśmy odjechali ale ja nie mogłem odjechać bo mnie zablokowano. Póżniej przyjechał 2 radiowóz policji z Szalek      i grzyb9x i zaczęli strzelać bez uprzedzenia. Póżniej dołączył się Alfonso_Russo i mnie zabili i wsadzili do więzienia na 30 min.
Dowody: 

Edited by KaNo1
  • Kocham To 2

Wraz z moim partnerem @Szalekkdostaliśmy informację na teamspeak że nasz kolega @Alfonso_Russopotrzebuje pomocy, ponieważ Ty oraz inni gracze blokowaliście mu wyjazd z posesji domku w LV. Kilka razy dostaliście prośby od zablokowanego funkcjonariusza abyście odjechali. Wstaw pełen materiał pokazujący co robiliście 30 sekund wcześniej. Natomiast kara więzienia jest oczywiście nadana prawidłowo, ponieważ po prostu przeszkadzaliscie i nie stosowałeś się do poleceń funkcjonariusza.

@Norberto

@Norberto Najlepsze by było wyście żeby usunięto ten karabin dla SAPD , ponieważ jest nadużywany przez nich albo dać na wyższe rangi a wcześniejszym rangom dać pistolet.

W dniu 23.09.2021 o 19:12, Alfonso_Russo napisał:

Miałeś dość miejsca jak Cię ostrzegałem, poczekałem chwile nikt z was nie odjechał to użyłem siły...

Ale uprzedzenia że będziecie strzelać nie było więc takie strzelanie na żywca to jest. To jest taka sytuacja że jakbyś podjechał pod cywila to byś go zastrzelił bez uprzedzenia.

W dniu 23.09.2021 o 19:15, grzyb9x napisał:

Kilka razy dostaliście prośby od zablokowanego funkcjonariusza abyście odjechali

Tylko raz było ostrzeżenie żebyśmy odjechali.

W dniu 23.09.2021 o 19:11, Szalekk napisał:

Wcześniej tego burito tutaj nie było

Może buritto nie było ale było inne auto.

W dniu 23.09.2021 o 19:12, Alfonso_Russo napisał:

Miałeś dość miejsca jak Cię ostrzegałem, poczekałem chwile nikt z was nie odjechał to użyłem siły...

ale nic wcześniej nie mówiłeś o użyciu siły. 

Na nagraniu widać, że masz miejsce na wyjazd  z miejsca zdarzenia między czerwonym Turismo a domkiem, a ty co zrobiłeś stałeś i dodatkowo zaciągnąłeś ręczny żeby mnie zblokować. Dostałeś ostrzeżenie nic sobie z tego nie zrobiłeś nawet nie próbowałeś odjechać, więc użyłem siły.

Właśnie drugie nagranie ukazuję ile miałeś czasu i miejsca na odjechanie. Dostaliście ostrzeżenie od @Alfonso_Russo byście odjechali. Lepsze pytanie to dlaczego tam wjechałeś? A może żeby nas prowokować czyli to co lubisz najbardziej.

Ale czemu tam byłeś i go blokowałeś? Dla takich graczy jak Ty też nie powinno być dostępu do pojazdu żeby nie przeszkadzać funkcjonariuszom w ich pracy, a bronie są po to żeby tłumić właśnie takie bezsensowne zachowania. Powinieneś wiedzieć co grozi jak się nie stosujesz do poleceń służb mundurowych. Jakiej reakcji się spodziewałeś? Mieliśmy podjechać i Was jeszcze przepraszać, ze prowadzimy działanie?

W dniu 23.09.2021 o 19:27, Alfonso_Russo napisał:

dodatkowo zaciągnąłeś ręczny żeby mnie zblokować

na ile?? na 30s? i póżniej spuściłem

W dniu 23.09.2021 o 19:28, grzyb9x napisał:

Mieliśmy podjechać i Was jeszcze przepraszać, ze prowadzimy działanie?

Dać ostrzeżenie że jak nie odjedziemy to otworzycie ogień a nie odrazu strzały.

W dniu 23.09.2021 o 19:31, grzyb9x napisał:

Dostałeś polecenie ''odjedzcie'' powinno Ci ono wystarczyć

Ale zawsze przed strzałem Kżdy policjant ma obowiązek uprzedzić że będzie strzelac.

• Global Moderator
W dniu 23.09.2021 o 19:19, KaNo1 napisał:

@Norberto Najlepsze by było wyście żeby usunięto ten karabin dla SAPD , ponieważ jest nadużywany przez nich albo dać na wyższe rangi a wcześniejszym rangom dać pistolet.

Radiowozy też usuńmy bo przecież są nadużywane.

Teraz poważnie...

Śledzisz pościg i potem blokujesz radiowóz wraz z innymi graczami. Dostałeś polecenie odjedź to, że inny gracz ci to uniemożliwił nas nie interesuje bo nie trzeba było blokować funkcjonariusza. Oskarżeni dostają reprymendę, że należy ostrzegać przed oddaniem strzału do osoby cywilnej. Skarga odrzucona.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy