Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Czoder - Ricky

czoder
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Czoder
Nick oskarżonego: Ricky
Data zajścia:19:20
Powód skargi: Wziecie na wiezienie po akcji jak bylem afk 
Opis zdarzenia:  inna org robila napad ja wyszlem strzelalem sie i mialem bw i kazdy z policji  sie wywalil  i jak wstal ricky to sobie mnie zawinal jak afk mialem
Dowody:  https://streamable.com/j04fka

• Zabawne 5
  • Kocham To 4

Drogi graczu, na statusie afk nie zatrzymujemy graczy, jeżeli wcześniej nie podejmowali oni żadnej aktywności. Jeśli po otrzymaniu bw idziesz afk no to...

W dniu 21.09.2021 o 19:41, czoder napisał:

i jak wstal ricky to sobie mnie zawinal jak afk mialem

Już Ci napisałem, dostałem takie polecenie od dowodzenia na napadzie. W momencie zakucia Ciebie napad jeszcze trwał, tak może z 1-2 minuty. Policjanci w prawym dolnym rogu również mają napisaną akcję, ile macie czasu a także wasz "loot".

• Kocham To 1

• Global Moderator
W dniu 21.09.2021 o 22:50, Ricky napisał:

Drogi graczu, na statusie afk nie zatrzymujemy graczy, jeżeli wcześniej nie podejmowali oni żadnej aktywności. Jeśli po otrzymaniu bw idziesz afk no to...

Już Ci napisałem, dostałem takie polecenie od dowodzenia na napadzie. W momencie zakucia Ciebie napad jeszcze trwał, tak może z 1-2 minuty. Policjanci w prawym dolnym rogu również mają napisaną akcję, ile macie czasu a także wasz "loot".

Kto dowodził na akcji?

W dniu 22.09.2021 o 18:14, Norberto napisał:

Kto dowodził na akcji?

@Karmoloraz bodajże @Bregon, nikt inny nie mógł dowodzić z racji iż nie było Special Weapons And Tactics, a pozostali obecni posiadają stopień Police Officer II.

• Zabawne 1

Czy dostałeś takie polecenie no nie do końca pytanie było czy można zabierać tych co leża. Jak wiadomo zawsze na akcji zabieramy "rozbitków" i tyle było z mojej strony.

• Zabawne 1

• Global Moderator

Generalnie w żadnym regulaminie z tego co wiem nie ma nic napisanego, że mamy obowiązek odkuwać osoby jak dostaniemy BW/ nie możemy zakuwać po BW. Funkcjonariusz nie złamał w żaden sposób regulaminu. Skarga odrzucona.

Wyzwiskami na nagraniu również się zajmiemy, proszę oczekiwać cierpliwie.

• Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy