Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Dodanie ulepszeń miejsc w magazynie na organizacji-Mefi20

Mefi20
 Share

Recommended Posts

Mefi20 [Serwer]

Zostały by dodane ulepszenia magazynu, które mogliby wykupywać założyciele organizacji. Dotyczyły by powiększenia miejsc w magazynie np. Od 12 które już są do max 20.

W dniu 26.09.2021 o 01:03, SprytsBeng napisał:

Bingo. I bym zrobił do tych 20 miejsc w najszerszych magazynach pojazdowych. Płacimy po 65000$ za dobę. To niech takie magazyny mają udogodnienia. To fakt... 😕

65k to znacząco za malo jesli za 12 jest 40k. Z 80k za dobę by musiało być. Po za tym to kolejny buff dla cywilki. Jak dla mnie propka ok, ale watpie ze Wprowadźa.

• 2 weeks later...

Neutral

Już kiedyś nad tym myślałem, ale na zasadzie kupowania kolejnych ulepszeń, by móc rozbudować każdy z magazynów do maksymalnej wielkości. Wówczas nie trzeba byłoby ograniczać się tylko do LS i SF, by posiadać największy magazyn. Oczywiście powinna wówczas być też możliwość zmniejszania powierzchni magazynowej, gdyby okazało się, że organizacja nie wydala na czynsz. Wszystko odpłatnie i za każdym razem.

Nie jestem jednak przekonany do pomysłu, by w magazynach można było trzymać więcej niż 12 pojazdów. Jest to wystarczająca ilość. Nie za mało miejsca, ale i nie na tyle dużo, by nie trzeba było kombinować, które pojazdy warto trzymać, a których należy się pozbyć, nawet ze stratą. Zwłaszcza, gdy jest pracowita. I o to chodzi.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że jeżeli można byłoby w magazynie trzymać np. 20 pojazdów, automatycznie musiałby wzrastać czynsz za wynajem. Już teraz jest czasem ciężko uzbierać dziennie 65.000$, a co dopiero byłoby, gdyby trzeba było zabulić np. 100.000$. Tak, wiem. Jak kogoś nie stać, to niech nie ulepsza. Ale po co kusić?