Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Dodanie ulepszeń miejsc w magazynie na organizacji-Mefi20


Mefi20
 Share

Recommended Posts

Mefi20 [Serwer]

Zostały by dodane ulepszenia magazynu, które mogliby wykupywać założyciele organizacji. Dotyczyły by powiększenia miejsc w magazynie np. Od 12 które już są do max 20.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 26.09.2021 o 01:03, SprytsBeng napisał:

Bingo. I bym zrobił do tych 20 miejsc w najszerszych magazynach pojazdowych. Płacimy po 65000$ za dobę. To niech takie magazyny mają udogodnienia. To fakt... 😕

 

65k to znacząco za malo jesli za 12 jest 40k. Z 80k za dobę by musiało być. Po za tym to kolejny buff dla cywilki. Jak dla mnie propka ok, ale watpie ze Wprowadźa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neutral

Już kiedyś nad tym myślałem, ale na zasadzie kupowania kolejnych ulepszeń, by móc rozbudować każdy z magazynów do maksymalnej wielkości. Wówczas nie trzeba byłoby ograniczać się tylko do LS i SF, by posiadać największy magazyn. Oczywiście powinna wówczas być też możliwość zmniejszania powierzchni magazynowej, gdyby okazało się, że organizacja nie wydala na czynsz. Wszystko odpłatnie i za każdym razem.

Nie jestem jednak przekonany do pomysłu, by w magazynach można było trzymać więcej niż 12 pojazdów. Jest to wystarczająca ilość. Nie za mało miejsca, ale i nie na tyle dużo, by nie trzeba było kombinować, które pojazdy warto trzymać, a których należy się pozbyć, nawet ze stratą. Zwłaszcza, gdy jest pracowita. I o to chodzi.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że jeżeli można byłoby w magazynie trzymać np. 20 pojazdów, automatycznie musiałby wzrastać czynsz za wynajem. Już teraz jest czasem ciężko uzbierać dziennie 65.000$, a co dopiero byłoby, gdyby trzeba było zabulić np. 100.000$. Tak, wiem. Jak kogoś nie stać, to niech nie ulepsza. Ale po co kusić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy