Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na funkcjonariusza Bandura.

000Szklanka
 Share

Recommended Posts

Twój nick: 000Szklanka
Nick oskarżonego@Bandura
Data zajścia: 17.09.21r.
Powód skargi: strzelanie bez powodu oraz jako 1h
Opis zdarzenia: no to tak kolega zapytał się mnie czy chce z nimi robić NAPAD wsiadłem do jego auta zaczęli napad sapd gonilo hutnleya i pitowali ich potem bandura zaliczył dachowanie poza do więc wysiedli koledzy z innego gangu co robili napad i zaczęli strzelać ja również wysiadłam i bez podstawy strzelał do mnie bandura i mnie zabił oraz wsadził do jaila na 1h
Dowody: 

EDIT: liczę na odszkodowanie i ukarania gracza

unknown-10_1.jpg

unknown-8_1.jpg

Edited by 000Szklanka
  • Irytujące 1
  • Kocham To 1

Ty siebie sam słyszysz xd? Jesteś na napadzie, jedziesz z napadającymi, masz maskę, masz tego samego asapa chyba z tego co pamiętam co oni, wysiadasz kiedy oni zaczynają strzelać i się dziwisz. (dx)

To może nie miałeś maski i tego asapa, ale i tak byłeś z nimi, podczas napadu i wysiadłeś, wtedy kiedy każdy strzelał xd. Nie mniej do mnie problemu bo wtedy jest zamieszanie, następnym razem chyba bardziej trzeba pomyśleć z kim się jeździ i kiedy. Dodatkowo możesz być w innej organizacji, a pomagając im podczas napadu.

A jakiego to powodu? Współudział w napadzie i tyle, z tego co nawet wyższy stopień powiedział więc. Ty masz wiedzieć co oni robią i z kim się trzymasz, nie jest to już nasz problem. 

• Global Moderator
W dniu 17.09.2021 o 23:53, 000Szklanka napisał:

o to tak kolega zapytał się mnie czy chce z nimi robić NAPAD wsiadłem do jego auta zaczęli napad sapd gonilo hutnleya

Wsiadasz do pojazdu który uczestniczy w napadzie. W tym momencie jesteś traktowany jako uczestnik napadu. My nie będziemy patrzeć czy ty tylko patrzysz. Funkcjonariusze mają prawo aresztować wszystkich uczestników napadu. W przypadku gdy podejmują ucieczkę(sam napisałeś, że auta zaczęły SAPD gonić) mają prawo otworzyć ogień. Skarga odrzucona.

• Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy