Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Nerf wyzwań/wyścigów

Smalcu
 Share

Recommended Posts

• Supporter

Nick:Smalcu
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:Mniejsza kaska oraz exp za wyzwania, albo przykładowo możliwość robienia wyzwań od danego poziomu, czemu? Ponieważ osoba która pierwszy raz gra na serwerze może w pierwszym dniu kupić auto za jakieś 40k a codzienne grindowanie takiej kaski psuje rozgrywkę, przynajmniej moim zdaniem.  
Zgaduje że wiele osób będzie na nie tylko dlatego, że jest to ich główny zarobek. 😎

Nie robię tych wyzwań bo mi się nie chce zwyczajnie a sam pomysł beznadziejny, zwiększyłbym tylko progi zaliczenia np. Wu zi mu 2:25 min, poland rally 1:55 min, sandking rajd leśny 1:50 min, Sanchez 2:30 min, okaru 300k pkt, hako 200k pkt, Laguna seca 1:09 lub 1:10 min co do parkourow to mało kto je przechodzi więc nie byłoby sensu, sandking na Mount chillad nw jaki jest optymalny przejazd na spokojnie bo zbugowany mocno jak Poland rally z uszkodzenia mi więc nie wypisałem 

A i mogliby naprawić te czekanie po 1 miejscu na driftach bo jest 7dni a nie 3 jak na reszcie 

I chłopie ch****e jest karcenie lepszych osób od ciebie, poprostu wy*****ć tych gorszych xD

• Lubię To 1

W dniu 16.09.2021 o 20:25, Smalcu napisał:

Ponieważ osoba która pierwszy raz gra na serwerze może w pierwszym dniu kupić auto za jakieś 40k

A co za różnica czy nowy gracz zasuwa na dorywczych, robi importy (za które z resztą może dostać dziennie 57k) czy trzaska wyzwania? Jeżeli pasuje mu taka forma zarabiania pieniędzy, a nie inna i jest w stanie wykręcić porządne czasy na wyzwaniach to niech sobie je robi XD

a codzienne grindowanie takiej kaski psuje rozgrywkę, przynajmniej moim zdaniem.  

Nie żeby coś ale wyzwania robić możesz co 4 dni (tak w komunikacie niby jest mowa o 3 dniach, ale na tym servvisie jak zwykle coś jest nie tak i w praktyce są to 4 dni)

W dniu 17.09.2021 o 10:11, Apostol napisał:

A i mogliby naprawić te czekanie po 1 miejscu na driftach bo jest 7dni a nie 3 jak na reszcie 

Na driftach jest taki sam cooldown jak na innych wyzwaniach

I chłopie ch****e jest karcenie lepszych osób od ciebie

Bez kitu +1 XD OPie zamiast poćwiczyć to wrzucasz jakieś bezsensowne propozycje na forum, jestem niemalże w 100% pewny, że gdybyś to ty zajmował pierwsze miejsca i zgarniał cały szmal taka propozycja z twojej strony by się nie pojawiła

Podsumowując propozycja kompletnie wyjęta z du*y, na nie.

• Supporter
W dniu 17.09.2021 o 13:03, Loco napisał:

A co za różnica czy nowy gracz zasuwa na dorywczych, robi importy (za które z resztą może dostać dziennie 57k) czy trzaska wyzwania? Jeżeli pasuje mu taka forma zarabiania pieniędzy, a nie inna i jest w stanie wykręcić porządne czasy na wyzwaniach to niech sobie je robi XD

Wyzwania zajmują na pewno nie całą godzine (nie wiem ile nie licze) przez co masz już 40k w tą godzine, następny czas robisz importy i dorywcze przez co można po 100k na luzie dziennie robić. Do czego nawiązuje?  
Nowy gracz będzie robił i wyścigi i trzaskał przykładowo złodzieja później przez co można zarobić w ch*j dużo siana.

Nie żeby coś ale wyzwania robić możesz co 4 dni (tak w komunikacie niby jest mowa o 3 dniach, ale na tym servvisie jak zwykle coś jest nie tak i w praktyce są to 4 dni)

jak zajmiesz topke musisz odczekać 3d jeżeli nie zajmiesz topki możesz codziennie robić wyzwanie i zgarniać po 5k

Bez kitu +1 XD OPie zamiast poćwiczyć to wrzucasz jakieś bezsensowne propozycje na forum, jestem niemalże w 100% pewny, że gdybyś to ty zajmował pierwsze miejsca i zgarniał cały szmal taka propozycja z twojej strony by się nie pojawiła

Robie 3/2 miejsca ale nie tryharduje, jak się uda to się uda za pierwszym i jade dalej z innymi wyzwaniami. Jak co to nie chodzi mi o 40k za pierwsze miejsce czy za miejsca siano tylko chodzi mi o samo 5k hajs.siano z topki może zostać bo fajna rywalizacja jest i nie zawsze jest łatwo zdobyć pierwsze miejsce. chodzi mi tu tylko o 5k za samo ukończenie.

I chłopie ch****e jest karcenie lepszych osób od ciebie, poprostu wy*****ć tych gorszych xD

Chodzi tu o siano za ukończenie wyścigu (5k) a nie o siano z topki, nie wiem jak wy ale ja robie wszystkie wyścigi tylko bez parkoura przez co mam codziennie po 40k.

W dniu 17.09.2021 o 14:34, Smalcu napisał:

Chodzi tu o siano za ukończenie wyścigu (5k) a nie o siano z topki, nie wiem jak wy ale ja robie wszystkie wyścigi tylko bez parkoura przez co mam codziennie po 40k.

propozycji:Mniejsza kaska oraz exp za wyzwania,

Serio? Coś nie widać XD, jedyne sensowne rozwiązanie napisałem wyżej 

• Supporter
W dniu 17.09.2021 o 14:36, Apostol napisał:

Serio? Coś nie widać XD, jedyne sensowne rozwiązanie napisałem wyżej 

Napisałem to dość ogólnie więc rozumiem że źle napisałem, ale chodziło mi tylko o to że przykładowo zamiast tych 5k za ukończenie wyścigu dostawać 3k. Kasa za topke może zostać taka sama i popieram zmiane czasów na takie jakie napisałeś, ponieważ robiąc sandkinga mam ponad minute zapasu, na rally po 40 sekund zapasu i tak w wielu wyzwaniach. 

Przecież nowi gracze bardzo szybko dochodza do organizacji gdzie z miejsca mają dostęp do importów i na tym zarabiają już teraz kupe kasy + prace dorywcze do tego. Takie wyzwania prędzej czy później stają się nudne więc nerfienie tego nie jest zbyt dobrym pomysłem. Kumam do czego pijesz ale to nie jest tak że nowy gracz wchodzi,  wygrywa wyzwanie, kupuje auto i se wychodzi z serwera. 57k jest teraz dziennym standardem i tutaj jeżeli ktoś kupi auto i się demotywuje do gry no to najwidoczniej nie takiej rozgrywki szuka.

• Smalcu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy