Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na Funkcjonariusza patryKK

HoDiacz
 Share

Recommended Posts

Twój nick: HoDiacz (aktualnie HoDiacz.paradise) 
Nick oskarżonego: patryKK
Data zajścia: 15.09.21r.
Powód skargi: dobrowolne oddanie się do aresztu za 5 gwiazdek, po czym wysłanie do więzienia na 55 minut a z tego co wiem to za dobrowolne oddanie się jest 30min w areszcie.
Opis zdarzenia: No to tak, przyjechałem na komendę chcąc oddać się dobrowolnie jak zawsze i odsiedzieć wyrok żeby mieć później spokój. Przyjechał wspomniany funkcjonariusz i mu powiedziałem że chce się oddać za 5 gwiazdek, a on mówi że to 55 minut, to mówię dobra i tak to odsiedzę no ale po prostu uważam że tak nie powinno być, że jest ustalona zasada, że za dobrowolne oddanie się jest 30 min, a dostaje 55minut i jeszcze więzienie.
Dowody: mam tylko zdjęcie jak mnie zakuwa bo nie spodziewałem się że tak sytuacja nastąpi bo zawsze miałem 30 minut: https://imgur.com/a/4BWFfs8

• Norberto changed the title to Skarga na Funkcjonariusza patryKK
  • Norberto unlocked this topic

Nie rozumiem zbytnio czemu skarga została napisana na mnie, powinna być ona skierowana do zarządu frakcji iż oni ustalali na ile dostaje się jaila. Ja zrobiłem tylko to co do mnie należało i za 5/6 dostałeś 55 min jaila, 30 min za dobrowolne oddanie dostaje się jak narazie tylko gdy ktoś ma 6/6 a nie 5/6 lub mniej.

• Global Moderator

Funkcjonariusz nie popełnił błędu, tak wynika z taryfikatora. Na dniach opiszemy dokładną rozpiskę wyroków za dobrowolne oddanie się za gwiazdki. Skarga odrzucona.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy