Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Strażak więcej zgłoszeń- Kela989


Kela989
 Share

Recommended Posts

Nick: Kela989
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Więcej zgłoszeń na strażaku, ponieważ na pracowitej kiedy jest np. 4 strażaków zrobią w 5 minut wszystkie zgłoszenia to potem muszą czekać z 15 minut na następne, a patrząc, że na strażaku też liczy się czas dlatego trzeba co kilkanaście minut wracać na bazę. Myślę, że powinniście dodać więcej zgłoszeń albo zlikwidować czas.

Link to comment
Share on other sites

Więcej zgłoszeń jest niepotrzebna ponieważ jest ich wystarczająca ilość. Nie trzeba też nic kombinować z czasem, a tym bardziej go likwidować, bo to byłby duży błąd.

Tu raczej chodzi o to, jak działa skrypt. Pozwólcie, że szczegóły zostawię sobie. Jednak rzeczywiście w pewnym momencie skrypt zaczyna "nie wydalać" i z czasem pojawia się tylko jedno nowe zgłoszenie, aż w końcu następuje kilku minutowa przerwa, po której następuje restart zgłoszeń. Kwestia restartów, to już inna historia, która też wymagałaby poprawienia. Zwłaszcza jeśli w terenie pracuje tylko jedna załoga.

Osobiście nie mam problemów z pracą strażaka. Nawet, gdy w terenie pracują inne załogi, w 95% przypadków spokojnie utrzymuję się przez dowolny czas, bez zjeżdżania do bazy i wymieniania wozu. Ale to wymaga odpowiedniego podejścia i zorganizowania się.

Niemniej faktem jest, że skrypt należałoby poprawić.

PS.
Szkoda, że po zjechaniu do bazy można od razu wznowić pracę strażaka. W końcu strażak też człowiek i jakiś odpoczynek mu się należy. Choćby 5 minut na złapanie tchu i zregenerowanie sił.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy