Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Ban] rado1229 - brzys

rado1229
 Share

Recommended Posts

Nick na serwerze: rado1229
Serial: C487EA36841D604E9E679AC1034C77A2
Nick członka administracji: brzys
Data nadania kary: 19/06/21 10:10
Data zakończenia kary: 19/01/38 04:14
Powód: udzial w bugowaniu przedmiotow
Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Na pw odpowiedzi nie dostałem od 2 msc a widzę że auta z konta mi zabieracie całkiem sprawnie to piszę apelke. Miałem na pw do brzysia napisać co robią moje "ziomki" bo niby byłem powiązany z org bugującą itemy, o takich nie mam pojęcia ale mniejsza, wiem tylko tyle że gdy wbiły jakieś typki bugować to ziomek z org jak zobaczył że wykupują wszystkie auta z giełdy to wystawił swoje żeby je wykupili, później się też dowiedziałem że któryś przelał na konto org jakąś kase, wiem tyle i tylko tyle więc proszę o wytłumaczenie o co chodzi.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1

• Zarząd
W dniu 3.09.2021 o 14:37, rado1229 napisał:

Nick na serwerze: rado1229
Serial: C487EA36841D604E9E679AC1034C77A2
Nick członka administracji: brzys
Data nadania kary: 19/06/21 10:10
Data zakończenia kary: 19/01/38 04:14
Powód: udzial w bugowaniu przedmiotow
Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Na pw odpowiedzi nie dostałem od 2 msc a widzę że auta z konta mi zabieracie całkiem sprawnie to piszę apelke. Miałem na pw do brzysia napisać co robią moje "ziomki" bo niby byłem powiązany z org bugującą itemy, o takich nie mam pojęcia ale mniejsza, wiem tylko tyle że gdy wbiły jakieś typki bugować to ziomek z org jak zobaczył że wykupują wszystkie auta z giełdy to wystawił swoje żeby je wykupili, później się też dowiedziałem że któryś przelał na konto org jakąś kase, wiem tyle i tylko tyle więc proszę o wytłumaczenie o co chodzi.

sorry za brak odpowiedzi.
Tak, w skrócie to chodzi o tą sytuację. Paru graczy wbiło na serwer bugować pieniądze. Zbanowane zostało bardzo wiele osób, które zataiły fakt przyjęcia majątku. Zgaduję, że bugowanie zaczęło się od Pytonovskiego, który rozniósł buga dalej wśród znajomych (w większości też graczy FiveLife). Śledząc wydarzenia w logach, zostałeś również zbanowany przez powiązania z osobami, które zaczęły proceder i ciężko mi uwierzyć że nie jesteś w stanie uzyskać żadnych innych informacji na ten temat. Napisałeś swoją apelkę dość długo po tych wydarzeniach i teraz ciężko mi wskazać konkretną rzecz za którą zostałeś zbanowany bez analizy tej sytuacji od zera.